روابط عمومی فرودگاه مهرآباد: انفجاری در مهرآباد رخ نداده است

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 10 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تکذیب انفجار در مهرآباد | روابط عمومی فرودگاه مهرآباد تهران، شایعه وقوع انفجار و آتش سوری در این فرودگاه را تکذیب کرد

به گزارش ایرنا، روابط عمومی فرودگاه مهرآباد تهران روز جمعه اعلام کرد: شب گذشته ویدئویی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است که در آن فردی از انفجار مهیب در فرودگاه بین المللی مهرآباد تهران می‌گوید.

روابط عمومی فرودگاه مهرآباد ضمن تکذیب محتوای این ویدئو نوشت: شب گذشته در این فرودگاه هیچ انفجار و آتش سوزی رخ نداده است و ویدیو منتشر شده هیچ ارتباطی با فرودگاه مهرآباد ندارد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تکذیب انفجار و آتش سوزی در فرودگاه مهرآباد- اخبار راه و مسکن - اخبار اقتصادی تسنیم - Tasnimتکذیب انفجار و آتش سوزی در فرودگاه_مهرآباد روابط عمومی فرودگاه مهرآباد: شب گذشته در این فرودگاه هیچ انفجار و آتش‌سوزی رخ نداده و ویدئوی منتشر شده هیچ ارتباطی به فرودگاه مهرآباد ندارد جریان پروازی فرودگاه همچون روزهای دیگر عادی و در حال انجام است
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

شرایط عمومی استاد شجریان پایدار استتهران- ایرنا- هیات مدیره بیمارستان جم تهران در بیانیه‌ای اعلام کرد: شرایط عمومی، قلبی و ریوی استاد شجریان پایدار و مانند روز گذشته است.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

ترافیک روان در جاده های کشور/ مه گرفتگی و کاهش دید در سه استانرئیس مرکز اطلاعات و پلیس راهور ناجا با اشاره به ترافیک روان در محورهای کشور، به تشریح وضعیت جوی جاده ها پرداخت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

عامل تصادف‌ زنجیره‌ای در آلمان «اسلام‌گرا» بوده استدادستانی آلمان اعلام کرد فردی که روز گذشته ۱۸ اوت (۲۸ مرداد) باعث بروز رشته‌ تصادف زنجیره‌ای در بزرگراهی در برلین شده است با انگیزه‌های «اسلام‌گرایانه» دست به این کار زده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سینماهای کشور از فردا تطعیل است- اخبار سینما و تئاتر - اخبار فرهنگی تسنیم - Tasnimسینماهای کشور از فردا تطعیل است سازمان امور سینمایی: امسال سینماهای کشور نسبت به سال‌های گذشته زودتر به استقبال عزاداری ایام سوگواری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (عليه السلام) می‌روند و از ابتدای محرم تا پایان روز یازدهم سینماها تعطیل‌اند
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

برگزاری مراسم محرم در ایران با وجود کرونا - BBC News فارسیدر ایران برگزاری مراسم عزاداری در ماه محرم با وجود شیوع کرونا آغاز شده است و تصاویر منتشرشده نشان می‌دهد که در برخی موارد دستورالعمل‌های بهداشتی برای مهار ویروس رعایت نشده‌اند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »