رهنورد زریاب، نویسنده معروف افغانستان درگذشت

21/09/1399 03:11 ب.ظ

محمداعظم رهنورد زریاب، داستان نویس معروف افغانستان به سن 76 سالگی در کابل درگذشت. - خبرگزاری آناتولی

محمداعظم رهنورد زریاب، داستان نویس معروف افغانستان به سن 76 سالگی در کابل درگذشت.استانبول/ خبرگزاری آناتولیمحمداعظم رهنورد زریاب، داستان نویس معروف افغانستان امروز جمعه 11 دسامبر 2020 در 76 سالگی در بیمارستانی در کابل درگذشت.لطف‌الله نجفی‌زاده، از همکاران زریاب در حساب رسمی خود در حساب توئيتر خود نوشته است که زریاب هفته‌های گذشته به ویروس کرونا مبتلا شده بود.

محمداعظم رهنورد زریاب، داستان نویس معروف افغانستان امروز جمعه 11 دسامبر 2020 در 76 سالگی در بیمارستانی در کابل درگذشت. لطف‌الله نجفی‌زاده، از همکاران زریاب در حساب رسمی خود در حساب توئيتر خود نوشته است که زریاب هفته‌های گذشته به ویروس کرونا مبتلا شده بود.

مراسم تشییع جنازه محمداعظم رهنورد زریاب، نویسنده سرشناس افغانستان امروز با حضور شماری از چهره‌های فرهنگی، هنری٬ روزنامه‌نگاران و برخی مقامات دولت در کابل برگزار شد.

ادامه مطلب:
aa_persian »

محمداعظم رهنورد زریاب، داستان نویس معروف افغانستان به سن 76 سالگی در کابل درگذشت.استانبول/ خبرگزاری آناتولی

محمداعظم رهنورد زریاب، داستان نویس معروف افغانستان امروز جمعه 11 دسامبر 2020 در 76 سالگی در بیمارستانی در کابل درگذشت.

لطف‌الله نجفی‌زاده، از همکاران زریاب در حساب رسمی خود در حساب توئيتر خود نوشته است که زریاب هفته‌های گذشته به ویروس کرونا مبتلا شده بود.

مراسم تشییع جنازه محمداعظم رهنورد زریاب، نویسنده سرشناس افغانستان امروز با حضور شماری از چهره‌های فرهنگی، هنری٬ روزنامه‌نگاران و برخی مقامات دولت در کابل برگزار شد.

محمد اشرف غنی٬ رئیس جمهور افغانستان٬ عبدالله عبدالله٬ رئیس شورای عالی مصالحه ملی٬ حامد کرزی٬ رئیس جمهور پیشین٬ محمد حنیف اتمر٬ وزیر خارج و برخی مقامات دیگر این کشور با خانواده وی ابراز همدردی کرده‌اند.