رهبر کره شمالی به وضعیت بحرانی تامین مواد غذایی در کشورش اعتراف کرد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رهبر کره شمالی به وضعیت بحرانی تامین مواد غذایی در کشورش اعتراف کرد بیشتر بخوانید🔽

به تازگی در گزارشی قیمت هر کیلوگرم موز را در این کشور ۴۵ دلار اعلام کرده است.

بسته شدن مرزها از سوی دیگر سبب کاهش چشمگیر سطح مبادلات تجاری پیونگ یانگ با چین شده؛ کشوری که کره شمالی معمولا برای تامین مواد غذایی، کود و سوخت تا حدود زیادی به آن وابسته است. آقای کیم در این نشست ضمن اذغان به بحران موجود در کشورش برای تامین مواد اولیه غذایی در عین حال یادآور شد که تولیدات صنعتی این کشور نسبت به مدت مشابه در سال گذشته یک چهارم رشد داشته است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آخرین رنگبندی کرونایی شهرها / ۲۲ شهر در وضعیت قرمز بیماریآخرین رنگبندی کرونایی شهرها ۲۲ شهر در وضعیت قرمز بیماری با اعلام آخرین رنگبندی کرونایی شهرها و استان‌ها، ۲۲ شهرستان در وضعیت قرمز، ۱۷۵ شهرستان نارنجی، ۲۵۱ شهرستان در وضعیت زرد قرار دارد و هیچ شهری در وضعیت آبی قرار نگرفته است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سفیر اسرائیل در سنگاپور: تلاش می‌کنیم تا با کشورهای مسلمان‌نشین جنوب‌شرق آسیا ارتباط برقرار کنیمسفیر اسرائیل در سنگاپور در مصاحبه با خبرگزاری رویترز گفت که کشورش تمام تلاش خود را خواهد کرد تا رابطه دیپلماتیک با کشورهای اکثریت مسلمان نشین جنوب شرق آسیا برقرار کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

گریفیتس:«توافق ریاض» پایان نزاع یمن را تضمین می‌کندفرستاده ویژه سازمان ملل در امور یمن، روز سه‌شنبه 15 ژوئن، یک بار دیگر بر ضرورت پایان دادن به جنگ در یمن تأکید کرد و خاطر نشان کرد که گفتگوها بسیار پیچیده
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

نگرانی خامنه‌ای از «تحریم» انتخابات: اگر رأی ندهید نظام ضعیف می‌شودعلی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی در سخنان تلویزیونی روز چهارشنبه 26 خرداد به مخالفان سیاست‌های انتخاباتی خود شدیدا تاخت و آنها را متهم به سفسطه‌گوئی، تحلیل رای_بی_رای رأی من سرنگونی نه_به_جمهوري_اسلامي ولی خودمون سید علی .. فارسی خوب حرف می زنی ..از اون مهاجرهای با استعداد بودی .. از مهاجری یهو شدی اشغالگر ..
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

علی‌اف: حمایت ترکیه را هرگز فراموش نخواهیم کردرئیس جمهور آذربایجان ضمن اشاره به پشتیبانی ترکیه در دوره جنگ تاکید کرد این حمایت را هرگز فراموش نخواهیم کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آژانس‌بین‌المللی: تا دو ماه دیگر توافقی با ایران صورت نمی‌گیرددر حالی که مذاکرات اتمی در وین دور ششم خود را به پایان می‌برد، رافائل گروسی، مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی اعلام کرد، تلاش‌ها برای احیای توافق اتمی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »