رهبر طالبان کشت خشخاش و خرید و فروش مواد نشئه‌آور را ممنوع کرد

14/01/1401 12:23:00 ب.ظ

هبت الله آخندزاده، رهبر گروه طالبان، با صدور فرمانی کشت خشخاش و خرید و فروش هرگونه مواد نشئه‌اور را ممنوع کرد.

هبت الله آخندزاده، رهبر گروه طالبان، با صدور فرمانی کشت خشخاش و خرید و فروش هرگونه مواد نشئه‌اور را ممنوع کرد. علیرضا قربانی، خواننده ایرانی علیرضا قربانی، خواننده موسیقی سنتی ایرانی، در واکنش به خبر ممانعت از ورودش به آمریکا، ضمن تایید احتمال این اتفاق به دلیل «خدمت سربازی در سپاه» بخشی از اخبار منتشر شده در رسانه‌ها را تصحیح کرد.

به گفته آقای قربانی، بخش مربوط به پیاده کردن او از هواپیما به دست پلیس فرودگاه «کذب» است و او تابعیت کانادایی ندارد. روزنامه لس‌آنجلس تایمز به نقل از علیرضا اردکانی، مدیر اجرایی بنیاد غیرانتفاعی فرهنگ در لس‌آنجلس، که میزبانی برنامه‌های نوروزی با ارکستر سمفونیک پاسیفیک را برعهده دارد، روز چهارشنبه،‌ ۱۰ فروردین، خبر داده بود که علیرضا قربانی که قصد اجرای کنسرت در آمریکا را داشت پس از سوار شدن به هواپیما در فرودگاهی در تورنتوی کانادا توسط ماموران اداره مهاجرت آمریکا از هواپیما به بیرون انتقال داده شده است.

آقای اردکانی در ادامه گفته بود که «بازجویی» از این خواننده که «تابعیت کانادا» را هم دارد، حدود چهار ساعت طول کشیده و در نهایت به او گفته شده است که روادیدش لغو می‌شود و دیگر نمی‌تواند به آمریکا سفر کند. headtopics.com

نکنه کسی که متن پیام براتون نوشته پای منقل بوده😊😊

مثل سپاهی ها برا دیگران ممنوع کردن که خودشون کشت کنند .

بگو خفه شین بی همه چیزا همه تریاک دنیا رو شما میدین

ادامه مطلب:
RadioFarda‌|‌راديو فردا »
Loading news...
Failed to load news.

از امروز سرداران مفنگی سپاه، تریاک انبار می‌کنند. البته برای بالایی‌ها از باغچه ماهان می‌رسه نکیها صلوات اورپایها ها تاوان کردن مواد مخدر را از کجا بخرند طالبان افغانستان نشون داد در جهانی مترقی تر از طالبان ایران است! تحریم سپاه اینست که اخندزاده انجام داده ! منبع خارجی درامد سپاه قاچاق تریاک بود که با این دستور سپاه خانه خراب شد! ملا علی و یاران هم نشعگی از سرشان پرید!

رهبر طالبان کاشت خشخاش و تولید مواد مخدر را ممنوع کردطالبان کشت خشخاش و تولید مواد مخدر را ممنوع کرد ملا هبت‌الله آخوندزاده، رهبر طالبان با صدور یک فرمان تازه، کاشت خشخاش را در سراسر کشور ممنوع اعلام کرده و هشدار داده که تخلف از این فرمان، پیگرد و مجازات خواهد داشت.

محفل انس با قرآن کریم در حضور رهبر انقلاب برگزار خواهد شدمطابق رسم سالیان گذشته، محفل انس با قرآن کریم در نخستین روز از ماه مبارک رمضان با حضور رهبر انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد. با حضور سعید_طوسی یا بدون ایشون؟ بهتر است به جای این ریاکاری های نخ نما به وضعیت فقر و تورم مردم رسیدگی شود تا باعث انس با قرآن شود نه ریاکاری که تنفر از قرآن و اسلام را در پی دارد!! مرگ بر وطن فروش نوکر روسیه ریاکار!!!

رهبر طالبان کاشت خشخاش و تولید مواد مخدر را ممنوع کردطالبان کشت خشخاش و تولید مواد مخدر را ممنوع کرد ملا هبت‌الله آخوندزاده، رهبر طالبان با صدور یک فرمان تازه، کاشت خشخاش را در سراسر کشور ممنوع اعلام کرده و هشدار داده که تخلف از این فرمان، پیگرد و مجازات خواهد داشت.

طالبان تولید و مصرف هر گونه ماده مخدر را ممنوع کردطالبان تولید و مصرف هر گونه ماده مخدر و نوشیدنی الکلی را در افغانستان ممنوع اعلام کرد. - خبرگزاری آناتولی

چین: از ایران در دفاع از حقوق و منافع قانونی‌اش حمایت می‌کنیموزارت خارجه چین در بیانیه‌ای محورهای دیدار وانگ یی و حسین امیرعبداللهیان را تشریح کرد. احتمالا منظورشون تا زمانی هست که پای منافع خودشون در میان باشه

اوکراین مدعی کنترل منطقه کی‌یف شد؛ کشف اجساد در شهرک‌های مجاوراوکراین روز سه‌شنبه اعلام کرد که با عقب‌نشینی نیروهای روسیه از اطراف کی‌یف و شهر چرنیهیف، کنترل منطقه را کی‌یف را به دست آورده است.