رهبر کره شمالی در نشست حزبی خواستار تقویت توانایی نظامی ارتش شد

01/10/1398 02:14:00 ب.ظ

خبرگزاری رسمی کره شمالی درباره بخشی از سخنان کیم جونگ اون در این جلسه نوشته است: «رهبر معظم تحلیل و توصیه‌هایش برای تقویت اوضاع کلی نیروهای مسلح در کشور را با توجه به وضعیت پیچیده داخلی و خارجی، با جزئیات تشریح کرد.»

خبرگزاری رسمی کره شمالی درباره بخشی از سخنان کیم جونگ اون در این جلسه نوشته است: «رهبر معظم تحلیل و توصیه‌هایش برای تقویت اوضاع کلی نیروهای مسلح در کشور را با توجه به وضعیت پیچیده داخلی و خارجی، با جزئیات تشریح کرد.»

رهبر کره شمالی در حالی خواستار تقویب ارتش می شود که تنها چند روز به پایان اولتیماتوم پیونگ یانگ به واشنگتن برای از سرگیری مذاکرات خلع سلاح هسته‌‌ای فرصت باقی مانده است..اقداماتی است که ایران را در خاورمیانه باز می‌دارد..فراکسیون‌های پارلمانی لبنان شامگاه شنبه 21 دسامبر سفر رسمی خود به این کشور را به پایان رساند..آذر ۲۹, ۱۳۹۸.

پیونگ یانگ در هفته‌های اخیر با هشدار به واشنگتن مبنی بر اینکه فرصت ادامه مذاکرات تنها تا پایان سال جاری میلادی است، تهدید کرده است که در صورت عدم انعطاف آمریکا، «هدیه کریسمسی» برای دونالد ترامپ خواهد داشت...مک تورنبری در روزهای گذشته گفت: «به نظرم بسیار مهم است که اقدامات بازدارنده صورت گیرد.» با این حال مشخص نکرد که این اقدامات باید نظامی-امنیتی باشد یا اقداماتی دیگر. تورنبری تنها به این موضوع اکتفا کرد که باید نوعی اقدام بازدارنده صورت گیرد، وگرنه «ایران همچنان خصمانه باقی می‌ماند.».

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

جشن پیروزی اردوغان در آذربایجان

پیروزی رجب طیب اردوغان در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه در آذربایجان با شور و شوق جشن گرفته شد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

این بدبخت بدون دستور چین حتی نمیره توالت برینه

وزیر دفاع آمریکا: در حال کار روی اقدامات بازدارنده در قبال ایران در خاورمیانه هستیموزیر دفاع آمریکا: در حال کار روی اقدامات بازدارنده در قبال ایران در خاورمیانه هستیم العربية

فرستاده آمریکا در لبنان: تجدیدنظری در سیاست تحریم‌ها در کار نیستدیوید هیل معاون امور خارجه آمریكا در امور سیاسی پس از جلسات با مسئولان دولتی، رهبران احزاب و شما سربریدن برادرزن عبدالمالگ ریگی رو پخش کردین شبی که ماه کامل شد

آلودگی هوا در تهران در چند روز آینده بدتر خواهد شد🔺آلودگی هوا در تهران در چند روز آینده بدتر خواهد شد ⚡️سازمان هواشناسی ایران می‌گوید آلودگی_هوا در روزهای آینده در تهران افزایش خواهد یافت. دولت، به مدت یک هفته - تا روز یکشنبه - تمام مدارس تهران و حومه آن را به خاطر مه سنگین دود تعطیل کرده است. این حرومزاده های خونخوار آلودهگی هوا درست کردنند تا پنج دیماه و خاک سپاریها بیرون نرونند لعنت بر ایران که نمی تواند از مردمش حمایت کند .

قاسم سلیمانی مقتدی صدر را تهدید کرد: جانت در عراق در امان نخواهد بودمنابع خبری العربیه و الحدث گزارش دادند که قاسم سلیمانی، فرمانده سپاه قدس بازوی دخالت خارجی سپاه راست گفت چون مزدوران سعودی به دنبال ترورش بودند تا فضای داخلی عراق را به سوی آشوب و جنگ سوق دهند

روحانی در ژاپن؛ آبه در مورد اقدامات تضعیف‌کننده برجام به ایران هشدار دادیک مقام دولتی ژاپن پس از دیدار سران دو کشور به خبرنگاران گفت آبه در بخشی از گفتگوی خود با روحانی ضمن اعلام «نگرانی جدی» کشورش از کاهش تدریجی تعهدات برجامی تهران، به ایران هشدار داده که اقدامات تضعیف‌کننده برجام را متوقف سازد.

ویدئوهای برگزیده؛ از رقص والس در روسیه تا بوسه فوتبالیست‌ها در بارسلونگزیده‌هایی از رقص والس دانشجویان دانشکده افسری روسیه، نقاشی جنجالی از بوسۀ جرارد پیکه و راموس در بارسلون و نمایشگاه روبات‌های انسان‌نما در ژاپن، سه ویدئوی برگزیده این هفته هستند.