رهبر تاریخی قزاقستان به ویروس کرونا آلوده شد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 59%

رهبر تاریخی قزاقستان به ویروس کرونا آلوده شد ویروس_کرونا کووید_۱۹ جزئیات بیشتر🔽

ایران اخبار, ایران سرفصلها

نورسلطان نظربایف پس از سه دهه زمامداری در نهایت اوایل سال گذشته میلادی قدرت را به قاسم جومرت توکایف، رئیس پیشین مجلی سنا و یکی از سیاستمداران بسیار نزدیک به خود واگذار کرد.

نورسلطان نظربایف پس از سه دهه زمامداری در نهایت اوایل سال گذشته میلادی قدرت را به قاسم جومرت توکایف، رئیس پیشین مجلی سنا و یکی از سیاستمداران بسیار نزدیک به خود واگذار کرد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ویروس کرونا| گوگل‌مپ برای آگاهی‌‌رسانی به مسافران اطلاعات مرتبط به کرونا را به‌روزرسانی کردگوگل‌مپ در تلاش است با جمع‌آوری اطلاعات روز به مردم سراسر جهان کمک کند تا از شیوع بیشتر ویروس کرونا جلوگیری کنند. نشان دادن راه‌ها و مکان‌های پرخطر و اعلان هشدارها و دستورالعمل‌هایی که دولت‌ها برای جلوگیری از ویروس کرونا اعمال کرده‌اند روی این برنامه قابل مشاهده است.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

شهرام صفری به دلیل انتشار آمار مبتلایان به کرونا، به زندان محکوم شد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در هند به مرز 367 هزار نفر نزدیک شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مسعود کاظمی به دلیل شیوع کرونا در اوین به مرخصی آمد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ایجاد خوشه ۵۷ نفره ابتلا به کرونا در سیریک/شمار جان‌باختگان هرمزگان به ۱۴۷ نفر رسید۵۷ نفر در یک عروسی در سیریک کرونا گرفتند مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان: در پی برگزاری مراسم عروسی در شهر گروک سیریک خوشه ۵۷ نفر مبتلا به کرونا شدند در بخش جغین شهرستان رودان هم حضور یک فرد مبتلا در یک جمع تاکنون موجب ابتلای ۲۵ نفر شده است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مامور پلیس آتلانتا که به «رِیشارد بروکس» شلیک کرده بود، به قتل متهم می شود🔺مامور پلیس آتلانتا که به « رِیشارد بروکس» شلیک کرده بود، به قتل متهم می شود ⚡️در پی کشته شدن رِیشارد بروکس یک شهروند آمریکایی آفریقایی‌تبار با تیراندازی یک افسر پلیس در آتلانتا، این افسر از سوی دادستانی به «قتل و تعرض» متهم می‌شود.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »