رهبر کره شمالی: لازم شود در جنگ پیش‌دستانه و با سلاح اتمی تمام تهدیدات دشمن را نابود می‌کنیم

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 59 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 27%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رهبر کره شمالی: لازم شود در جنگ پیش‌دستانه و با سلاح اتمی تمام تهدیدات دشمن را نابود می‌کنیم جزئیات بیشتر🔽

کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی هشدار داد که ممکن است این کشور در حمله‌ای پیشدستانه از تسلیحات هسته‌ای خود علیه دشمنانش استفاده کند.

خبرگزاری رسمی کره شمالی گزارش داده که کیم جونگ اون این اظهارات را در دیدار با مقام‌های نظامی این کشور مطرح کرده است. او در این ملاقات که مشخص نیست دقیقا چه زمانی انجام شده از کار فرماندهان نظامی خود برای رژه نظامی روز دوشنبه تمجید کرده است.

کارشناسان می‌گویند تهدید کیم به استفاده از نیروهای هسته‌ای خود برای محافظت از «منافع اساسی» کشورش که به طور مبهم تعریف شده است، احتمالاً نشان دهنده یک دکترین هسته‌ای تشدید کننده است که می تواند نگرانی بیشتری برای کره جنوبی، ژاپن و ایالات متحده ایجاد کند. همچنین نشانه‌هایی وجود دارد که کره شمالی در حال بازسازی تونل‌هایی در یک میدان آزمایش هسته‌ای است که آخرین بار در سال ۲۰۱۷ برای آماده‌سازی احتمالی آزمایش انفجار هسته‌ای فعال بود. برخی کارشناسان می‌گویند که کره شمالی ممکن است سعی کند این آزمایش را در فاصله زمانی بین مراسم تحلیف یون سوک یول، رئیس جمهور منتخب کره جنوبی در ۱۰ مه و نشست برنامه ریزی شده او با جو بایدن، رئیس جمهوری ایالات متحده در ۲۱ ماه می انجام دهد تا تأثیر سیاسی آن را به حداکثر برساند.

در حالی که مجموعه موشک های ICBM کیم توجه بین‌المللی زیادی را به خود جلب کرده است، کره شمالی از سال ۲۰۱۹ همچنین در حال گسترش زرادخانه موشک‌های کوتاه برد سوخت جامد خود است که کره جنوبی را تهدید می‌کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

درت غیرت مهم است

Non

روسیه توی جنگ با اوکراین گیر کرده تو که جای خود داری ملت ناراضی تو برای نابودیت کافیه فقط نیازمند جرقه‌ای هستند

اینجا معلوم میشه که آمریکا همه کارست... از وقتی که بایدن بی لیاقت و بی خاصیت رئیس آمریکا باشه، این چند تا دیکتلتور حرومزاده روانی دهن همه رو سرویس میکنند...

میگم نمان

ارتش پوشالی پوتین جونت و هم دیدیم! مطمئنم اگر روسیه به ایران حمله میکرد الان ارتش ایران پشت دروازه‌های مسکو بود! پشمک خپل

عجب خر تو خری داره میشه دنیا

بزرگترت پوتبن توتصرف یک شهر اکراین مونده توکه هیجی نیستی پشمک

الله اکبر الله اکبر الله اکبر

درود باید امپریالیسم متوقف شود

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گروسی: ایران کارگاه جدیدی را در زیرزمین نطنز احداث کرده استگروسی مدعی شد: *ایران کارگاه جدیدی را در زیرزمین نطنز برای ساخت قطعات سانتریفیوژ احداث کرده است *این کارگاه در یکی از 'راهروهای' تاسیسات غنی‌سازی اورانیوم راه‌اندازی شده *دیپلمات‌ها می‌گویند که این نیروگاه تقریبا سه طبقه در زیر زمین دارد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آژانس: ایران کارگاه قطعات سانتریفیوژ در نطنز را به زیر زمین منتقل کرده استرافائل گروسی، مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی اعلام کرد که ایران کارگاه جدید ساخت قطعات سانتریفیوژ را به سالن‌های زیرزمینی در نطنز منتقل کرده است.در
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

وزارت خارجه 'سوء قصد به سفیر قطر در ایران' را تکذیب کردروابط عمومی وزارت امور خارجه با انتشار اطلاعیه ای برخی اخبار منتشر شده مبنی بر سوء قصد به سفیر دولت قطر در کشورمان را تکذیب کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

وزارت خارجه خبر ترور سفیر قطر در ایران را تکذیب کرددر پی انتشار اخباری غیررسمی مبنی بر ترور سفیر قطر در تهران، روابط عمومی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی بامداد جمعه در اطلاعیه‌ای این خبر را تکذیب کرد. فرشید منافی😂😂😂🍆🍆🍆🍆🍆کیر کامبیز حسینی رشتی تو کص زنت 😂😂باشه قررررربون کیر کامبیز بری 😂😂بچت ماال کیه فرشید🖕 بیناموسای حرومزاده 🍆🍆هومن عسگری کیر کامبیز رشتی با سیگار توکص زنت مادرجنده کونی🍆🍆🍆🙏🍆
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

روسیه در جریان بازدید گوترش کی‌یف را بمباران کرد | DW | 29.04.2022حملات موشکی روسیه ب پایتخت اوکراین پس از دو هفته وقفه آن هم در زمان دیدار آدبیر کل سازمان ملل از سر گرفته شد. سخنگوی آنتونیو گوترش به خبرنگاران گفت او و همراهانش در امان هستند اما شوکه شده‌اند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

روسیه حمله به کی‌یف در زمان بازدید گوترش را تایید کردروسیه تایید کرد که در حین بازدید دبیرکل سازمان ملل متحد از کی‌یف، این شهر را هدف حمله هوایی قرار داده است، رخدادی که در جریان آن یک روزنامه‌نگار نیز کشته شد.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »