رهبری صحنه‌گردان مشارکت بالای مردم در انتخابات بودند/ مشکلات مردم را فراموش نمی‌کنیم

21/06/2021 07:48:00 ق.ظ

رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از مردم ایران یه خاطر مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰، بر بکارگیری «تمام ظرفیت و توان مجلس جهت ایجاد کمال همدلی، همکاری همه‌جانبه و هم‌افزایی با دولت منتخب مردم» تأکید کرد.

قالیباف: *رهبری صحنه‌گردان مشارکت بالای مردم در انتخابات بودند *مشکلات مردم را فراموش نمی‌کنیم *تعهد می‌دهیم هیچ روزی را بدون تلاش برای ایجاد آسایش و آرامش برای مردم به پایان نرسانیم *مجلس تمام ظرفیت خود را برای همکاری با دولت منتخب به میدان می‌آورد

رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از مردم ایران یه خاطر مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰، بر بکارگیری «تمام ظرفیت و توان مجلس جهت ایجاد کمال همدلی، همکاری همه‌جانبه و هم‌افزایی با دولت منتخب مردم» تأکید کرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی مشارکت مردم در انتخابات اخیر را «پشتوانه‌ مردم برای اقتدار نظام» نامید و گفت: این وضعیت باعث سرافرازی ایران عزیز و حفظ امنیت و وحدت ملی و جلوگیری از آسیب دشمنان این مرز و بوم شدند. باید با همه وجود شاکر این عنایت الهی و قدردان چنین رهبری حکیم بود و به فهم و درک سیاسی بالای چنین مردمی افتخار کرد و در برابر این نجابت و مسئولیت پذیری ملی، احساس تکلیفی صدچندان کرد.

قالیباف ضمن تشکر از مردم ایران خطاب به مردم تأکید کرد: شما با حضور خود همه ما مسئولان را مدیون همراهی و حمایت خود کردید. ما به شما تعهد می‌دهیم با پایان موسم انتخابات پیگیری مشکلات شما را به فراموشی نسپاریم و هیچ روزی را بدون تلاش برای ایجاد آسایش و آرامش برای شما به پایان نرسانیم و هیچ شبی را بدون داشتن دغدغه زندگی شما سپری نکنیم.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

شرق

🔺در نشست اساتید دانشگاه تهران چه گذشت؟ 🔹محمدجواد ظریف، علی مطهری، ابراهیم متقی، حدادعادل، محمود نیلی احمدآبادی، تقی آزاد ارمکی، صادق زیباکلام و پیروز حناچی در این نشست سخنرانی کردند. @sharghdaily sharghdaily.com ادامه مطلب >>

آنوسی های دزد ،پررپر بزنید ،تقاصتان تا نسلها در راه است متلکی به رهبر اقا ملت نميخوان شما اينقدر تلاش كنين. ميشه دست از سرمون بردارين؟ ....مشارکت بالای مردم ....😂😂😂😂 اینا دارن با کنایه حرف میزنن یا واقعا ابله هستن؟هر چی بیشتر هم بزنید بوی گندش بیشتر بالا میاد چه خرتو خریه نوبت به جا کاندید میشن ، دوباره بر میگردن سر پست قبلی مملکت ارث باباشونه

قالیباف : تو ۴۲ سال اصل مشکلات مردم ایران هستی اگر می خوای مشکلات مردم ایران حل بشود برو هر چه خودت خانواده ات دزدی از گلوی مردم ایران زدی پس بده به مردم ایران بعد سه ماه حقوق های نجومی هاتون را در مجلس همتون بدید به مردم ایران باور کنید فقیری پیدا نمی شود در ایران رهبری صحنه گردان آب بستن به تجمیع آرا بودند. مردم این را فراموش نمی کنند.

به نظر میرسه مجلس حداقل در ظاهر سرشو زیر برف کرده و نمیخواد مشارکت پایین مردم در انتخابات قبول کنه البته از این مجلس توقع بیش از این هم نداریم ارواح عمه ات

میزان مشارکت مردم تهران در انتخابات ریاست‌جمهوری ایران 26 درصد اعلام شدرئیس ستاد انتخابات استان تهران، میزان مشارکت مردم این شهر در انتخابات ریاست جمهوری را 26 درصد اعلام کرد و گفت 11.86 درصد آرای ماخوذه، رای باطله بودند. - خبرگزاری آناتولی

آقای قالیباف مشکلات کارکنان دانشگاه آزاد رو ببینید. به_داد_اساتید_دانشگاه_آزاد_برسید اصلاح_اساسنامه_دانشگاه_آزاد اصلاح_اساسنامه_لغو_بخشنامه همسان_سازی_حقوق_دانشگاه_آزاد_با_وزارتین رهبری کارگردان بودند🤣🤣 😮😮

تهرانی‌ها «پایین‌ترین نرخ مشارکت» در انتخابات ریاست جمهوری را به نام خود ثبت کردندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. میگن رییسی ۱۷ میلیون رای اورده همه میدونن که این ارقام دروغ و ساختگی است

محسنی اژه‌ای: مردم آقای رییسی را با رای معناداری انتخاب کردندتوضیحات اژه‌ای درباره تکلیف ریاست قوه قضائیه: مردم آقای رییسی را با رای معناداری انتخاب کردند و ایشان باید تمهیدات لازم را برای دولت آینده داشته باشند و تمهیدی هم باید برای قوه قضاییه داشتند تا مقام معظم رهبری جایگزین ایشان را معرفی کنند. این اژه ای الان از رئیسی تعریف کرد یا مسخرش کرد، رأی معنادار یعنی چی!؟

شادی مردم قم پس از پیروزی سیدابراهیم رئیسی در انتخابات- عکس خبری تسنیم | Tasnimشادی مردم قم پس از پیروزی رئیسی در انتخابات گزارش تصویری:

شادی مردم همدان پس از پیروزی سیدابراهیم رئیسی در انتخابات- عکس استانها تسنیم | Tasnimشادی مردم همدان پس از پیروزی رئیسی در انتخابات گزارش تصویری:

کرونا در هند 'سیک پرنده' را از پا درآورد - BBC News فارسیمیلکا سینگ، ورزشکار اسطوره‌ای هندی در سن ۹۱ سالگی درگذشت. این دونده به خاطر سرعت زیادش به 'سیک پرنده' شهرت داشت. بیچاره پرنده دیگه سیکش کار نمیکنه عجب دنیای نامردی

به گزارش ایسنا، محمدباقر قالیباف در جلسه علنی امروز(دوشنبه) مجلس شورای اسلامی با تبریک به مناسبت میلاد امام هشتم شیعیان (ع) اظهار کرد: این روزها اتفاق مهمی در تاریخ کشور رقم خورد و به لطف الهی و هدایت‌های هوشمندانه رهبر حکیم انقلاب یک بار دیگر مردم نجیب و دوست داشتنی ایران، خلاف تصورات اولیه، حماسه‌ای بس بزرگ آفریدند و علی رغم نگرانی‌ها از شیوع بیماری کرونا و با وجود دلخوری‌های فراوان از شرایط اقتصادی و گرانی‌های لجام گسیخته و ناکارآمدی‌ها پای صندوق‌های رأی آمدند.رئیس ستاد انتخابات استان تهران، میزان مشارکت مردم این شهر در انتخابات ریاست جمهوری را 26 درصد اعلام کرد و گفت 11.رئیس ستاد انتخابات استان تهران یکشنبه ۳۰ خرداد میزان مشارکت مردم این استان در انتخابات اخیر ریاست جمهوری اسلامی ایران را ۳۴ درصد اعلام کرد.به گزارش ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای در نشست خبری که به مناسبت هفته قوه قضاییه برگزار شد، ضمن تبریک  فرارسیدن هفته قوه قضاییه و دهه کرامت گفت: مردم ما مجددا حماسه دیگری را در پای صندوق‌های رأی خلق کردند و مکر دشمنان را به خودشان برگرداندند.

رئیس مجلس شورای اسلامی مشارکت مردم در انتخابات اخیر را «پشتوانه‌ مردم برای اقتدار نظام» نامید و گفت: این وضعیت باعث سرافرازی ایران عزیز و حفظ امنیت و وحدت ملی و جلوگیری از آسیب دشمنان این مرز و بوم شدند. باید با همه وجود شاکر این عنایت الهی و قدردان چنین رهبری حکیم بود و به فهم و درک سیاسی بالای چنین مردمی افتخار کرد و در برابر این نجابت و مسئولیت پذیری ملی، احساس تکلیفی صدچندان کرد. 20. قالیباف ضمن تشکر از مردم ایران خطاب به مردم تأکید کرد: شما با حضور خود همه ما مسئولان را مدیون همراهی و حمایت خود کردید. به گزارش خبرگزاری ایسنا، حدود ۱۲ درصد از آراء ماخوذه در استان تهران باطله بوده است. ما به شما تعهد می‌دهیم با پایان موسم انتخابات پیگیری مشکلات شما را به فراموشی نسپاریم و هیچ روزی را بدون تلاش برای ایجاد آسایش و آرامش برای شما به پایان نرسانیم و هیچ شبی را بدون داشتن دغدغه زندگی شما سپری نکنیم.2021 تهران/ خبرگزاری آناتولی شکراله حسن بیگی، رئیس ستاد انتخابات استان تهران گفت: از مجموع 9 میلیون و 815 هزار و 77 نفر از واجدین شرایط شرکت در انتخابات در استان تهران، 3 میلیون و 346 هزار و 580 رای اخذ شده که معادل مشارکت 34. وی افزود: همچنین ضروری است از نخبگان سیاسی و آن دسته از فعالان سیاسی که نسبت به صحنه انتخابات منتقد بودند اما حاشیه‌نشینی و فرصت طلبی‌ پیش نگرفتند و مردم را به مشارکت دعوت کردند، تشکر ویژه کرد. اما این انقلاب تثبیت شد و تا به امروز جلو رفت و به نظامی غیرقابل باور جلو رفت، وقتی در هفتم تیر شهید بهشتی در یک عملیات تروریستی به شهادت رسیدند از اول تیر تا هفتم تیر را قوه قضائیه نام گزاری کردند.

حقیقتا آنها در پیشگاه الهی، مردم و تاریخ کشورمان روسفید هستند. به گزارش «پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران»، وی افزود: در انتخابات ریاست جمهوری استان تهران 54 درصد مشارکت کنندگان را مردان و 46 درصد را زنان تشکیل دادند.۸ درصد اعلام کرده بود که پایین‌ترین میزان مشارکت انتخاباتی در طول حیات جمهوری اسلامی است. اجر این بصیرت و وظیفه‌شناسی آنها نزد خداوند متعال محفوظ است. رییس مجلس ادامه داد: بابت وجود رهبری حکیم و فرزانه سجده شکر به جا آوریم که در یکی از مهم‌ترین انتخابات‌ جمهوری اسلای ایران، ضمن تأکید بر میدان دادن به ساختارهای قانونی کشور، صحنه گردان مشارکت بالای مردم در انتخابات بودند.26 درصد آرا در استان تهران اخذ کرده است، افزود: محسن رضایی 314 هزار و 772 رای معادل 9. از درگاه خداوند منان عزت، سلامتی و طول عمر بابرکت برای این نعمت بی‌بدیل مسئلت داریم.» 01:00:00. قالیباف تأکید کرد: مجلس شورای اسلامی ضمن حفظ استقلال قوا و انجام وظایف قانونی تمام ظرفیت و توان خود را جهت ایجاد کمال همدلی و همکاری همه‌جانبه و هم‌افزایی با دولت منتخب ملت را به میدان خواهد آورد تا ان شاءالله با کارآمدی نتایج ملموس و موثر در رفع مشکلات زندگی مردم حاصل شود و مردم بتوانند طعم شیرین خدمت رسانی نیروهای انقلابی را بچشند.78 درصد آرای استان تهران و سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی 178 هزار و 252 رای معادل 5. مردم آقای رییسی را با رای معناداری انتخاب کردند و ایشان باید تمهیدات لازم را برای دولت آینده داشته باشند و تمهیدی هم باید برای قوه قضاییه داشتند تا  مقام معظم رهبری جایگزین ایشان را معرفی کنند.

قالیباف همچنین با اشاره به انتخاب اعضاهای شوراهای اسلامی شهر و روستا، اظهار کرد: این افراد نقش ملموسی در خدمات دهی به مردم خواهند داشت. ضمن تبریک به همه منتخبین شوراهای شهر و روستا از همه آنها می خواهم که با انتخاب شهرداران و دهیاران قوی و پرهیز از هرگونه حواشی اقتصادی - سیاسی و با تمرکز بر خدمت‌رسانی خالصانه به مردم دوران جدیدی از مدیریت محلی را در کشور رقم بزنند. به گفته وی، در استان تهران 11. قالیباف همچنین ضمن تبریک به منتخبین میان دوره‌ای مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان اظهار کرد: همکاران جدید ما در مجلس، هم‌سنگران در جبهه جهاد و کارآمدی هستند. پیشاپیش حضورشان را خوش‌آمد می‌گوییم.. رییس مجلس ادامه داد: با اشاره به بیانات رهبری در مورد نمایندگان انقلابی، پرتلاش و پرتوان مجلس یازدهم، تأکید می‌کنم برنامه‌ریزی‌های لازم برای اجرایی شدن ‌مطالبات حضرت ایشان از سوی نمایندگان صورت گرفته است و موضوعات مربوط به مراقبت فردی و جمعی جهت اجتناب از آسیب‌های مجلس و ایجاد بستر لازم برای زیست مومنانه نمایندگان انقلابی در گفتار و عمل در دوره نمایندگی، رعایت اولویت تقنینی کشور، کیفی‌کردن قوانین، حل معضل تراکم قوانین و در بین مردم بودن در دستورکار مجلس قرار دارد. معاون اول قوه قضاییه ادامه داد: ما استقبال می‌کنیم که هر سال عملکردمان نقد شود و آن‌ها پیشنهادات اصلاحی خود را ارائه کنند.

رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان نطقش ضمن ابراز امیدواری نسبت به عملکرد مجلس یازدهم گفت: ان شاءالله کارنامه قابل قبولی ارائه کنیم و برخی مطالبات چندین ساله رهبری را به سرانجام برسانیم. ان شاءالله همه ما در مجلس بتوانیم با عقلانیت انقلابی و تلاشی مضاعف، دولت جدید و مدیریت‌های محلی و شهری جدید، روحی تازه به ساختار مدیریتی کشور بدمیم و مردم را به داشتن یک زندگی خوب توام با آسایش و آرامش امیدوارم کنیم. انتهای پیام .