رهبری فرمودند "نه مذاکره می‌کنیم و نه جنگ می‌شود" و همان طور هم شد- اخبار تهران - اخبار اجتماعی تسنیم | Tasnim

09/11/1399 03:41:00 ب.ظ

رئیس دفتر مقام معظم رهبری: رهبر معظم انقلاب فرمودند «نه مذاکره می‌کنیم و نه جنگی اتفاق خواهد افتاد» و همان چیزی شد که ایشان فرمودند اگر آقا لب تر بکنند میلیون‌ها نفر حاضرند جان خود را در راه نظام بدهند

رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: رهبری فرمودند 'نه مذاکره می‌کنیم و نه جنگی اتفاق خواهد افتاد' و همان چیزی شد که ایشان فرمودند. ؛ حجت‌الاسلام محمدی امروز در مراسم آیین افتتاح و آغاز عملیات اجرایی بزرگترین پروژه محرومیت‌زدایی بنیاد مستضعفان به ارزش 3 هزار میلیارد تومان اظهار کرد: در آستانه حلول دهه مبارک فجر قرار داریم.

همانطور که آقای فتاح اشاره کرد اسناد فراوانی از خاندان پهلوی موجود است و اموالی که این خاندان از مردم به زور گرفتند. خیلی خوب است که بگوییم چه بودیم و چه کاری انجام دادیم و در واقع امام کاری کرد کارستان.

وی افزود: خاندان پهلوی جنایت های بسیاری کرد؛ در این زمینه مسئولان فرهنگی ما چه آنهایی که صاحب تریبون هستند، چه آنهایی که بالای منبر میروند، چه آنهایی که در دانشگاهها هستند و چه آنهایی که در مدارس و حوزه های علمیه حضور دارند در این رابطه کوتاهی کرده اند و باید شناسنامه زندگی سراسر ظلم خاندان پهلوی بیان شود.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری افزود: 13 سال یک بهایی نخست وزیر این کشور بوده است، آنها چه جنایتهایی را انجام داده اند و یکی از عوامل سقوط شان همین فسادشان بود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

خفه