رهبر اپوزیسیون ترکیه: از کسی نمی‌پرسیم که ترکیه از کجا تسلیحات تامین کند یا نکند

26/09/1399 04:15:00 ب.ظ

- خبرگزاری آناتولی

- خبرگزاری آناتولی خبرگزاری آناتولی دولت باغچه‌لی، رئیس حزب حرکت ملی ترکیه: از کسی نمی‌پرسیم که ترکیه از کجا تسلیحات تامین کند یا نکند. آمریکا مرجع اجازه و تایید نیست.

خبرگزاری آناتولی دولت باغچه‌لی، رئیس حزب حرکت ملی ترکیه: از کسی نمی‌پرسیم که ترکیه از کجا تسلیحات تامین کند یا نکند. آمریکا مرجع اجازه و تایید نیست.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

باغچه‌لی (درباره تحریم ترکیه توسط آمریکا): دوستی ایالات متحده به دشمنی تبدیل شده و این علاوه بر رسوایی، بی‌احترامی و بی‌نزاکتی نیز است.

رهبر اپوزیسیون ترکیه: وزیر خارجه ایران واکنشی بی‌ اساس نشان داده است📌رهبر اپوزیسیون ترکیه: وزیر خارجه ایران واکنشی بی‌ اساس نشان داده است 🔴دولت باغچه‌لی، رهبر حزب اپوزیسیون ترکیه: قرائت یک شعر از سوی رئیس جمهور محترم کشورمان موجب ناراحتی ایران شده است. وزیر خارجه این کشور واکنشی بی‌ اساس نشان داده است. دولت ترکیه و شخص اردوغان نباید ذره ای عقب نشینی کند. آنچه اردوغان به آن اشاره کرد یک واقعیت تاریخی است. هرگونه واکنش ظریف و پانفارسها و پان ایرانیستها به اردوغان،بیخردانه و جاهلانه و اوباشگرایانه است.این اوباشان شرکای اشرار فرقه فارسیسم باید به هویت و مدنیت بزرگ مشترک علوم طبیعی خردمندانه ی ملتهای 'حضور یکتائی' انجمن مغان ده هزار ساله باستان اعتراف کنند و تسلیم باشند. رهبر اپوزیسیون ترکیه هم گوه خورد. تمام ملت ایران واکنش نشان دادند، ظریف هم کمترین کار ممکن را انجام داد.

بازداشت بیش از ۱۵۰ نفر در مسکو؛ چند رهبر اپوزیسیون نیز در میان بازداشت‌‌شدگان هستندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

کابوس ایغورها در ترکیه؛ باج‌خواهی چین از ترکیه؟پس از رنگ‌باختن سخنرانی‌های رئیس‌جمهوری ترکیه طی چند ماه گذشته که به موارد نقض حقوق اقلیت‌های مسلمان

ترکیه: از اس400 دست نخواهیم کشید- اخبار ترکیه و اوراسیا - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnimسخنگوی دفتر ریاست جمهوری ترکیه اعلام کرد که آنکارا از دستیابی به سامانه دفاعی اس 400 روسیه دست نخواهد کشید و برای حل مشکلات مربوط به آن با دولت آمریکا گفت‌وگو خواهد کرد.

بلینکن از ترکیه خواست از سامانه S400 صرف‌ نظر کندآنتونی بلینکن وزیر خارجه آمریکا پنج‌شنبه با تاکید بر وجود اختلافاتی میان واشنگتن و آنکارا بر سر سامانه S400 خریداری شده از روسیه، گفت ترکیه باید با مشکلات ناشی از خریداری سامانه S400 دست و پنجه نرم کند. ادامه خبر در سایت العربیه_فارسی: ههههه حتما ...‌تدابیری خواهیم اندیشید که بعد از این، شرایط در این دست و پنجه نرم کردن ها، تبدیل به لحظات خوش بشه ... شما نگران نباشید! هر توپی که پرت کنید ، تبدیل به گل خواهیم کرد ! 🙂