رهایی ۳۶ زندانی محکوم به اعدام در فارس طی ۶ ماه

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 43 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس هیأت مدیره انجمن حمایت زندانیان شیراز از رهایی ۳۶ زندانی محکوم به اعدام در استان فارس طی شش ماه نخست سال ۱۳۹۹ خبر داد. «حیدر آسیابی»، رئیس هیأت مدیره انجمن حمایت زندانیان شیراز از رهایی ۳۶ زندانی محکوم به اعدام از چوبه دار خبر داد. اخبار_ایران

استان وایر- رئیس هیأت مدیره انجمن حمایت زندانیان شیراز از رهایی ۳۶ زندانی محکوم به اعدام در استان فارس طی شش ماه نخست سال ۱۳۹۹ خبر داد.، «حیدر آسیابی»، رئیس هیأت مدیره انجمن حمایت زندانیان شیراز از رهایی ۳۶ زندانی محکوم به اعدام از چوبه دار خبر داد.

او در این باره گفت: «کمیته سفیران صلح و سازش، اولین بار زیر نظر انجمن حمایت زندانیان شیراز کار خود را در فارس آغاز کرد و اکنون این کمیته در همه استان‌ها فعالیت دارد.» به گفته حیدر آسیایی این انجمن با برگزاری جلسات مکرر برای دلجویی از خانواده‌ها و تحصیل رضایت برای زندانیان با هدف جلوگیری از اعدام و جلب رضایت اولیای دم، تاکنون اقدامات انسان دوستانه زیادی در جهت گذشت شاکی و صلح و سازش انجام داده اند.

این خبر درحالی منتشر می‌شود که کمتر از دو هفته قبل جامعه جهانی و همه نهادهای حقوق بشری و شهروندان از حاکمیت می‌خواستند از اعدام «» جوان ورزشکار ایرانی که در جریان اعتراضات آبان سال ۱۳۹۸ بازداشت و به اعدام محکوم شده بود صرفنظر کند.«وحید افکاری» و «حبیب افکاری» برادران نوید هم که پیشتربازداشت شده بودند یک‌ماه پیش به سلول انفرادی منتقل شده‌اند و خانواده آن‌ها از ۱۶ روز قبل از وضعیت آن‌ها اطلاعی ندارند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

بیشرف! همین دم و دستگاه، نویدافکاری رو کشتن. برادرانش هنوز زیر ازار و اذیتند این میگه مردم شیراز نگران نباشین سی و چند نفر اعدام نشدند چون رسانه ای نشدند.هیچکس هم نیست بگه چندنفر اعدام شدن که هیچکس اسمشونو نمیدونه؟

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

در یک حمله انتحاری در افغانستان ۳۶ نفر کشته و مجروح شدند | DW | 05.10.2020در یک حمله انتحاری به کاروان خودروهای حامل فرماندار لغمان در شرق افغانستان دست‌کم هشت نفر کشته شدند. این دومین حمله خونین در افغانستان طی دو روز گذشته بود. در حمله قبلی ۱۵ نفر از جمله چهار کودک جان خود را از دست دادند. همیشه تو این فکرم که این انتحاری ها به امید چی خودشون رو تیکه پاره میکنند ؟ برای کی ؟ برای سران گردن کلفت طالبان که خوب میخورند خوب میکنند و خوب میخوابند ؟
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

دادگاهی در آمریکا، ایران را به پرداخت ۱/۴ میلیارد دلار به خانواده رابرت لوینسون محکوم کرد - BBC News فارسیدادگاهی در آمریکا دولت ایران را به پرداخت بیش از ۱/۴ میلیارد دلار غرامت به خانواده رابرت لوینسون، مامور سابق اف‌بی‌آی محکوم کرده که ۱۳ سال پیش در جزیره کیش ناپدید شد. خانواده آقای لوینسون حدود شش ماه پیش اعلام کرد به این نتیجه رسیده که او در دوران بازداشت در ایران درگذشته است. ایران می‌گوید رابرت لوینسون سال‌ها این کشور را ترک کرده است. موجودی صفره،اگه صلاح میدونید بجاش چند صدتا آخوند ببرید تو معدن سنگ ازشون بیگاری بکشید تا هم طلبتون صاف بشه هم دل ما خنک:))) یارو تخم طلا میکرده مگه
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

نصرت الله وحدت از دنیا رفتنصرت الله وحدت (بازیگر قدیمی) شامگاه ۱۵ مهر ماه در بیمارستان 'ایرانمهر' تهران درگذشت. خدا رحمتشان کند خدایش بیامرزد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نزدیک یک سوم بیماران مبتلا به کووید با تغییراتی در کارکرد مغز مواجه شده‌اندبه گزارش نیویورک تایمز، تحقیقات جدید نشان می‌دهد یک سوم بیماران مبتلا به کرونا که در بیمارستان بستری شده‌اند با تغییراتی در کارکرد مغز مواجه شد‌ه‌اند و دارای علائم عصبی از گیجی تا عدم واکنش، مشابه وضعیت کما، بوده‌اند دقیقا ترامپ 😂😂😂😂 اون قضیه تحقیقات استرالیا تو چین و اخراج خبرنگاراش و اتهام اهمال دولت چین و... اینا مالید به الک ها؟ قسمت خامنه‌ای شه .
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

ترامپ به کاخ سفید بازگشت؛ بدون ماسکترامپ به کاخ سفید بازگشت *دونالد ترامپ که از روز جمعه به دلیل ابتلا به کرونا در مرکز پزشکی والتر رید بستری شده بود، به کاخ سفید بازگشت *او قرار است روند درمان خود را در کاخ سفید تکمیل کند کونتون پاره است 😂😂😂
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ 227 نفر طی یک روز جان باختندکرونا در ایران؛ 227 نفر طی یک روز جان باختند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »