رنگ و رقص در نمایشگاه مجسمه و لباس‌ با لاتکس

28/06/1399 12:10:00 ق.ظ

خود فرولووا که نوازنده و خواننده هم هست، در روز افتتاحیه با پوشیدن لباسی از جنس لاتکس برای حاضران ترانه خواند و رقصید.

خود فرولووا که نوازنده و خواننده هم هست، در روز افتتاحیه با پوشیدن لباسی از جنس لاتکس برای حاضران ترانه خواند و رقصید.

به روز شده در: ۱۷/۰۹/۲۰۲۰.کمال حسین‌پور درباره بررسی وضعیت معیشتی کولبران که باتوجه به شرایط کشور و بسته شدن بازارچه‌های مرزی روزهای سختی را می‌گذارند، به خبرنگار ایلنا گفت: امروز نشستی برای ساماندهی کولبران با حضور استانداران، نمایندگانی از وزارت اقتصاد، صمت برگزار خواهد شد..Aa.رئیس جمهوری آمریکا اظهار داشت که عربستان سعودی در زمان مناسب توافق‌نامه‌ عادی سازی روابط با اسرائیل را امضا خواهد کرد..

نمایشگاهی از مجسمه‌ها و لباس‌ها از جنس لاتکس روز سه شنبه ۱۵ سپتامبر (۲۵ شهریور) در موزه هنرهای مدرن مسکو افتتاح شده است. آثار موجود در این نمایشگاه کار هنرمند روسی ساشا فرولووا است. اشیا به نمایش در آمده به شکل بادکنک و لباس و با رنگ‌های مختلف در معرض دید تماشاگران قرار گرفته است. خود فرولووا که نوازنده و خواننده هم هست، در روز افتتاحیه با پوشیدن لباسی از جنس لاتکس برای حاضران ترانه ای خواند و رقصید. او به خبرنگاران گفت که خودش چنین لباسی را برای پوشیدن توصیه نمی‌کند، چون نفس کشیدن در آن سخت است...وی با بیان این‌که نباید کار را در حد شعار انجام داد، اظهار داشت: بازارچه‌های مرزی فرصتی طلایی هستند که می‌توان از آنها برای اشتغال‌زایی، بهبود معیشت مردم و مقابله با تحریم‌ها استفاده کرد که متاسفانه باید بگویم نه تنها تلاشی برای ساماندهی‌شان نشد، بلکه بسته هم شدند..

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

گروسی: پرونده سایت‌های اعلام نشده ایران باز است؛ دوربین‌ها نصب شدند اما فعلا به آنها دسترسی نداریم

رافائل گروسی، مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی می‌گوید آژانس فعلا سوالی در خصوص سه مرکز اعلام نشده در ایران که در آنجا غنی‌سازی اورانیوم مشاهده شده ندارد و این نهاد در حال بررسی توضیحاتی است که ایران ارائه کرده است. ادامه مطلب >>

صف کولبران باید از قاچاقچیان و متجاوزان مرزی جدا شود/ با مرگ ۴ کولبر در روزهای اخیر فرزندانشان با پیراهن مشکی راهی مدرسه شدند/ معابر رسمی برای کولبران در نظر گرفته شودحسین‌پور در گفت‌وگو با ایلنا: صف کولبران باید از قاچاقچیان و متجاوزان مرزی جدا شود/ با مرگ ۴ کولبر در روزهای اخیر فرزندانشان با پیراهن مشکی راهی مدرسه شدند/ معابر رسمی برای کولبران در نظر گرفته شود

فرانسه به خارجی‌های فعال در خط مقدم مبارزه با کرونا تابعیت زودتر از موعد اعطا می‌کندمقامات فرانسوی قصد دارند درخواست‌های شهروندی كاركنان خارجی بخش مراقبت‌های بهداشتی و درمانی این کشور را که در حال مبارزه با بیماری کووید۱۹ هستند، به عنوان پاداش، زودتر از موعد بررسی و تایید کنند.

ترامپ: ریاض توافق‌نامه‌ عادی‌سازی روابط با اسرائیل را در زمان مناسب امضا می‌کند

تظاهرات مردم بحرین در اعتراض به توافق‌نامه عادی‌سازی روابط با اسرائيل

نقش شبکه‌های اجتماعی در مبارزه با 'فرهنگ تجاوز' - BBC News فارسیعرفان ثابتی، پژوهشگر علوم‌اجتماعی در یادداشتی برای صفحه ناظران با اشاره به بحث‌های شبکه‌های اجتماعی درباره تعرض و تجاوز به زنان به چگونگی تاثیر گذاری این شبکه‌ها در همبستگی زنان برای مقابله با رفتار خشونت آمیز مردان در ساختار قدرت پرداخته است.

سافاری با شتر در شهر افسانه‌ای کاپادوکیا