رنج جنگ؛ تصاویری از کودکان بیمار که در درمانگاه زیرزمینی معالجه می‌شوند

08/12/1400 04:20:00 ب.ظ

رنج جنگ؛ تصاویری از کودکان بیمار که در درمانگاه زیرزمینی معالجه می‌شوند جزئیات بیشتر🔽

در خارکیف، دومین شهر بزرگ اوکراین یک پناهگاه زیرزمینی به درمانگاه کودکان تبدیل شده است، جایی که فقط ابتدایی‌ترین امکانات درمانی را دارد. در خارکیف، دومین شهر بزرگ اوکراین یک پناهگاه زیرزمینی به بیمارستان موقت کودکان تبدیل شده است، جایی...

در خارکیف، دومین شهر بزرگ اوکراین یک پناهگاه زیرزمینی به بیمارستان موقت کودکان تبدیل شده است، جایی که فقط ابتدایی ترین امکانات درمانی در آن به چشم می‌خورد. والدین پس از مدت کوتاهی از آغاز حمله نظامی روسیه به خاک کشورشان، با فرزندان بیمار خود به این پناهگاه نقل مکان کردند، خانواده‌ها در تلاشند تا آنجا که می‌توانند فرزندان خود را در آرامش نگه دارند و وضعیت را به زبان ساده برای آنها توضیح دهند.

مادری به فرزند بیمارش می‌گوید: «ما الان اینجا زندگی می کنیم. اینجا خانه ماست.» او از فرزندش می‌خواهد که در تختی که آن گوشه زیرزمین قرار گرفته بخوابد و استراحت کند و کودک نیز از این کار سرباز می‌زند. مادر هم آهسته به او می‌گوید: «ما تا اطلاع ثانوی همینجا هستیم، اینجا خانه ماست.»

کپی‌رایت AP Photo با آغاز روز یکشنبه ۲۷ فوریه در بالای زمین، درگیری‌های خیابانی آغاز شده است و این پایین همچنان نقطه امنی برای کودکان و خانواده‌ها به شمار می‌رود.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

تحولات ایران و جهان؛ وکیل دونالد ترامپ: به موکلم در جلسه دادگاه دستبند زده نخواهد شد

آخرین اخبار و گزارش‌ها از رویدادهای ایران و جهان در روز جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ برابر با ۳۱ مارس ۲۰۲۳ را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

روسیه اعلام کرد که به تمام یگان‌های این کشور دستور داده شده که از همه جهات به اوکراین حمله کنندروسیه اعلام کرد که به تمام یگان‌های این کشور دستور داده شده که از همه جهات به اوکراین حمله کنند

آدولف هیتلر که بود و چطور به قدرت رسید؟

ارتش اوکراین استفاده از پهپادهای بیرقدار را آغاز کرد / نخستین دسته از قوای روسی وارد شهر خارکیف شدند/ سرنگونی جنگنده اوکراینی توسط پدافند ارتش روسیه +فیلم و تصاویرروز چهارم تحولات اوکراین؛ نشست فوق العاده شورای امنیت/ آماده‌باش ۹۵۰۰ نظامی فرانسه/ ترامپ:پوتین باهوش است، غرب احمق است/ پکن: آمریکا مسئول وضعیت فعلی اوکراین است/ کوبا: آمریکا و ناتو مسئول کشتار و آوارگی صدها هزار اوکراینی است لحظه به لحظه با اوکراین:

ویدئو؛ پناه‌ گرفتن شهروندان اوکراینی داخل هتلی در مرکز کی‌یفصدای انفجار و آژیر خطر از صبح جمعه در کی‌یف به گوش می‌رسید و مقامات از شهروندان خواستند که برای در امان ماندن از حملات احتمالی به مکان‌های امن بروند

روز سوم جنگ در اوکراین؛ مسکو: عملیات تهاجمی گسترده‌تر می‌شودحمله نظامی روسیه به اوکراین روز شنبه ۲۶ فوریه (۷ اسفند) در حالی وارد سومین روز خود شده است که بر اساس گزارش‌ها جنگ تا ساعات بامدادی امروز در خیابان‌های پایتخت جریان داشته و شب گذشته تا صبح صدای انفجار و تیراندازی از هرسو به گوش می‌رسید. فرقی دارن الان؟؟؟

سفیر ایران در لندن به دلیل برپایی جشن «خارج از عرف» برکنار شد🔺سفیر ایران در لندن به دلیل برپایی جشن «خارج از عرف» برکنار شد ▪️محسن بهاروند، سفیر ایران در لندن، به دستور وزارت امور خارجه جمهوری_اسلامی برکنار و به تهران فراخوانده شد. ⬇️ بیشتر بخوانید: