رمز گذرنامه سلامت ماکرون لو رفت

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 53 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 25%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سه روز پیش هم رمزینه یا «کیوآر کد» گذرنامه سلامت ژان کاستکس، نخست وزیر فرانسه لو رفته بود.

این اتفاق در حالی روی داد که سه روز پیش رمزینه یا «کیوآر کد» گذرنامه سلامت ژان کاستکس، نخست وزیر فرانسه نیز لو رفته بود و به این ترتیب گذرنامه‌های سلامت دو مقام اول این کشور در سایت‌های اینترنتی و شبکه‌های اجتماعی به ویژه میان کاربران جوان و نوجوان دست به دست می‌شود.

گذرنامه سلامت یا بهداشتی در فرانسه از جمله حاوی اطلاعات شخصی واکسیناسیون کووید هر شهروند است و بر اساس قانون جاری این کشور، ارائه آن برای ورود به اماکن عمومی نظیر رستوران، قطار و اتوبوس بین شهری و موزه‌ها اجباری است.گذرنامه سلامت منتسب به امانوئل ماکرون از دوشنبه ۲۰ سپتامبر شروع به چرخیدن در شبکه‌های اجتماعی کرده بود و شبکه رادیویی «اروپ ۱» به نقل از مقامات الیزه تأیید کرد که این رمزینه متعلق به شخص رئیس جمهوری است.

به گفته مقامات الیزه، این کیوآر کد از طریق کارکنان بخش بهداشت کشور لو رفته و وارد رسانه‌های اجتماعی شده است. سازمان ملی بیمه فرانسه روز چهارشنبه، ۲۲ سپتامبر اعلام کرد این افراد شناسایی شده و ارجاع پرونده آنها به نظام حرفه‌ای مربوطه در جریان است. این سازمان رفتار این افراد را غیراخلاقی و مغایر اصل محرمانه بودن اسرار بیماران نزد پرسنل خدمات بهداشتی دانسته است.

کیوآر کد گذرنامه سلامت نخست وزیر را هم فردی از روی تصاویر منتشر شده گرفته بود. آن تصویر مربوط به زمانی بود که کاستکس برای دیدار از یک خانه سالمندان به شهر کلامار در حومه پاریس رفته و برای ورود کیوآر کد خود را به متصدی آن مکان نشان داده بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

توقیف ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون دلار هرویین که از بندرعباس به هند رفتچرا هیچکس از فرستنده و گیرنده محموله حرفی نمزند؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

نیلی احمدآبادی از دانشگاه تهران رفت؛ مقیمی سرپرست شد- اخبار سیاسی تسنیم | Tasnimمقیمی سرپرست دانشگاه_تهران شد وزیرعلوم طی حکمی «سید محمد مقیمی» را به‌عنوان «سرپرست دانشگاه تهران» منصوب کرد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

مقامات بهداشتی آمریکا: احتمالا به زودی افراد بیشتری واجد شرایط دریافت دز یادآور واکسن فایزر خواهند شدرئیس مؤسسه ملی سلامت ایالات متحده آمریکا می‌گوید احتمالا تا چند هفته آینده بیشتر مردم آمریکا واجد شرایط دریافت دز سوم واکسن فایزر خواهند شد. SIVareStillLeftBehind
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تصمیم گیری درباره نحوه بازگشایی را به مدرسه و منطقه سپرده‌ایمسرپرست وزارت آموزش و پرورش با اشاره به مصوبه شورای عالی آموزش و پرورش مبنی بر تشکیل ستادی با مسئولیت معاون رئیس جمهور به منظور حل مسائل و مشکلات حوزه آموزش و پرورش گفت: بنا به دستور رئیس جمهور، مشکلات نظام تعلیم و تربیت و معلمان باید یک بار برای همیشه حل شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

چطور با بدنی سالم به استقبال پاییز برویم؟ | DW | 22.09.2021در تازه‌های پزشکی و سلامت این هفته می‌خوانید: ▫️چطور با بدنی سالم به استقبال پاییز برویم؟ ▫️۵ نکته برای کنار آمدن با تشخیص سرطان، ▫️قاتلان و محافظان سلامت کبد را بشناسید ▫️افزایش موارد ابتلا به 'تصلب شرایین خاموش' در بزرگسالان
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

یک‌سوم دانشجویان ایران عضوی از خانواده خود را بر اثر کرونا از دست داده‌اندPooryaTaba
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »