رقم نجومی خمیردندان را تکذیب می‌کنیم

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 41 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

انجمن صنایع شوینده، بهداشتی و آرایشی: *رقم نجومی خمیردندان را تکذیب می‌کنیم *حداکثر قیمت خمیردندان خارجی تولید داخل ۲۷۰ هزار تومان است *قیمت ۵۰۰ هزار تومانی که برای خمیردندان ذکر شده قیمت غیرمنطقی است *فردی که آن را مطرح کرده مسئولیتی در این انجمن ندارد

بختیار علم بیگی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه محصولات شوینده، آرایشی و بهداشتی در سال جاری تاکنون هیچگونه افزایش قیمتی نداشته، تصریح کرد: قیمت ۵۰۰ هزار تومانی که برای خمیر دندان ذکر شده قیمت غیرمنطقی است و فردی که آن را مطرح کرده مسئولیتی در این انجمن ندارد. حتی خمیردندان‌های خارجی تولید داخل هم چنین قیمتی ندارد.

وی با بیان اینکه اعلام چنین قیمت‌هایی منجر به تشویش اذهان عمومی می‌شود، گفت: در حال حاضر انجمن در حال مذاکره با سازمان حمایت است که میزان افزایش قیمت از ماه آینده مشخص شود، اما تا امروز هیچ کدام از محصولات این صنعت افزایش قیمت نداشته است. علم بیگی در پاسخ اینکه حداکثر قیمت خمیر دندان ایرانی و خارجی چقدر است نیز گفت: قیمت دقیق خمیردندان خارجی را نمی‌دانم، اما حداکثر قیمت خمیر دندان خارجی تولید داخل ۲۵۰ تا ۲۷۰ هزار تومان است. به عبارتی برخی شرکت‌های خارجی در ایران سرمایه‌گذاری کردند و محصولاتشان تحت لیسانس کشور مبداء تولید می‌شود که قیمت خمیردندان آن‌ها از ۲۷۰ هزار تومان بیشتر نیست.

علم بیگی در پایان گفت: انجمن صنایع شوینده، بهداشتی و آرایشی ایران، رقم نجومی خمیردندان را به شدت تکذیب می‌کند. به گزارش ایسنا، در روزهای اخیر گزارش‌هایی مبنی بر قیمت ۵۰۰ هزار تومانی خمیردندان خارجی منتشر شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ایسنا ریدم تو کله سر دبیرتون که ۱ خبر درست و صحیح نمیتونید منتشر کنید شاشیدم وسط خبرگزاریت

خارجی تولید داخل؟ بخدا کصخلین راحتین

اصلاح یک خبر حداکثر قیمت خمیردندان خارجی تولید داخل ۲۸ هزار تومان است رئیس هیئت مدیره انجمن صنایع شوینده، بهداشتی و آرایشی ایران ضمن اصلاح خبر روز گذشته، حداکثر قیمت خمیردندان خارجی تولید داخل را ۲۸ هزار تومان اعلام کرد.

خود دندون چنده مگه

خمیر دندن ب اسم کلوزاپ و کرست میخری بعد میبینی ایرانیه بیشرفیم حدی داره

ببندید فقط دهنتونو قیمتا روزبروز میره بالا قبلا سال بسال میرفت شاکی بودیم حالا روزبروز میره

در این بازار تایید و تکذیب فقط تو مونده بودی جورمون جور شد حالا مونده رییس انجمن تسبیح و مهر جانماز کجایی پس

کسکش 270 تومن زیاد نی

خمیر دندان خارجی تولید داخل محصول جدیده؟؟؟ هر روز یه ترفند و پدرسوختگی جدید. آخه الاغ ۲۷۰ هزار تومن پول کمیه؟

از همین توییت میشه یه مقدار تفاوت سطح زندگی مسؤلان و مردم بیچاره رو دید وقتی که میان میگن قیمت خمیردندان 500نبوده و 270هست 270رو واسه یه خمیردندان !!!!!!! اینجا_ایران_است

شوخی میکنین یا جدی میگین؟ ۲۷۰ هزار تومن خمیر ساخت داخل نجومی نیست؟؟؟ با نمک دندان خواهیم شست

حالا ۲۷۰ هزار تومان یعنی ارزان است؟؟؟!!!

خمیردندان خارجی تولید داخل!!!

خمیر دندون دو سه یورویی به ۲۷۰ داره فروش میره بعد نجومی نیست کاملا عادیه

الان ۲۷۰ تومن برا یه خمیر دندون اوکیه؟ این صفحه طنزه؟؟؟

ینی چی 270 هزار تومن🤨🤨

خمیردندان خارجی داخلی؟

نه نجومی نیست برا خودشون..

270 تومن نجومی نیست؟😐

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

انتقاد ترامپ از بایدن: او حرف دانشمندان را گوش می‌دهد و ما را قرنطینه می‌کندرئیس‌جمهوری آمریکا خطاب به رای‌دهندگان در ایالت نوادا گفت: «اگر به بایدن رای بدهید شغل‌های شما را به چین واگذار می‌کند. آینده شما را نیز به ویروس [کرونا] خواهد سپرد، او قرنطینه خواهد کرد. او از ما خواهد خواست تا به قرنطینه برویم!» چقدر این بشر میتونه احمق باشه . پس حرف دانشمندا رو گوش نده و به حرف فالگیر ها گوش کنه ؟ سر همین 220 هزار نفرو فرستادی قبرسون.احمق کله نارنجی
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ارتش آذربایجان جنگنده سوخو-25 ارمنستان را ساقط کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شرکت‌های هندی بازار موتورسیکلت ایران را ترک کردندشرکت‌های هندی که سال‌هاست در بازار موتورسیکلت ایران فعال هستند در پی آخرین تحریم‌های آمریکا ایران را ترک کردند. به تخممان شرکتهای دوچرخه سازیشونم همین روزا ترک میکنن یادتون باشه که رهبر انقلاب جمهوری اسلامی می گفت: اقتصاد مال خر است. در ضمن می گفت: ما متخصص نمی خواهیم !!!! ما آدم‌های متعهد می خواهیم. نتیجه اقتصاد مال خر هست و افراد متعهد به نظام جمهوری اسلامی به جای افراد متخصص نتیجه ای داره که الان در ایران دیده میشه.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

فولگس قورباغه‌ای زن گل فروش را نجات دادیک زن گل فروش در شهر ریودوژانیرو، برزیل با فولگس قورباغه‌ای خود زندگی اش را در شرایط سخت کرونا می گذارند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ترامپ آمریکا را بی‌آبرو کرده است/ کلید مذاکره با آمریکا در دست ایران استفریدون‌ مجلسی گفت‌: در صورتی که ترامپ در رقابت با بایدن شکست بخورد و دموکرات‌ها راهی کاخ‌سفید شوند،‌ فضا برای مذاکره غیر مستقیم فراهم شد و حتی می‌توان به بازگشت آمریکا به برجام امیدوار شد. به هر حال رفتار بایدن نسبت به رفتار ترامپ منطقی‌تر است و او تمایلی به ادبیات تهاجمی ندارد. لغو تحریم های تسلیحاتی ایران 👇👇
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

'پایان' تحریم‌های تسلیحاتی ایران؛ آمریکا فروشندگان سلاح را تهدید به تحریم کرد - BBC News فارسیوزارت خارجه آمریکا در نخستین واکنش به فرارسیدن پایان رسمی تحریم‌های تسلیحاتی سازمان ملل علیه ایران آن را به رسمیت نشناخت و هشدار داد که کشورهایی که به ایران سلاح بفروشند با تحریم‌های آمریکا مواجه خواهند شد. این بیانیه در حالی صادر می‌شود که وزارت خارجه ایران با صدور بیانیه‌ای در ساعات نخست یکشنبه از پایان تحریم‌های تسلیحاتی سازمان ملل علیه این کشور استقبال کرده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »