رقابت دیدنی پهپادها بر فراز کاپادوکیا در ترکیه

02/05/1398 04:29:00 ب.ظ

مرحله سوم رقابت پهپادها در کاپادوکیا به عنوان یکی از مهمترین نقاط گردشگری ترکیه برگزار خواهد شد. - خبرگزاری آناتولی

مرحله سوم رقابت پهپادها در کاپادوکیا به عنوان یکی از مهمترین نقاط گردشگری ترکیه برگزار خواهد شد. - خبرگزاری آناتولی Murat Asil,Yalçın Yoncalık | 24.07.

2019 Kayseri نوشهیر/خبرگزاری آناتولی مرحله سوم مسابقات قهرمانی پهپادها در چارچوب جشنواره فناوری «تکنوفست» استانبول که خبرگزاری آناتولی نیز شریک ارتباطات جهانی آن است، در کاپادوکیا به عنوان یکی از مهمترین نقاط گردشگری ترکیه برگزار خواهد شد.

این مسابقات از 27 تا 28 جولای جاری در میدان جمهوریت شهرستان اورگوپ استان نوشهیر برگزار خواهد ش و، 32 خلبان دارای گواهینامه معتبر از سراسر ترکیه در آن رقابت خواهند کرد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

۴۲ هزار نفر در معرض خطر سیل در پی تخریب سد کاخوفکا؛ عملیات تخلیه در جریان است

سد و نیروگاه آبی «کاخوفکا» واقع در جنوب اوکراین بامداد روز سه‌شنبه ۶ ژوئن بر اثر انفجاری تخریب و آب پشت سد به مناطق پیرامون آن سرازیر شد. سیل بسیاری از شهرها و روستاهای منطقه خرسون را درنوردیده و زندگی هزاران نفر مختل شده است. ادامه مطلب >>

رقابت گرفیتی‌کاران در جشنواره‌ کازابلانکامراکش؛ رقابت گرفیتی‌کاران در جشنواره‌ای در کازابلانکا

ویدئو؛ رقابت حلزون‌ها در بریتانیاروز ۲۰ ژوئیه بیش از ۲۰۰ حلزون در جریان مسابقه‌ای در دهکده کانگهام در استان نورفک انگلستان به رقابت پرداختند.

بوریس جانسون نخست وزیر بریتانیا شدبوریس جانسون به ریاست حزب محافظه‌کار بریتانیا و همچنین نخست‌وزیری این کشور انتخاب شد. جانسون با کسب بیش از ۹۲ هزار رای در مقابل جرمی‌ هانت با حدود ۴۶ هزار رای، پیروز رقابت درون حزب محافظه‌کار شد. مارو دنبال کنید🦋 ترامپ قدرتمند شد و استعمار پیر انگلستان از روی نرمش به آن روی فاشیستی اش منتقل شد. در واقع دست راست ترامپ. خوب شد مو طلایی ها دو تا شدن

ایالات متحده جت ونزوئلا را به اقدام خصمانه بر فراز دریای کارائیب متهم کردبخش انگلیسی صدای آمریکا - مقام ها در ایالات متحده می گویند یک جت جنگی ونزوئلا به شکل خصمانه ای هواپیمای اطلاعاتی آمریکا که در حال پرواز در فضای بین المللی بر فراز کارائیب بوده را تعقیب کرده است. «فر

چهار تروریست پ.ک.ک در بیتلیس ترکیه از پای در آمدندچهار تروریست پ.ک.ک در بیتلیس ترکیه از پای در آمدند

ویدئو؛ رقابت حلزون‌ها در بریتانیاروز ۲۰ ژوئیه بیش از ۲۰۰ حلزون در جریان مسابقه‌ای در دهکده کانگهام در استان نورفک انگلستان به رقابت پرداختند.