رفع مشکل تامین نهاده‌ها تا پایان هفته/ روند بارگیری نهاده‌ها رو به افزایش است

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

قائم مقام وزیر جهادکشاورزی گفت: مشکل تامین نهاده‌های دامی تا پایان هفته مرتفع خواهد شد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، علیرضا پیمان پاک آخرین وضعیت تامین نهاده‌های دامی را تشریح کرد و گفت: با برنامه‌هایی که وزارت جهادکشاورزی برای افزایش تولید دنبال می کرد در میزان تولید مرغ، جوجه ریزی و حوزه دام اتفاقاتی خوبی افتاد و اعداد و ارقام تولید افزایش پیدا کرد. به موازات آن نیز برنامه‌ریزی‌های خوبی برای تامین نهاده‌ها انجام شد.

قائم مقام وزیر جهادکشاورزی اضافه کرد: ظرفیت واحدهای روغن کشی برای استحصال کنجاله داخلی محدودیت دارد و این افزایش تقاضا نمی تواند نیازها را پاسخ دهد برهمین اساس با برنامه ریزی‌های صورت گرفته طی یکی دو هفته گذشته بخشی از محموله‌ها وارد کشور و توزیع شد. پیمان پاک که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می‌کرد، تصریح کرد:یکی دیگر از مشکلات ما در عدم تامین به موقع کنجاله این بود که کشتی‌های مختلفی از جمله ذرت گندم و سایر محصولات رسیده و در حال ترخیص بودند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

علوم انسانی موجود، رو به مرگ و نابودی استدبیر مجمع عالی علوم انسانی اسلامی، گفت: این علوم انسانی موجود که توجیه‌گر جنایات صهیونیست به نام دفاع از حقوق بشر است، مرده و رو به نابودی است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رئیس‌جمهور لتونی: جنگ اوکراین طولانی است/ غرب باید به ارسال تسلیحات ادامه دهدرئیس‌جمهور لتونی گفت، روسیه برنامه‌ای برای جنگی طولانی در اوکراین دارد و از کشورهایی که نسبت به تداوم کمک‌ها به کی‌یف مردد هستند خواست تا به روند ارسال تسلیحات ادامه دهند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سن تراکم استخوان در کشور کاهش یافته استمدیر دفتر بهبود تغذیه وزارت بهداشت گفت: امروز سن کاهش تراکم استخوان در کشور کاهش یافته است و به دلیل این است که مصرف لبنیات در کشور روند کاهشی داشته است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

هزینه ۲۶۰ میلیون دلاری هر روز جنگ غزه، اولویت‌های نتانیاهو را به هم ریخته استخبرگزاری بلومبرگ گزارش داد که رژیم صهیونیستی در تامین همزمان هزینه‌های جنگ غزه و برآورده کردن خواسته‌های کابینه افراطی خود دچار مشکل شده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حقیقتی که تصمیمات عربستان نشان دادعربستان سعودی اخیرا ۲ تصمیم گرفته که در ظاهر، به نظر می‌رسد چشم‌انداز باثبات بازار نفت را نشان می‌دهد اما ممکن است به افزایش نگرانی نسبت به وضعیت تقاضا اشاره کند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کلاس بدون معلم نداریم/ هنگام آلودگی هوا مدارس غیرحضوری می‌شوند نه تعطیلوزیر آموزش و پرورش اعلام کرد بخشنامه‌ای برای این هفته ابلاغ می‌شود تا به هیچ عنوان در زمانی که به دلیل آلودگی هوا مدارس غیر حضوری شد، کلاس‌ها تعطیل نشوند.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »