رفتار بخشی از حاکمیت انسجام ملی و اعتماد عمومی را خدشه‌دار می‌کند/ رسانه‌ها با بحران مشروعیت مواجه شده‌اند

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تاجرنیا در گفت‌وگو با ایلنا: رفتار بخشی از حاکمیت انسجام ملی و اعتماد عمومی را خدشه‌دار می‌کند/ رسانه‌ها با بحران مشروعیت مواجه شده‌اند

علی تاجرنیا در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با اشاره به حادثه مربوط به هواپیمای ایران- اوکراین و حواشی پس از آن، در خصوص ضربه وارد شده به اعتماد عمومی و اعتراض مردم به این موضوع که چرا اطلاعات اعلام شده به آنها در سه روز اول فاقد صداقت بوده است، گفت: اتفاقی که رخ داده به نوعی محل ظهور یک اندیشه‌ای بود که سال‌ها بر رفتار و شیوه حکمرانی ما حاکم بوده؛ متاسفانه احساس می‌شود که نه تنها مردم به طور شفاف در جریان بسیاری از مسائل نیستند بلکه این اتفاق نشان داد برخی بخش‌های مسئول در حاکمیت نیز نسبت به تمامی...

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: فکر می‌کنم امروز اصلی‌ترین عامل در به وجود آمدن این مشکل این است که بخشی از حاکمیت ولو با نیت خوب سعی می‌کنند که برای حفظ نظام جمهوری اسلامی و حفظ امنیت و انسجام ملی رفتارهایی را از خود بروز دهند که نه تنها کمکی به انسجام ملی و امنیت کشور نمی‌کند بلکه با از دست رفتن اعتماد عمومی، به شدت این دو مولفه را دچار خدشه می‌کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

به اعتماد ملت و حاکمیت لطمات جبران ناپذیر وارد شد/ خواستار استعفا، برکناری و برخورد با مقصران و پنهان‌کاران هستیمرئیس فراکسیون مجلس شورای اسلامی در یادداشت اینستاگرامی با اشاره به حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی ضمن انتقاد شدید از عدم صداقت برخی مسئولان با مردم،خواستار استعفا ، برکناری و برخورد در خور با مقصران، پنهان کاران و ناصادقان با ملت شد. علی خامنه ایی به عنوان فرمانده کل قوا باید استعفا بده فقط سرنگونی برخورد کنید با اروجعلی ببر زاده ! فرماندهان سپاه که قاعدتا بی خبرند از همه جا !
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تلاش برای کاهش تنش‌های منطقه‌ای؛ امیر قطر وارد تهران شدقطر چهارشنبۀ گذشته در اوج تنش‌ها اعلام کرد که تحولات عراق را از نزدیک دنبال می‌کند و به دنبال هماهنگی با کشورهای دوست برای کاهش تنش‌ها است. برای کاهش تنش قطر سنتکام را تعطیل کنه و از کشورش و منطقه بندازه بیرون ننگ بر اخوند ننگ بر ج. ا.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

خامنه‌ای در دیدار با امیر قطر: ارتباطات کشورهای منطقه باید تقویت شودقطر چهارشنبۀ گذشته در اوج تنش‌ها اعلام کرد که تحولات عراق را از نزدیک دنبال می‌کند و به دنبال هماهنگی با کشورهای دوست برای کاهش تنش‌ها است. فکر نکنم دیگه به اونجاها برات بکشه قاتل مرگ_بر_دیکتاتور چرا ولمون نمیکنن اینا؟ عمرت کفاف نمیده سید علی
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

واکنش ایران به تحریم‌های جدید آمریکاواکنش ایران به تحریم‌های جدید آمریکا سخنگوی وزارت امور خارجه با محکومیت شدید تحریم‌های اعلامی جدید آمریکا علیه ایران گفت: متاسفانه آمریکایی‌ها دچار نوعی رفتار یکجانبه، غیرقانونی، بی‌نتیجه و تکراری شده‌اند بي نتيجه ؟؟؟يني چقدر بي نتيجه يني همه مردم هم همين رو ميگن ؟؟؟ خفه بابا ما رو از تحریم نترسونید،ما توی تشیع جنازه له میشیم. ما رو توی هوا با کروز اشتباه میگیرن...
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مشاور امنیت ملی آمریکا: طبق توافق با بغداد، عراق را ترک خواهیم کردمشاور امنیت ملی آمریکا: مطابق توافق‌نامه خود با بغداد زمانی که داعش کاملاً از بین برود، عراق را ترک کنیم داعش را زیر نظر گرفتیم و در حال حاضر با جدیت برای رهایی از بقایای داعش تلاش می‌کنیم جوک سال، تقابل آمریکا و داعش 😆 خاک برسر آمریکا داعش زاییده آمریکا و اسراییل است برای ماندن و چپاول منطقه از نظر آمريکاييها داعش اسم رمز منابع نفتی است!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

قطع برق ۱۲۰ روستا در استان سیستان و بلوچستان/ ۳۵۰ راه روستایی از بین رفت/ مشکل در تامین اقلام امدادی و زیستیمدیرکل مدیریت بحران استان سیستان و بلوچستان از قطع برق ۱۲۰ روستا خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »