رعایت نکردن ایمنی در ۷۰ درصد مدارس سمنان

06/07/1398 09:51 ق.ظ

۷۰ درصد مدارس دولتی و غیردولتی شهر سمنان استانداردهای ایمنی را برای مقابله با بلایای طبیعی و غیرطبیعی احتمالی رعایت نمی‌کنند.اخبار_ایران

اسمعیل‌پور افزوده در چنین شرایطی «در صورت بروز هرگونه رویداد غیرقابل پیش‌بینی، خسارت جبران ناپذیری به زیرساخت‌ها و دانش‌آموزان و کارکنان مجموعه وارد می‌شود.

» به گفته وی «عبور لوله‌ اصلی گاز شهری مدارس از بالای در ورودی {کلاس‌ها} همواره یکی از چالش‌های اساسی در تسریع خدمات‌رسانی است.»

این مقام مسئول گفته «۹۰ درصد از مدارس شهر سمنان دارای خاموش کننده دستی آتش هستند.» سال تحصیلی ۹۹-۹۸ در استان سمنان با ۱۲۳ هزار و ۵۰۰ دانش آموز، هشت هزار و ۵۰۰ معلم در شش هزار کلاس درس آغاز شده است. مدارس قابل توجهی در ایران وجود دارد که ایمنی استاندار ندارند و گرمای فضای داخلی آنها با بخار‌های نفتی تامین می‌شود.

در سال‌های اخیر گزارش‌های متعددی از وقوع آتش‌سوزی در این مدارس منتشر شده که قربانیانی هم در پی داشته است.

ادامه مطلب:
iranwire »

گفت‌وگو| نقوی‌حسینی: مواضع رئیس‌جمهور در نیویورک مُهر تأییدی بر مذاکره نکردن با آمریکایی‌ها زد- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimنقوی‌حسینی: مواضع رئیس‌جمهور در نیویورک مُهر تأییدی بر مذاکره نکردن با آمریکایی‌ها وارد کرد سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفت‌وگو با تسنیم:خط مقاومت فعال باعث شد که بالاخره اروپایی‌‌ها به التماس و درخواست از جمهوری اسلامی ایران بیافتند

میدان حسن‌آباد دوباره دچار حریق شد + عکسسخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حریق در میدان حسن آباد خبر داد. باید پیدا کرد پشت پرده این آتش سوزی هارو.

دانش‌آموز نیوزیلندی در اعتراض به تغییرات آب و هوایی تجمع کردندبراساس گزارش‌های موجود حدود ۱۷۰ هزار نفر در سراسر کشور در راهپیمایی امروز شرکت کردند.

واقعیت‌هایی از داخل ایران| ۲۴ درصد مردم ایران، افسردگی دارندوقتی رییس جمهور ایران, در جوار خامنه ای و سپاه اینقدر دپرسد است تابه امریکا می رسد انگار اززندان ازاد شده, درسازمان ملل خلقش واضح بهبودی پیدا می کند,طبیعتا مردم درگیر این سیستم معیوب اوضاع اسف بارتری دارند این آمار کاملا غلط است .بیش از ۹۰٪ مردم ایران الان افسرده هستند و به درد چکنم دچار شدند .فقط یک گروهی ۱۰٪ از رانت خواران و آقا زاده ها و ساندیس خواران دارن لذت میبرند و خوشحال هستند. افسردگی جزئی از خصوصیات کاملا عادی و پذیرفته شده ایرانی ها شده!!!

گلچین ویدئوهای هفته؛ از اتومبیل‌رانی در اردن تا سازه‌ لگو در دانمارکگلچین ویدئوهای بدون شرح هفته؛ از اتومبیل‌رانی در اردن تا سازه‌های لگو در دانمارک

نگار قدس‌کنی به جرم نقض تحریم‌های آمریکا محکوم شدنگار قدس‌کنی در دادگاهی در ایالت مینه‌سوتا در آمریکا به جرم نقض تحریم‌های آمریکا علیه ایران به ۲۷ ماه زندان محکوم شده و به گزارش برخی رسانه‌ها از آمریکا اخراج شده است. همه این تروریست های سپاه را باید پرت کنند بیرون