رضا معظمی گودرزی؛ یکی دیگر از جان‌باختگان اعتراضات کرج

03/09/1398 03:03 ب.ظ

رضا معظمی گودرزی از جانباختگان اعتراضات_پاییز_۹۸. این جوان ۱۹ ساله ساکن کرج در مسیر بازگشت از سالن ورزش در مسیر منزل بر اثر اصابت مستقیم گلوله جان خود را از دست داده است. اعتراضات_پاییز_۹۸ اعتراضات_سراسری

یک منبع نزدیک به خانواده این جوان به ایران وایر می‌گوید: «رضا معظمی در بحبوحه اعتراضات و وقتی از باشگاه ورزشی به سمت خانه در حرکت بود باشلیک مستقیم گلوله از سوی نیروهای امنیتی جان خود را از دست داد.

» این منبع مطلع همچنین از تدابیر شدید امنیتی برای تحویل پیکر این جان‌باخته به خانواده خبر داده و می‌گوید: «خانواده رضا اصالتا اهل بروجرد در استان لرستان هستند اما در کرج زندگی می کردند. ماموران امنیتی تنها به این شرط پیکر او را به خانواده اش تحویل داده اند که هیچ مراسم تشیع و تدفینی برای او در کرج برگزار نشود و همچنین او را برای خاکسپاری به یکی از روستاهای دورافتاده حومه بروجرد منتقل کنند.»

اگرچه مقامات رسمی جمهوری اسلامی تاکنون از ارائه آمار دقیق خودداری کرده اند اما آمار کشته شدگانی که از سازمان‌های غیردولتی و رسانه‌های مستقل خارج از کشور ارائه می‌شود مرتبا در حال بالا رفتن است.

ادامه مطلب:
iranwire »

😭😭😭 روحش شاد چقدر هم زیبا بوده 😡😔

هویت یکی دیگر از کشته شدگان اعتراضات در تهران مشخص شد؛ سیدقاسم حسینی ۳۵ سالهYasmin4freedom مرگ_بر_کلیت_و_تمامیت_جمهوری_اسلامی ایران_بپاخیز BloodLustRegimeMustGo بی_تفاوت_نباشیم iranianvoices مرگ_بر_جمهوری_عسلامی_و_رهبر_کثیفش

دستگیری یکی از عوامل اصلی اغتشاش در شهریار و ملاردیکی از عوامل اصلی اغتشاش در شهریار و ملارد و ضارب شهید ابراهیمی دستگیر شد. کس مادر آدم دروغگو اونجای مامان دروغگو من بدم از فحش میاد .ولی اونجای مادر شما ها و خامنه ای دیوث .دروغگوهای کثیف به حساب تک تک شماها می رسیم .

مسیر مرگبار لیبی؛ شش مهاجر جان باختند، یکصد نفر نجات یافتندیکی از زنان باردار بود و به هنگام عملیات نجات وضع حمل کرد

امرالله صالح اطلاعات درونی تیم انتخاباتی ثبات و همگرایی را افشا کردامرالله صالح، معاون اول محمد اشرف غنی، یکی از نامزدان پیشتاز انتخابات ریاست جمهوری افغانستان یکشنبه

بازداشت ۲ دانشجوی دانشگاه علامه طباطبایی/ یکی از دانشجویان بازداشتی آزاد شد/ اخبار غیررسمی درباره بازداشت برخی دانشجویان هنوز تائید نشده استرییس حراست دانشگاه علامه طباطبایی در گفت‌وگو با ایلنا: بازداشت ۲ دانشجوی دانشگاه علامه طباطبایی/ یکی از دانشجویان بازداشتی آزاد شد/ اخبار غیررسمی درباره بازداشت برخی دانشجویان هنوز تائید نشده است

مجلس خبرگان در بیانیه‌ای مردم معترض را خرابکار، آشوبگر و فرصت‌طلب نامیدیک هفته پس از آغاز اعتراضات_سراسری که به گفته یک فرمانده ارشد سپاه پاسداران ۲۸ استان ایران را دربر گرفت و در جریان سرکوب آن صدها تن از مردم معترض کشته و زخمی شدند، مجلس_خبرگان با صدور بیانیه‌ای معترضان را «خرابکار، آشوبگر و فرصت‌طلب» خواند. گوه خوردی این هنوز زندن اميدوارم به زودي شاهد ضجه زدنت زير لگد مردم باشيم

استان وایر- بنا برخبری که به ایران وایر رسیده است رضا معظمی گودرزی یکی دیگر از جانباختگان اعتراضات پاییز ۱۳۹۸ در شهر کرج است.

یک منبع نزدیک به خانواده این جوان به ایران وایر می‌گوید: «رضا معظمی در بحبوحه اعتراضات و وقتی از باشگاه ورزشی به سمت خانه در حرکت بود باشلیک مستقیم گلوله از سوی نیروهای امنیتی جان خود را از دست داد.»

این منبع مطلع همچنین از تدابیر شدید امنیتی برای تحویل پیکر این جان‌باخته به خانواده خبر داده و می‌گوید: «خانواده رضا اصالتا اهل بروجرد در استان لرستان هستند اما در کرج زندگی می کردند. ماموران امنیتی تنها به این شرط پیکر او را به خانواده اش تحویل داده اند که هیچ مراسم تشیع و تدفینی برای او در کرج برگزار نشود و همچنین او را برای خاکسپاری به یکی از روستاهای دورافتاده حومه بروجرد منتقل کنند.»

اگرچه مقامات رسمی جمهوری اسلامی تاکنون از ارائه آمار دقیق خودداری کرده اند اما آمار کشته شدگانی که از سازمان‌های غیردولتی و رسانه‌های مستقل خارج از کشور ارائه می‌شود مرتبا در حال بالا رفتن است.

سازمان عفو بین الملل که در اولین گزارش خود تعداد کشته شدگان را ۱۰۶ تن اعلام کرده بود در جدیدترین بیانیه اش نوشت تعداد کشته شدگانی که از سوی این سازمان تایید شده به ۱۱۵ تن رسیده است.