رضا جلودار، روزنامه‌نگار اعتصاب غذای خود را شکست

03/03/2021 12:42:00 ق.ظ

اطلاع_رسانی, خبرنگاری_جرم_نیست

رضا طالشیان جلودار که از ۳ اسفند به دلیل عدم رسیدگی درمانی در زندان تهران بزرگ اعتصاب غذا کرده بود، پس از انتقال به بیمارستان اعتصاب غذای خود را شکست. او در جنگ ایران و عراق آسیب‌ مغزی دیده بود. اطلاع_رسانی خبرنگاری_جرم_نیست رضا_طالشیان_جلودار

خودبه نام «آونکس»، اعتصاب غذای خود را شکست. او از جانبازان دوران جنگ ایران و عراق بوده و طی جنگ آسیب‌مغزی دیده است.به گزارش «خبرنگاری جرم نیست»، جلودار روز یک‌شنبه ۱۰ اسفند۱۳۹۹ پس از یک هفته اعتصاب غذا، توسط ماموران زندان به بیمارستان منتقل شد. خانواده او آمپول مورد نیاز این روزنامه‌نگار را از بازار آزاد خریداری کرده و در اختیار بیمارستان قرار دادند.

به گفته یک منبع آگاه، او از روز یک‌شنبه اعتصاب غذای خود را شکسته است و هم‌چنین پزشکان برای او «ام آر آی» نوشته‌‌اند که مسوولان زندان گفته‌اند پس از این‌که خانواده جلودار وقت آزمایش گرفتند، با اعزام او موافقت خواهد شد.این منبع اگاه هم‌چنین گفته جلودار درخواست آزادی با پابند را به قاضی دادگاه خود ارایه کرده اما تاکنون موافقتی در این‌باره انجام نشده است.

ادامه مطلب:
ایران وایر »

اعتراف صریح بازداشت‌شدگان اغتشاشات گیلان به آشوب و آسیب‌رسانی به اموال عمومی + فیلم- اخبار گیلان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

رضا جلودارزاده، روزنامه‌نگار اعتصاب غذای خود را شکست

اعتصاب غذای رضا جلودارزاده به دلیل عدم رسیدگی پزشکی

رضا شهابی فعال کارگری: من و خانواده‌ام تهدید به قتل شده‌ایم

رضا معینی: علیه جمهوری اسلامی در ارتباط با اعدام روح‌الله زم اقدام به شکایت کردیمفرانسوی ها خوب میدونند چه اتفاقی افتاده از اونها بپرسید

بخشی از مصاحبه اختصاصی| پادشاهی انتخابی یا جمهوری؟ شاهزاده رضا پهلوی به دنبال چیست؟صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. این هم این کاره نیست بابا. حیف وقت که بخوای بزاری پای حرفهاش به دنبال خدمت به خلق. پرسیدن داره. میخواد آیه لم یشکرمخلوق لم یشکر خالق رو عملی کنه.🤥 بزرگی و درخشندگی خاندان سلطنتی بزرگ پهلوی باید از زبان دانشمندان نابغه ها درستکاران میهن پرستان چون فرخزاد شنید درخشندگی این خاندان آز دشمنانش که یک آدم در آنها نمی ببینی یک درصد شعور داشته باشد تمام سازمان های تروریستی و جاسوسی هستند رأی ما پادشاهی با اعلیخضرت رضا شاه دوم

«رضا طالشیان جلودار»، روزنامه‌نگار و جامعه‌شناس زندانی که از سوم اسفند به دلیل عدم رسیدگی درمانی در زندان تهران بزرگ اعتصاب غذا کرده بود، پس از انتقال به بیمارستان و تزریق آمپول مورد نیاز بیماری‌ خود به نام «آونکس»، اعتصاب غذای خود را شکست.«رضا طالشیان جلودارزاده»، روزنامه‌نگار و جامعه‌شناس زندانی که از سوم اسفند به دلیل عدم رسیدگی درمانی در زندان تهران بزرگ اعتصاب غذا کرده بود، پس از انتقال به بیمارستان و تزریق آمپول مورد نیاز بیماری‌ خود به نام «آونکس»، اعتصاب غذای خود را شکست.استان‌وایر – «رضا طالشیان جلودار زاده»، روزنامه‌نگار زندانی در زندان تهران بزرگ به دلیل اعتراض به عدم رسیدگی پزشکی، از روز چهارشنبه هشتم اردیبهشت ۱۴۰۰ اعتصاب غذای خود را آغاز کرد.استان‌وایر-  رضا شهابی، عضو سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوس‌رانی تهران و حومه، روز چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ با انتشار نامه‌ای سرگشاده خطاب به مسئولان قضایی جمهوری اسلامی از تهدید به قتل خود و خانواده‌اش خبر داد.

او از جانبازان دوران جنگ ایران و عراق بوده و طی جنگ آسیب‌مغزی دیده است. به گزارش «خبرنگاری جرم نیست»، جلودار روز یک‌شنبه ۱۰ اسفند۱۳۹۹ پس از یک هفته اعتصاب غذا، توسط ماموران زندان به بیمارستان منتقل شد. به گزارش «خبرنگاری جرم نیست»، جلودارزاده روز یک‌شنبه ۱۰ اسفند۱۳۹۹ پس از یک هفته اعتصاب غذا، توسط ماموران زندان به بیمارستان منتقل شد. خانواده او آمپول مورد نیاز این روزنامه‌نگار را از بازار آزاد خریداری کرده و در اختیار بیمارستان قرار دادند. جلودارزاده اعلام کرده است که از روز چهارشنبه هشتم اردیبهشت تا روز صدور مرخصی، اعتصاب غذای خود را ادامه خواهد داد. به گفته یک منبع آگاه، او از روز یک‌شنبه اعتصاب غذای خود را شکسته است و هم‌چنین پزشکان برای او «ام آر آی» نوشته‌‌اند که مسوولان زندان گفته‌اند پس از این‌که خانواده جلودار وقت آزمایش گرفتند، با اعزام او موافقت خواهد شد. به گفته یک منبع آگاه، او از روز یک‌شنبه اعتصاب غذای خود را شکسته است و هم‌چنین پزشکان برای او «ام آر آی» نوشته‌‌اند که مسوولان زندان گفته‌اند پس از این‌که خانواده جلودارزاده وقت آزمایش گرفتند، با اعزام او موافقت خواهد شد. این منبع اگاه هم‌چنین گفته جلودار درخواست آزادی با پابند را به قاضی دادگاه خود ارایه کرده اما تاکنون موافقتی در این‌باره انجام نشده است. آقای شهابی در نامه خود نوشته است موتور سواران خواهرزاده‌اش را با تهدید از محل برخورد، به چند کوچه بالاتر برده و با پیچاندن دست و وخشونت فیزیکی به او می‌گویند که «به دایی‌ات گفته بودیم تاوان سختی خواهد داد.

این روزنامه‌نگار روز اول بهمن ۱۳۹۹ برای تحمل دوران محکومیت سه‌ساله خود به زندان تهران بزرگ منتقل شده بود. این روزنامه‌نگار روز اول بهمن ۱۳۹۹ برای تحمل دوران محکومیت سه‌ساله خود به زندان تهران بزرگ منتقل شده بود. 📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید:. او پیش از این در یک فایل صوتی از آغاز اعتصاب غذای خود خبر داده و گفته بود بیش از پنج هفته می‌شود که آمپول مورد نیاز بیماری‌ خود که صعب‌العلاج است را به او تزریق نکرده‌اند. شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب تهران بابت سه اتهام «فعالیت تبلیغی علیه نظام»، «تشویش اذهان عمومی در فضای مجازی» و «توهین به روحانیت»، او را به سه سال حبس تعزیری و پرداخت ۴۰میلیون ریال جزای نقدی محکوم کرده بود. شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب تهران بابت سه اتهام «فعالیت تبلیغی علیه نظام»، «تشویش اذهان عمومی در فضای مجازی» و «توهین به روحانیت»، او را به سه سال حبس تعزیری و پرداخت ۴۰میلیون ریال جزای نقدی محکوم کرده بود. این دادگاه جهت مجازات تکمیلی نیز او را به مدت دو سال از هرگونه فعالیت حرفه‌ای، سیاسی و اجتماعی محروم کرد. مستندات پرونده وی بالغ بر ۹۳ صفحه است که بخشی از آن شامل مقالات جلودار در شبکه‌های اجتماعی، از جمله کامنت گذاشتن برای «مسیح علی‌نژاد»، خبرنگار ایرانی ساکن امریکا بود. مستندات پرونده وی بالغ بر ۹۳ صفحه است که بخشی از آن شامل مقالات جلودارزاده در شبکه‌های اجتماعی، از جمله کامنت گذاشتن برای «مسیح علی‌نژاد»، خبرنگار ایرانی ساکن امریکا بود. در ادامه نیز «به عنوان یک کارگر و یک شهروند» از مسئولان قضایی و نهادهای امنیتی و انتظامی خواسته است تا «به جدیت برای رفع تهدید جانی جدی پیش آمده اقدامات مقتضی را انجام دهند».

موضوعاتی چون اظهارنظر در خصوص «سپیده قلیان»، فعال کارگری نیز از مواردی بوده که در پرونده جلودار به آن پرداخته شده است. او پیش‌تر در سال ۱۳۹۰ به اتهام تبلیغ علیه نظام، از سوی دادگاه انقلاب به یک سال حبس تعزیری محکوم شده بود. او پیش‌تر در سال ۱۳۹۰ به اتهام تبلیغ علیه نظام، از سوی دادگاه انقلاب به یک سال حبس تعزیری محکوم شده بود. هم‌چنین در سال ۱۳۹۳، هنگامی که دبیر بخش سیاسی روزنامه «توسعه» بود، بار دیگر توسط وزارت اطلاعات بازداشت شد. جلودار  مدیر مسوولی هفته‌نامه توقیف شده «صبح آزادی» را بر عهده داشت. جلودارزاده مدیر مسوولی هفته‌نامه توقیف شده «صبح آزادی» را بر عهده داشت. او هم‌چنین ریاست شورای سیاست‌گذاری «نور آزادی» را برعهده دارد که پیش‌تر با نام «صبح آزادی» فعالیت داشت.

این نشریه اولین شماره خود را در سال ۱۳۸۹ منتشر کرد اما پس از انتشار ۱۴ شماره، در تاریخ ۲۷ مهر۱۳۹۰، هم‌زمان با افتتاح نمایشگاه مطبوعات، به دلیل آن‌چه «تخلف از حدود مطبوعات و اصرار بر آن» عنوان شده بود، رسما توقیف شد. این نشریه اولین شماره خود را در سال ۱۳۸۹ منتشر کرد اما پس از انتشار ۱۴ شماره، در تاریخ ۲۷ مهر۱۳۹۰، هم‌زمان با افتتاح نمایشگاه مطبوعات، به دلیل آن‌چه «تخلف از حدود مطبوعات و اصرار بر آن» عنوان شده بود، رسما توقیف شد. در سال ۱۳۹۶ نشریه جدیدی با عنوان نور آزادی طی یک سال و در یک پیش شماره و یک شماره منتشر شد اما به دلیل افزایش قیمت کاغذ و مشکلات مالی، دیگر فرصت انتشار نیافت. برای دیدن اخبار و گزارش‌های بیش‌تر درباره رسانه و خبرنگاری به سایت . برای دیدن اخبار و گزارش‌های بیش‌تر درباره رسانه و خبرنگاری به سایت.