رضایت مردم ارمنستان از برقراری پروازهای استانبول-ایروان

12/11/1400 09:51:00 ب.ظ

رضایت مردم ارمنستان از برقراری پروازهای استانبول-ایروان ساکنان ایروان، پایتخت ارمنستان در گفت‌وگو با خبرنگار آناتولی به ارزیابی ازسرگیری پروازهای دو طرفه به استانبول از 2 فوریه پرداختند.

مردم ارمنستان از سرگیری پروازهای استانبول-ایروان را مثبت ارزیابی کرده و آن را عامل توسعه روابط بین مردم می‌دانند. - خبرگزاری آناتولی 01.02.

2022 ایروان/ خبرگزاری آناتولی ساکنان ایروان، پایتخت ارمنستان در گفت‌وگو با خبرنگار آناتولی به ارزیابی ازسرگیری پروازهای دو طرفه به استانبول از 2 فوریه پرداختند. به عقیده گاگیک دورونتس یکی از این شهروندان آغاز پروازهای بین ترکیه و ارمنستان به تقویت روابط اقتصادی و سیاسی کمک خواهد کرد.

وی افزود: برقراری پروازها بین ترکیه و ارمنستان خوب است، می‌توانیم اجناس بسیار باکیفیتی را از ترکیه بیاوریم. ما دوست داریم محصولات ارمنی را در فروشگاه‌های ترکیه به فروش برسانیم. آرپی میسوریان یکی از دیگر مصاحبه کنندگان با اشاره به اهمیت پروازها در توسعه گردشگری و تجارت دو کشور، گفت: ارمنی‌های زیادی در استانبول زندگی می‌کنند، این موضوع برای آنها هم خوب است. در حال حاضر محصولات ساخت ترکیه در کشورمان وجود دارد و مردم از کیفیت آنها راضی هستند.

هملت هاکوپیان نیز در این رابطه تاکید کرد: روابط بین مردم بسیار مهم است. این روابط با مردم گرجستان، روس‌ها و ترک‌ها باید حفظ شود. وضعیت جنگ هرگز نتایج خوبی به همراه ندارد. مدیران دولتی باید برای تقویت دوستی بین مردم تلاش کنند. headtopics.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

تحولات ایران و جهان؛ وکیل دونالد ترامپ: به موکلم در جلسه دادگاه دستبند زده نخواهد شد

آخرین اخبار و گزارش‌ها از رویدادهای ایران و جهان در روز جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ برابر با ۳۱ مارس ۲۰۲۳ را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

سازمان ملل: طالبان بیش از ۱۰۰ نفر از وابستگان به دولت سابق را کشته‌اندسازمان ملل متحد تاکنون بیش از یکصد «گزارش معتبر» از قتل اعضای نهادهای دولت سرنگون شده، نیروهای امنیتی وابسته به آن و افغان‌هایی که با نیروهای خارجی همکاری کرده بودند دریافت کرده است. این جنایات ابتدای راهه همانند جدش ینی جمهوری اسلامی هزاران نفر افراد شایسته را با چراغ سبز اروپا و آمریوا بقتل رساندند تا حکومتشان تثبیت شود

مایلی‌کهن: بازیکنان پرسپولیس چرا از مدیرعامل قبلی پول نگرفتند؟/ بی انصافی است از اسکوچیچ انتقاد کنیممگر قرار بود تیم‌هایی مانند پرتغال و آرژانتین در مقدماتی آسیا باشند مایلی‌کهن: بازیکنان پرسپولیس چرا از مدیرعامل قبلی پول نگرفتند؟/ بی انصافی است از اسکوچیچ انتقاد کنیم

کرونا و کوهی از پسماندهای بیمارستانی حاصل از آن | DW | 01.02.2022از زمانی که ویروس 'سارس کوو ۲' پا به عرصه وجود گذاشت پسماندهای بیمارستانی نیز رو به ازدیاد گذاشتند. از آن زمان بیش از ۲۰۰هزار تن زباله خطرناک بیمارستانی بر سایر پسماندها افزوده شده است.

انتقاد فرستاده واتیکان از بهره‌برداری طبقه حاکم لبنان از «رنج مردم»؛ بیروت «پول اداره سفارتخانه‌ها» را نداردانتقاد فرستاده واتیکان از بهره‌برداری طبقه حاکم لبنان از «رنج مردم»؛ بیروت «پول اداره سفارتخانه‌ها» را ندارد یک فرستاده واتیکان در سفر روز سه‌شنبه خود به بیروت از سیاستمداران لبنان انتقاد کرد و آنها را متهم کرد که از رنج لبنان سود می‌برند.

سازمان ملل: مردم یمن برای زنده ماندن برگ درختان را می‌خورندبرنامه غذای سازمان ملل متحد اعلام کرد که بسیاری از مردم یمن از گرسنگی شدید به خوردن برگ درختان روی آورده‌اند. - خبرگزاری آناتولی

کنفرانس گذار از استبداد؛ اعدام‌ها و سرکوب کنش‌گران افزایش یافته است