رضایت دادن حسین و بخشودگی یزید و شمر!

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

یزید: خدا هفتصد نسل از نوادگان حسین بن علی را بیامرزد که آمدو رضایت داد که از این جهنم سوزان بیرون بیاییم.حالا که می‌بینند حامیان و دوستدارانشان چطور حکومت می‌کنند، قدر «بنی امیه» را میدانند. شمر: ما باید درخواست غرامت کنیم. طنز جدید از sharagim_zand 👇

خدا ان شاء الله هفتصد نسل از نوادگان حسین بن علی را بیامرزد که آمد و رضایت داد که ما از این جهنم سوزان بیرون بیاییم.پسرم دعا را باید به جان شیعیان حاکم بر سرزمین ایران کنی نه نوادگان حسین. آنها باعث شدند که حسین بن علی به این نتیجه برسد که ما چندان هم غیرانسانی و ظالمانه رفتار نکردیم.راست می‌گویی پدر. همانا «بنی هاشم» حالا که می‌بینند حامیان و دوستدارانشان چطور حکومت می‌کنند، قدر «بنی امیه» را می‌دانند.سخن بگو ای سردار باوفا و شجاع من.

اما در دوره خلافت من هم مخالفانی بودند که حتی گاه دست به سلاح می‌بردند و من آنها را به زندان می‌انداختم. اما خدا را گواه می‌گیرم به خانواده شان کار نداشتم. حتی آنگاه که از دستگیری یک یاغی عاجز می‌شدم هیچگاه شخص بی گناهی را به جای آنها قربانی نکردم. وزرایم همه می‌گفتند اقتدار خلافت زیر سوال می‌رود و باید نمایشی هم که شده یکی را اعدام کنیم. اما من گفتم در پیشگاه خدا جوابی نخواهم داشت.پدر نازنینم. شما قهرمان و الگوی من بودید در خلافت و زندگی.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اینفوگرافیک| فرزندان و نوادگان حضرت ام‌البنین(س) که در کربلا حضور داشتند و سرنوشت آن‌ها- اخبار دین ، قرآن و اندیشه - اخبار فرهنگی تسنیم - Tasnimتمام فرزندان حضرت ام‌البنین سلام‌الله‌علیها در روز عاشورا، تا پای جان از امام حسین علیه‌السلام و دین خدا دفاع کردند.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

کرونا و تغییر سبک‌ تهیه نذری در ماه محرمآیین نذری دادن در ایام محرم مملو از ارزشهای انسانی و اسلامی است که در کنار همیاری و دوستی مردم، نشان دهنده فرهنگ، آداب و رسوم و عقاید و سنتهای ماست و نشانه
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

پرش با تانک در نمایشگاه نظامی روسیهدر این نمایشگاه که روز دوشنبه گشایش یافت و وزرای دفاع و فرماندهان ارتش کشورهای شرکت‌کننده نیز در آن حضور داشتند، فضای بیرونی برای تیراندازی و عملیات صحرایی اختصاص یافته بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

محسن نامجو با انتشار ویدئویی اتهام تعرض جنسی را رد کرد - BBC News فارسیمحسن نامجو، خواننده و نوازنده ایرانی، اتهام‌ آزار جنسی و اقدام به تجاوز را که علیهش مطرح شده بود 'شایعه' خوانده و گفته این اتهام‌ها را 'قویا' رد می‌کند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ترافیک پرحجم در مسیر شمال به جنوب هراز و کرج-چالوسترافیک پرحجم در مسیر شمال به جنوب هراز و کرج-چالوس پلیس راهورناجا: *هم اکنون ترافیک در مسیرشمال به جنوب محور کرج چالوس به صورت مقطعی پر حجم و روان است *همچنین ترافیک در مسیر شمال به جنوب محور هراز به صورت مقطعی پرحجم و روان است(عکس آرشیوی است)
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تظاهرات هزاران نفره مخالفان ماسک در برلین؛ پلیس معترضان را متفرق کردتظاهرات آخر هفته مخالفان محدودیت‌های کرونایی «جشن آزادی و صلح» نام دارد و طیف گسترده‌ای از شهروندان از طبقات مختلف با گرایش‌های متفاوت و حتی متضاد سیاسی در آن شرکت می‌کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »