رضایت از بایدن باز هم کاهش یافت

26/02/1401 09:41 ق.ظ

رضایت از بایدن باز هم کاهش یافت نتایج نظرسنجی جدیدی نشان می‌دهد که میزان رضایت عمومی از رئیس‌جمهوری آمریکا به ۳۹ درصد کاهش یافته و این پایین‌ترین رقم از زمان روی کار آمدن او به شمار می‌رود.

نتایج نظرسنجی جدیدی نشان می‌دهد که میزان رضایت عمومی از رئیس‌جمهوری آمریکا به ۳۹ درصد کاهش یافته و این پایین‌ترین رقم از زمان روی کار آمدن او به شمار می‌رود. نتایج نظرسنجی ان‌بی‌سی‌ نیوز نشان می‌دهد، ۵۶ درصد از پاسخ‌دهندگان گفته‌اند که از سیاست‌های این دولت به طور کلی رضایت ندارند. اکثر شرکت‌کنندگان (۷۵ درصد) گفتند که این کشور دارد در مسیر اشتباهی حرکت می‌کند.

واکنش بایدن به پاندمی کرونا مورد حمایت ۵۹ درصدی آمریکایی‌ها قرار گرفت، اما عملکرد اقتصادی او تنها با ۳۳ درصد محبوبیت مواجه شد و مدیریت او در بحث تورم و هزینه‌های زندگی از طرف ۲۳ درصد از پاسخ‌دهندگان تایید شد. همچنین ۴۱ درصد از پاسخ‌دهندگان گفتند که از اقدامات انجام شده در مورد وضعیت اوکراین راضی هستند.

براساس نظرسنجی قبلی که توسط دانشگاه مونموث انجام شد، درصدهای کنونی بایدن در نظرسنجی‌ها با سلف او دونالد ترامپ در همین مقطع ریاست‌جمهوری یکسان است. در ماه مارس، ترامپ ادعا کرد که میزان محبوبیت بایدن بیش از حد اعلام شده است، آن هم در شرایطی که وضعیت سیاسی و اقتصادی در این کشور به دلیل سیاست‌های او بدتر می‌شود. headtopics.com

تنها ۳۷ درصد از آمریکایی‌ها نگاه مثبت به بایدن داشتند. اوایل همین ماه، ۴۲ درصد از آمریکایی‌ها در نظرسنجی واشنگتن پست – ای‌بی‌سی نیوز عملکرد شغلی بایدن را تایید کردند که به نسبت نظرسنجی فوریه پنج درصد بالاتر بود.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

تبدیل ۱.۵ میلیون هکتار از تالاب‌های کشور به کانون گرد و غباردبیر ستاد ملی سیاستگذاری و هماهنگی مدیریت گردوغبار کشور با اشاره به مساحت ۲۷۰ میلیون کیلومتری کانون‌های گرد و غبار در اطراف ایران گفت: خاورمیانه پس از صحرای بزرگ افریقا دومین تولیدکننده بزرگ گرد و غبار در جهان است.

آیا ایران می‌تواند متهم مواد مخدر را از خارج به کشور برگرداند؟⚖️ آیا ایران می‌تواند متهم مواد مخدر را از خارج به کشور برگرداند؟ پاسخ را در ایران‌وایر بخوانید👇 راه‌های ارسال سوالات: ارسال به واتس‌اپ به شماره: ۰۰۹۰۵۴۱۱۹۹۴۰۱۸ ارسال به تلگرام به آدرس shomairanwire سوال_جواب_حقوقی اطلاع_رسانی

قدیروف: بیش از 600 جنگجو داوطلب به اوکراین اعزام کرده‌ایمرئیس جمهور چچن از اعزام بیش از 600 جنگجو داوطلب به اوکراین خبر داد. یک مشت حرامزاده جنایتکار.. بگو بفرستشون برا ج. اسهالی اینا بیشتر نیا: دارن به این وحشی ها

نوجوان بهایی را به خاطر اعتقادش از کوه پرت کردنددر سال۱۳۸۷،جامعه جهانی بهایی اسامی۲۲۱شهروند بهایی را که در طی سه دهه به خاطر اعتقادات خود در ایران کشته یا اعدام شده بودند،اعلام کرد.کوچک‌ترین فرد،پیمان_سبحانی،نوجوان بهایی اهل بلوچستان بود که فقط۱۵بهار از عمرش گذشته بود. بهاییان_ایران اقلیتهای_مذهبی

مقامات اوکراینی: روسیه در حمله به کارخانه آزوفستال از «بمب‌های فسفری» استفاده می‌کندهمزمان با ادامه عملیات نظامی روسیه در خاک اوکراین، مشاور شهردار ماریوپول در اظهاراتی اعلام کرد، نیروهای روسیه در حمله خود به سربازان اوکراینی در کارخانه

بیانیه جمعی از فیلم‌سازان ایرانی در اعتراض به دستگیری مستندسازان | DW | 15.05.2022جمعی از فیلم‌سازان و کنشگران فرهنگ و هنر در ایران در بیانیه‌ای خواستار آزادی مستندسازان شدند. در بیانیه آمده است که نهادهای امنیتی به محل زندگی فیلم‌سازان هجوم آوردند و لوازم شخصی و کاری آنها را ضبط کردند. بعضی هاشون خواستار مستبد سازی اند . DeutschlandRasismusBerlinSchlangenbaderstrDegewoRadistenangrefengegenalleineFrauRasiamus

به گزارش ایسنا، از سپتامبر ۲۰۲۱، میزان رضایت شغلی از جو بایدن، رئیس‌جمهوری آمریکا بین ۴۰ تا ۴۳ درصد بوده است. رکود چند ماهه نشان‌دهنده کاهش قابل توجهی در تأییدیه‌ای است که او در شش ماه اول ریاست جمهوری خود دریافت کرد.

نتایج نظرسنجی ان‌بی‌سی‌ نیوز نشان می‌دهد، ۵۶ درصد از پاسخ‌دهندگان گفته‌اند که از سیاست‌های این دولت به طور کلی رضایت ندارند. اکثر شرکت‌کنندگان (۷۵ درصد) گفتند که این کشور دارد در مسیر اشتباهی حرکت می‌کند.

واکنش بایدن به پاندمی کرونا مورد حمایت ۵۹ درصدی آمریکایی‌ها قرار گرفت، اما عملکرد اقتصادی او تنها با ۳۳ درصد محبوبیت مواجه شد و مدیریت او در بحث تورم و هزینه‌های زندگی از طرف ۲۳ درصد از پاسخ‌دهندگان تایید شد. همچنین ۴۱ درصد از پاسخ‌دهندگان گفتند که از اقدامات انجام شده در مورد وضعیت اوکراین راضی هستند.

براساس نظرسنجی قبلی که توسط دانشگاه مونموث انجام شد، درصدهای کنونی بایدن در نظرسنجی‌ها با سلف او دونالد ترامپ در همین مقطع ریاست‌جمهوری یکسان است. در ماه مارس، ترامپ ادعا کرد که میزان محبوبیت بایدن بیش از حد اعلام شده است، آن هم در شرایطی که وضعیت سیاسی و اقتصادی در این کشور به دلیل سیاست‌های او بدتر می‌شود.

تنها ۳۷ درصد از آمریکایی‌ها نگاه مثبت به بایدن داشتند. اوایل همین ماه، ۴۲ درصد از آمریکایی‌ها در نظرسنجی واشنگتن پست – ای‌بی‌سی نیوز عملکرد شغلی بایدن را تایید کردند که به نسبت نظرسنجی فوریه پنج درصد بالاتر بود.

براساس گزارش‌ اسپوتنیک، داده‌های نظرسنجی فوق در بحبوحه افزایش تورم در ایالات متحده منتشر می‌شود که عمدتاً ناشی از مشکلات زنجیره تامین است که به دولت بایدن و تا حدودی به اقدامات آن در رابطه با وضعیت اوکراین و پاندمی کووید-۱۹ نسبت داده می‌شود. بایدن بدون آنکه برای پذیرفتن مسئولیت این پدیده منفی در اقتصاد کشورش شتاب داشته باشد، بارها ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه را مسئول تمام مشکلاتی معرفی کرده که در چند ماه گذشته بر سر ایالات متحده آمده است.

قیمت سوخت در سال جاری به بالاترین حد خود در آمریکا رسیده است و از میانگین قیمت ملی ۴.۴۷ دلار در هر گالن عبور کرده است، در حالی که قیمت‌ها در فروشگاه‌های مواد غذایی هم شاهد افزایش شدید بوده‌اند. هفته گذشته، گزارش‌هایی مبنی بر کمبود شیر خشک باز هم موجی تازه‌ای از عصبانیت در میان خانواده‌های آمریکایی ایجاد کرد.

براساس این نظرسنجی، حدود ۴۱ درصد از آمریکایی‌ها می‌گویند که از وضعیت مالی فعلی خود"تا حدودی" راضی هستند و ۱۶ درصد گفته‌اند که از وضعیت مالی خود بسیار ناراضی هستند.

آمریکایی‌ها هزینه‌های زندگی، اقتصاد، حق رای و حق سقط جنین را به ترتیب به عنوان چهار مسئله اصلی پیش روی کشورشان رتبه‌بندی کرده‌اند. این نظرسنجی از پنجم تا هفتم مه و از نهم تا دهم مه از ۱۰۰۰ پاسخ‌دهنده انجام شده و حاشیه خطای آن سه درصد ذکر شده است.