رشد 100 درصدی صادرات مبلمان ترکیه به 30 کشور جهان

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 10 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

08.09.2020به گزارش مجمع صادرکنندگان ترکیه و اتحادیه صادرکنندگان اولوداغ ، صادرات مبلمان، کاغذ و محصولات چوبی کشور در اوت امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 3.54 درصد افزایش یافته است.

براساس این گزارش صنعت مبلمان ترکیه ماه گذشته 427 میلیون و 625 هزار دلار صادرات و از ژانویه تا اوت امسال، نیز به 205 کشور جهان صادرات داشته است.

عراق با 66 میلیون و 503 هزار دلار در جایگاه نخست صادرات مبلمان ترکیه قرار گرفته است. بعد از این کشور بیشترین فروش خارجی با 22 میلیون و 990 هزار دلار به اسرائیل انجام شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

طوفان هایشن در ژاپن؛ 2 تن جان باختند و بیش از 100 نفر زخمی شدند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کاهش رشد جمعیت؛ نگرانی‌های رهبر نظام و بی‌اعتنایی مردم کشور
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

مرد شمار یک تنیس جهان به خاطر صدمه زدن به داور عذر خواهی کردتنیس باز صرب روز یکشبه در جریان رقابت‌های مرحله یک هشتم نهایی مسابقات تنیس آزاد آمریکا هنگامی که چند امتیاز پیاپی در انتهای ست نخست مقابل پابلو کارنیو، حریف اسپانیایی خود از دست داد، از روی خشم ضربه ای به توپ زد که منجر به صدمه دیدن یکی از خط نگهداران شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

فرماندار رامیان: تخریب 100درصدی تعدادی از منازل روستایی/ همه خانه‌ها بیمه هستند- اخبار گلستان - اخبار استانها تسنیم - Tasnimتخریب ۱۰۰درصدی تعدادی از منازل روستایی رامیان فرماندار رامیان: خوشبختانه هیچ مورد خسارت جانی ثبت نشده است ۸ نفر از مصدومان به مراکز درمانی اعزام شدند و حدود ۱۵ نفر در همان محل به صورت سرپایی مداوا شدند همه منازل مسکونی بیمه شده‌اند زلزله
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

کرونا؛ شمار مبتلابان در هند از برزیل پیشی گرفت - BBC News فارسیدر شبانه روز گذشته، نود هزار مورد جدید ابتلا به کووید ۱۹ در هند ثبت شد و به این ترتیب از لحاظ کل مبتلایان این کشور از برزیل پیشی گرفت.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ایران: سفر وزیر خارجه سوئیس به تهران ارتباطی با رابطه ایران و آمریکا نداردسفر وزیر خارجه سوئیس به تهران به برخی شایعات درباره احتمال میانجی‌گری این کشور میان تهران و واشنگتن دامن زده بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »