رشد سهم خشکبار صادراتی ترکیه در بازار آمریکا

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 13 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سهم خشکبار صادراتی ترکیه در بازار آمریکا طی ماه‌های گذشته با افزایش قابل ملاحظه‌ای روبرو شد. - خبرگزاری آناتولی

17.03.2021سهم خشکبار صادراتی ترکیه به بازار آمریکا طی دوره 30 سپتامبر 2020 تا 13 مارس 2021 با افزایش قابل ملاحظه‌ای روبرو شده است.

آلمان و فرانسه به عنوان بازارهای سنتی انجیر خشک صادراتی ترکیه امسال نیز در رده‌‌های نخست مشتریان این محصول بودند. صادرات انجیر خشک ترکیه به آمریکا نیز سال جاری با رشد مواجه شد و این کشور در رتبه سوم واردات این محصول از ترکیه قرار دارد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نگرانی از کاهش نرخ رشد جمعیت/ راهکار تسهیلاتی برای خانواده‌ها چیست؟گزارش اعتمادآنلاین از آینده جمعیتی کشور: نگرانی از کاهش نرخ_رشد_جمعیت/ راهکار تسهیلاتی برای خانواده‌ها چیست؟ 🔹نتایج تحقیقات اخیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، حاکی از آن است که بحران جدی‌ای در پیش‌بینی‌ها و پژوهش‌های حوزه جمعیتی کشور دیده می‌شود. وقتی موانعی مثل کار،سربازی،مسکن و... جلو پا جوون میزارند چطور میخواد ازدواج کنه
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

زنان و دختران پایه‌های اصلی رشد اجتماعی هستندداوطلب انتخابات ریاست جمهوری گفت: ما همه تلاش هایمان برای نسل آینده است؛ علاوه بر این زنان و دختران پایه های اصلی رشد اجتماعی هستند. فقط دیه اش نصف بیضه مرد است!
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

بانک جهانی رشد اقتصادی ترکیه در سال 2021 را 5 درصد پیش بینی کردبانک جهانی، پیش بینی رشد اقتصادی ترکیه در سال 2021 را از 4.5 درصد به 5 درصد افزایش داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

رشد ۲۸.۵ درصدی تعرفه‌های پزشکی ۱۴۰۰رشد ۲۸.۵ درصدی تعرفه‌های پزشکی ۱۴۰۰ رییس دبیرخانه شورای عالی بیمه سلامت از رشد ۲۸.۵ درصدی درتعرفه‌های پزشکی برای سال ۱۴۰۰ خبر داد و گفت: البته هنوز هیچ رقمی برای اجزای تعرفه‌های پزشکی امسال اعلام نشده و هرکس که در این زمینه رقمی ارائه می‌کند، تکذیب می‌شود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رشد بازار قهوه‌‌های دست‌ساز و گران‌قیمت در دُبی«با برشته کردن قهوه دادن در دماهای مختلف، بعضی عطروطعم‌ها را زنده می‌کنیم و عطروطعم‌هایی را که خوب نیستند می‌گیریم.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »