رشد ۳۰۰ درصدی آمار بیماران کرونا در مشهد

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

معاون کل وزارت بهداشت خبر از رشد ۳۰۰ درصدی شمار مبتلایان به ویروس_کرونا در مشهد طی یک ماه اخیر داده است. او گفته ۲۰ درصد از مبتلایان این شهر، غیربومی هستند و از مردم هم خواسته به این شهر مذهبی سفر نکنند. اخبار_ایران خراسان_رضوی کرونا بهداشت_عمومی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

استان‌وایر- معاون کل وزارت بهداشت خبر از رشد ۳۰۰ درصدی شمار مبتلایان به ویروس کرونا در شهر مشهد طی یک ماه اخیر داده است.

گفته ۲۰ درصد از مبتلایان به ویروس کرونا که در این شهر بستری شده‌اند، غیربومی هستند و از مردم هم خواسته به این شهر مذهبی سفر نکنند.حسن جعفری، معاون سیاسی، امنیتی استانداری خراسان رضوی هم پیش‌تر گفته بود که «زنگ خطر افزایش تعداد مبتلایان» استان خراسان رضوی «بسیار جدی» است. تعداد کل مرگ بر اثر ویروس کرونا در ایران تاکنون به ۱۵ هزار و ۴۸۴ نفر افزایش یافته و مبتلایان نیز ۲۸۸ هزار و ۸۳۹ نفر شده‌اند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رهن ۳۰۰ میلیون ‌تومانی اتاق یک‌تخته در خوابگاه‌های دخترانه تهرانهمزمان با آغاز ثبت‌نام وام ودیعه، در بازار معامله می‌شود؛ رهن ۳۰۰ میلیون ‌تومانی اتاق یک‌تخته در خوابگاه‌های دخترانه تهران
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

توزیع کیت کرونا در استان‌های قرمزتهران - ایرنا - رییس هیات امنای صرفه‌جویی ارزی در معالجه بیماران از تحویل و توزیع کیت کرونا برای دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور از جمله استان‌هایی که در وضعیت قرمز قرار دارند، خبرداد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

آخرین آمار جهانی کرونا/ ابتلای 58000 برزیلی در 24 ساعت گذشته +جدول آخرین تغییرات- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimطبق آخرین آمار جهانی تاکنون 15 میلیون و 945 هزار نفر به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند؛ کشور برزیل در 24 ساعت گذشته با افزایش 58 هزار مبتلا به مجموع 2 میلیون و 348 هزار مبتلا رسید.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

آخرین آمار کرونا در برزیل، مکزیک و هندآخرین آمار کرونا در برزیل، مکزیک و هند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

روند صعودی آمار مبتلایان به کرونا در فرانسه؛ شناسایی هزار بیمار جدیدوزارت بهداشت فرانسه از عدم رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و افزایش تماس‌های پرخطر به عنوان دلایل افزایش شیوع بیماری «کووید ۱۹» یاد کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آمار ابتلا به کرونا در روسیه به 800 هزار و 849 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »