رشد ۳۰۰ درصدی آمار بیماران کرونا در مشهد

25/07/2020 03:15:00 ب.ظ

ویروس_کرونا, مشهد

معاون کل وزارت بهداشت خبر از رشد ۳۰۰ درصدی شمار مبتلایان به ویروس_کرونا در مشهد طی یک ماه اخیر داده است. او گفته ۲۰ درصد از مبتلایان این شهر، غیربومی هستند و از مردم هم خواسته به این شهر مذهبی سفر نکنند. اخبار_ایران خراسان_رضوی کرونا بهداشت_عمومی

گفته ۲۰ درصد از مبتلایان به ویروس کرونا که در این شهر بستری شده‌اند، غیربومی هستند و از مردم هم خواسته به این شهر مذهبی سفر نکنند.استان خراسان رضوی و شهر مشهد از نظر شیوع ویروس کرونا در وضعیت قرمز قرار دارد.حسن جعفری، معاون سیاسی، امنیتی استانداری خراسان رضوی هم پیش‌تر گفته بود که «زنگ خطر افزایش تعداد مبتلایان» استان خراسان رضوی «بسیار جدی» است.

 تعداد کل مرگ بر اثر ویروس کرونا در ایران تاکنون به ۱۵ هزار و ۴۸۴ نفر افزایش یافته و مبتلایان نیز ۲۸۸ هزار و ۸۳۹ نفر شده‌اند.

ادامه مطلب:
ایران وایر »

آتش‌سوزی در 6 هکتار از نخلستان‌های ‌رودان؛ 600 اصله درخت در آتش سوخت + فیلم- اخبار هرمزگان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

رهن ۳۰۰ میلیون ‌تومانی اتاق یک‌تخته در خوابگاه‌های دخترانه تهرانهمزمان با آغاز ثبت‌نام وام ودیعه، در بازار معامله می‌شود؛ رهن ۳۰۰ میلیون ‌تومانی اتاق یک‌تخته در خوابگاه‌های دخترانه تهران

توزیع کیت کرونا در استان‌های قرمزتهران - ایرنا - رییس هیات امنای صرفه‌جویی ارزی در معالجه بیماران از تحویل و توزیع کیت کرونا برای دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور از جمله استان‌هایی که در وضعیت قرمز قرار دارند، خبرداد.

آخرین آمار جهانی کرونا/ ابتلای 58000 برزیلی در 24 ساعت گذشته +جدول آخرین تغییرات- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimطبق آخرین آمار جهانی تاکنون 15 میلیون و 945 هزار نفر به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند؛ کشور برزیل در 24 ساعت گذشته با افزایش 58 هزار مبتلا به مجموع 2 میلیون و 348 هزار مبتلا رسید.

آخرین آمار کرونا در برزیل، مکزیک و هندآخرین آمار کرونا در برزیل، مکزیک و هند

روند صعودی آمار مبتلایان به کرونا در فرانسه؛ شناسایی هزار بیمار جدیدوزارت بهداشت فرانسه از عدم رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و افزایش تماس‌های پرخطر به عنوان دلایل افزایش شیوع بیماری «کووید ۱۹» یاد کرد.

آمار ابتلا به کرونا در روسیه به 800 هزار و 849 نفر رسید

استان‌وایر- معاون کل وزارت بهداشت خبر از رشد ۳۰۰ درصدی شمار مبتلایان به ویروس کرونا در شهر مشهد طی یک ماه اخیر داده است.به گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا، از امروز در حالی ثبت نام برای پرداخت وام 15 تا 50 میلیون تومانی ودیعه به مستاجران با شروط متعدد برای افراد محدودی آغاز شده‌است که مظنه رهن یک اتاق در خوابگاه‌های متعلق به بخش خصوصی در تهران بیش از 150 میلیون تومان است.به گزارش ایرنا از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مهدی یوسفی روز شنبه درباره جزئیات تحویل کیت تشخیص کرونا به دانشگاه‌های علوم پزشکی اظهار داشت: توزیع کیت‌ها بر اساس اولویت و لیست‌های اعلامی از طرف معاونت بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی انجام می‌شود.- اخبار اجتماعی - به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ بر اساس آخرین آمار جهانی پایگاه اطلاعاتی "worldometer" تا این لحظه 15 میلیون و 945 هزار و 37 نفر در جهان به ویروس کرونا ــ کووید19 ــ مبتلا شده‌اند که از این تعداد، 642 هزار و 775 نفر جان خود را از دست داده‌اند.

گفته ۲۰ درصد از مبتلایان به ویروس کرونا که در این شهر بستری شده‌اند، غیربومی هستند و از مردم هم خواسته به این شهر مذهبی سفر نکنند. استان خراسان رضوی و شهر مشهد از نظر شیوع ویروس کرونا در وضعیت قرمز قرار دارد. حال اینکه برخی از این خوابگاه‌ها متعلق به نهادهای دولتی هستند اما با واسطه بخش خصوصی به اجاره می‌روند. حسن جعفری، معاون سیاسی، امنیتی استانداری خراسان رضوی هم پیش‌تر گفته بود که «زنگ خطر افزایش تعداد مبتلایان» استان خراسان رضوی «بسیار جدی» است. یوسفی تاکید کرد: هیات امنای صرفه جویی ارزی تامین کننده کیت‌های کرونا بر اساس شاخص‌هایی است که معاونت بهداشت صادر می‌کند بنابراین هیات امنا در صدور حواله نقشی نداشته و تمامی توزیع ها را بر اساس لیست اعلامی معاونت بهداشت انجام می دهد.  تعداد کل مرگ بر اثر ویروس کرونا در ایران تاکنون به ۱۵ هزار و ۴۸۴ نفر افزایش یافته و مبتلایان نیز ۲۸۸ هزار و ۸۳۹ نفر شده‌اند. در همین خوابگاه قیمت اجاره یک اتاق سه تخته 1میلیون و 800 هزار تومان و رهن آن 5 میلیون تومان است. 📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: . کشورهای روسیه، آفریقای جنوبی، مکزیک، پرو و شیلی نیز به‌ترتیب با 800 هزار و 849، 421 هزار و 996، 378 هزار و 285، 375 هزار و 961 و 341 هزار و 304 مبتلا در رده‌های چهارم تا هشتم جهان قرار گرفته‌اند.