ویروس_کرونا, مشهد, خراسان_رضوی, کرونا, بهداشت_عمومی

ویروس_کرونا, مشهد

رشد ۳۰۰ درصدی آمار بیماران کرونا در مشهد

25/07/2020 03:15:00 ب.ظ

معاون کل وزارت بهداشت خبر از رشد ۳۰۰ درصدی شمار مبتلایان به ویروس_کرونا در مشهد طی یک ماه اخیر داده است. او گفته ۲۰ درصد از مبتلایان این شهر، غیربومی هستند و از مردم هم خواسته به این شهر مذهبی سفر نکنند. اخبار_ایران خراسان_رضوی کرونا بهداشت_عمومی

گفته ۲۰ درصد از مبتلایان به ویروس کرونا که در این شهر بستری شده‌اند، غیربومی هستند و از مردم هم خواسته به این شهر مذهبی سفر نکنند.استان خراسان رضوی و شهر مشهد از نظر شیوع ویروس کرونا در وضعیت قرمز قرار دارد.حسن جعفری، معاون سیاسی، امنیتی استانداری خراسان رضوی هم پیش‌تر گفته بود که «زنگ خطر افزایش تعداد مبتلایان» استان خراسان رضوی «بسیار جدی» است.

تظاهرات در کرج در همبستگی با اعتراضات خوزستان | DW | 27.07.2021 هشدار فرانسه؛ ایران مذاکرات احیای برجام را به خطر می‌اندازد | DW | 27.07.2021 اسرائیل: برای بازگشت ایران به مذاکرات اولتیماتوم تعیین کنید | DW | 26.07.2021

 تعداد کل مرگ بر اثر ویروس کرونا در ایران تاکنون به ۱۵ هزار و ۴۸۴ نفر افزایش یافته و مبتلایان نیز ۲۸۸ هزار و ۸۳۹ نفر شده‌اند. ادامه مطلب: ایران وایر »

ویدئوی گربه غول‌ پیکر سه‌بعدی در توکیو

رهگذارن با شگفتی و کنجکاوی به حرکات این گربه خبره شده و از آن عکس و فیلم می‌گیرند.

رهن ۳۰۰ میلیون ‌تومانی اتاق یک‌تخته در خوابگاه‌های دخترانه تهرانهمزمان با آغاز ثبت‌نام وام ودیعه، در بازار معامله می‌شود؛ رهن ۳۰۰ میلیون ‌تومانی اتاق یک‌تخته در خوابگاه‌های دخترانه تهران

توزیع کیت کرونا در استان‌های قرمزتهران - ایرنا - رییس هیات امنای صرفه‌جویی ارزی در معالجه بیماران از تحویل و توزیع کیت کرونا برای دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور از جمله استان‌هایی که در وضعیت قرمز قرار دارند، خبرداد.

آخرین آمار جهانی کرونا/ ابتلای 58000 برزیلی در 24 ساعت گذشته +جدول آخرین تغییرات- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimطبق آخرین آمار جهانی تاکنون 15 میلیون و 945 هزار نفر به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند؛ کشور برزیل در 24 ساعت گذشته با افزایش 58 هزار مبتلا به مجموع 2 میلیون و 348 هزار مبتلا رسید.

آخرین آمار کرونا در برزیل، مکزیک و هندآخرین آمار کرونا در برزیل، مکزیک و هند

روند صعودی آمار مبتلایان به کرونا در فرانسه؛ شناسایی هزار بیمار جدیدوزارت بهداشت فرانسه از عدم رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و افزایش تماس‌های پرخطر به عنوان دلایل افزایش شیوع بیماری «کووید ۱۹» یاد کرد.

آمار ابتلا به کرونا در روسیه به 800 هزار و 849 نفر رسید