رشد ارزش سهام در بازار بورس اروپا

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 53%

استانبول/ خبرگزاری آناتولی شاخص‌های اصلی بازارهای بورس اکثر کشورهای اروپایی امروز چهارشنبه 4 سپتامبر 2019 فعالیت خود را با روند صعودی آغاز کردند. شاخص «یورو استوکس 600» با رشد 0.93 درصدی به 383.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

استانبول/ خبرگزاری آناتولی

شاخص‌های اصلی بازارهای بورس اکثر کشورهای اروپایی امروز چهارشنبه 4 سپتامبر 2019 فعالیت خود را با روند صعودی آغاز کردند. شاخص «یورو استوکس 600» با رشد 0.93 درصدی به 383.35 واحد و شاخص «داکس» آلمان نیز با 0.98 درصد افزایش به 12,027.19 واحد دست یافتند.شاخص «ایبکس-35» بورس اسپانیا با رشد 0.77 درصدی به 8,877.30 واحد، شاخص «کک-40» بورس فرانسه با افزایش یک درصدی به 5,520.93 واحد صعود کردند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ظریف: روابط ایران و روسیه بیش از هر دوره ای رشد کرده استمسکو- ایرنا- وزیر امور خارجه ایران اعلام کرد: روابط ایران و روسیه بیش از هر زمانی در همه زمینه ها گسترش یافته است.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

آرزو دارم روی جلد مجله وُگ بروم/ در تهران دوره دیدم اما دلم می‌خواست ایده‌ام را خرج رشد زاهدان کنم/ زنان خیلی وقت است راه‌شان را پیدا کرده‌اند/ دیگر نمی‌توان زنی را مجبور به ماندن در خانه کرد/ با چرخ‌خیاطی مادربزرگم شیفته دوختن شدمهر روز، داخل صندوق سراغ پارچه‌های رنگی می‌گشت و بدون اینکه چیزی از اصول دوخت‌و‌دوز بداند چیزهایی را به هم وصل می‌کرد. غزل شاید آن روز نمی‌دانست که در 26 سالگی به عنوان کارآفرین برتر کشوری معرفی می‌شود، اما همان روزها رویایش را همراه همان پارچه‌ها بافت. رویایی که حالا می‌خواهد روی جلد مجله «وُگ» برود.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

مردم ما از نظر اجتماعی و سیاسی رشد کرده‌اند و نیازی به ارسال پارازیت نیست/ با آگاهی دادن به مردم آنها را از مراجعه به شبکه‌های خارجی بی‌نیاز کنیم
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

سایه برکسیت بر اقتصاد بریتانیا سنگین‌تر شد؛ تحقیر پوند در برابر دلارهمزمان با تشدید کشاکش سیاسی در بریتانیا بر سر نحوه خروج این کشور از اتحادیه اروپا، نرخ برابری پوند در برابر آمریکا به پایین‌ترین حد در ۳۵ هفته گذشته رسید.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نمی‌دانیم بازار سیاه دارو دست چه کسانی است/ شرکت‌های دارویی متخلف، رسمی نیستندمدیرکل داروی سازمان غذا و دارو: *نمی‌دانیم بازار سیاه دارو دست چه کسانی است *واقعاً شواهدی وجود ندارد که این افراد از چه بخش‌هایی هستند؟ *شرکت‌های دارویی متخلف، رسمی نیستند *در حال حاضر قاچاق معکوس یکی از معضلاتی است که دچارش هستیم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بازگشت دلار به مدار صعود؛ طلا به اوج ۱۰ روز گذشته رسیدتنها یک روز پس از نزول دسته جمعی قیمت‌ها در بازار ارز و طلای تهران و با آغاز معاملات روز سه‌شنبه، روند صعودی نرخ‌ها بار دیگر بر این بازار حاکم شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »