رسیدگی به سیلی زدن عنابستانی به یک سرباز 'جزو الویت‌ها نیست' | DW | 31.01.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 41 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان گفته است ماجرای سیلی زدن نماینده اصولگرای مجلس به یک سرباز وظیفه 'جزو اولویت‌ها' به شمار نمی‌رود و این هیئت هنوز به موضوع 'ورود نکرده'، چون طرح شکایتی نشده است.

سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان گفته است ماجرای سیلی زدن نماینده اصولگرای مجلس به یک سرباز وظیفه"جزو اولویت‌ها" به شمار نمی‌رود و این هیئت هنوز به موضوع"ورود نکرده"، چون طرح شکایتی نشده است.

او در پاسخ به این سوال که آیا چنین رفتاری از سوی یک نماینده مجلس نیاز به شکایت دارد؟، گفته است: «هیئت این موضوع را بررسی می‌کند اما جزو اولویت ما نیست و موضوعات دیگری در دستور داریم.» به گزارش خبرگزاری مهر امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی رئیس هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان درباره نتیجه بررسی این پرونده گفته است: «با فرمانده نیروی انتظامی پیرامون اتفاق افتاده بین آقای عنابستانی و سرباز راهور صحبت کردم و سردار اشتری گفت که ما گزارش را تهیه و برای دادستانی ارسال کرده‌ایم.»

علی‌اصغر عنابستانی نماینده اصولگرای مجلس که ابتدا این ماجرا را تکذیب کرده و مدعی شده بود، "سرباز دو بار با باتوم به او ضربه زده"، پس از گذشت سه روز ناچار شد در یک ویدیوی کوتاه از مردم"عذرخواهی" و در ویدیویی که در توییترش منتشر کرد از عابد اکبری به خاطر"رعایت قانون" تشکر کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

مرگ بر عمابستانی سگ پاسبان ولایط در طویله ولایط در بهارسطان !!!!

4lbert3instein برای اینکه مردم و سربازان برای اینها جزو برده ها هستند مردم برای فدا شدن، شهید شدن، هلاک شدن و البته رای دادن هستند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نشت نفت به آب یک روستا در رامهرمز به مرگ یک راس گاو انجامید
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

امروز کسانی پس از کسب رای مردم، سیلی به سرباز می‌زنند!/ کسی که به سرباز سیلی بزند به نیرو‌های مسلح و امنیت کشور سیلی زده استسخنگوی ارشد نیروهای مسلح بیان کرد: امروز کسانی با تبلیغ کردن رای مردم را می‌گیرند، اما پس از کسب رای، سیلی به سرباز می‌زنند؛ کسی که به سرباز سیلی بزند به نیرو‌های مسلح و امنیت کشور سیلی زده است. واقعا همچین حرفی زده !! بعیده
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

پشت پرده ویدیوی جنجالی سیلی یک جوان به روحانی/ دستگیری ۶ نفررییس پلیس پیشگیری پایتخت با اشاره ویدیوی منتشرشده از درگیری میان یک جوان و فردی با لباس روحانیت، این کلیپ را ساختگی اعلام کرد و از بازداشت توزیع کننده و بازیگران آن خبر داد. این هم ساختگی است؟ وضعیت آخوندها خیلی بدتر از این حرف است. مردم به خون شان تشنه شده اند. به امید روزی که از هر درخت یه آخوند آویزون بشه تابلو هست که ساختگیه. میگه بزن تو گوشم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رئیس یک شرکت آمریکایی به اتهام دور زدن تحریم‌های ایران بازداشت شدوزارت دادگستری آمریکا اعلام کرد که رئیس‌ یه شرکت واقع در نیویورک را به‌دلیل آنچه که 'توطئه در دور زدن تحریم‌های آمریکا علیه ایران' خوانده شده، بازداشت کرده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بازداشت مدیر یک شرکت لوازم آرایش آمریکایی به اتهام دور زدن تحریم‌های ایرانپلیس فدرال آمریکا (اف ‌بی ‌آی) سه‌شنبه 6 آوریل اعلام کرد که مدیر یک شرکت تولید لوازم آرایش را به جرم
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »