رسول‌پناه: تا ١۶ مرداد فرصت داریم پول برانکو را بدهیم

04/05/1399 06:41 ب.ظ

سرپرست باشگاه پرسپولیس: تا ١۶ مرداد فرصت داریم پول برانکو را بدهیم

سرپرست باشگاه پرسپولیس می‌گوید این باشگاه تا ١۶ مرداد فرصت دارد طلب سرمربی پیشین خود را بپردازد. او در پاسخ به این سوال که آیا باشگاه پرسپولیس برنامه‌ای برای تمدید قرارداد با بازیکنان دارد، یا خیر؟ گفت: هدف ما حفظ اسکلت تیم مخصوصا مهدی ترابی و بشار رسن است. ما در اوج هستیم و قهرمانی آسیا را در پیش داریم بنابراین باید اسکلت تیم را حفظ کنیم.

رسول‌پناه در ادامه درباره زمان معرفی اعضای هیأت‌مدیره پرسپولیس هم گفت: این موضوع در حدود اختیارات مجمع است اما این که به ما اطلاع دادند در دو هفته آینده مشخص خواهد شد. وی درباره مباحث بدهی‌های خارجی باشگاه پرسپولیس گفت: درحال حاضر مهم ترین دغدغه ما تامین بدهی آقای برانکو است که تا ۶ آگوست یعنی ١۶ مرداد فرصت داریم. بخشی از این پول تامین شده و مابقی را هم ان‌شاءالله تامین خواهیم کرد.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

افزایش ۵ تا ۷۰ میلیونی قیمت محصولات یک خودروساز نسبت به بازارافزایش ۵ تا ۷۰ میلیونی قیمت محصولات یک خودروساز نسبت به بازار مدیران‌خودرو که تولیدکننده محصولات چینی است حتی از بازار آزاد نیز گران‌تر می‌فروشد. این در حالی است که سال قبل در پی گران‌فروشی‌های مداوم، پرونده‌اش تعزیراتی هم شد اما دست از گرانفروشی برنداشت

پرونده خبری هفته| «اعدام نکنید»؛ از مطالبه مردمی تا پاسخ مثبت به افکار عمومیجامعه ایران، علاوه بر اینکه بر خواسته انسانی و صلح‌آمیز خود پافشاری کرد، نشان داد در اوج بلوغ خود، از فضای مجازی در قامت ابزاری برای بیان مستقیم خواسته‌هایش از مسئولان نظام استفاده می‌کند. این راه نه تنها هزینه‌ای چون حضور در کف خیابان را ندارد، بلکه زمینه را برای گفت‌وگو و تفاهم در جامعه نیز به وجود می‌آورد، مساله ای که به خوبی از سوی ریاست قوه قضاییه پذیرفته شد تا مشخص شود دستگاه‌های مسئول، صدای خواسته مردم را می‌شنوند.

زنان تاثیرگذار ایران: آوا هما؛ از نویسندگی تا تلاش برای پیش‌گیری از خودکشی

صلیب سرخ و هلال احمر: کووید می‌تواند تا سال‌ها بر الگوی مهاجرت اثر بگذارد🔺صلیب سرخ و هلال احمر: کووید می‌تواند تا سال‌ها بر الگوی مهاجرت اثر بگذارد ⚡️«رئیس فدراسیون بین‌المللی جمعیت‌های صلیب سرخ و هلال_احمر» می‌گوید که پیش‌بینی می‌کند ویروس_کرونا تاثیری عظیم بر مهاجرت در سال‌های پیش رو بگذارد.

متقاضیان مشاغل خانگی تا ٥٠ میلیون تومان وام می گیرندمتقاضیان مشاغل خانگی تا ٥٠ میلیون تومان وام می‌گیرند براساس اعلام ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی کشور، میزان وام برای متقاضیان مشاغل خانگی تا سقف ٥٠ میلیون تومان افزایش یافته است.

کرونا؛ از ماسک‌های جواهر نشان هندی تا اجباری شدن ماسک در بریتانیادر آمریکا همزمان با افزایش شمار موارد ابتلا به ویروس کرونا، تعداد افرادی متقاضی بیمه بیکاری برای اولین بار در پانزده هفته گذشته افزایش داشته است. در هند شیوع کرونا، فرصتی به جواهر سازان داده تا ماسک را به پوششی قیمتی تبدیل کنند. در بریتانیا هم از فردا زدن ماسک در فروشگاه‌ها و مکان‌های عمومی سربسته اجباری است.