ایالات متحده آمریکا, مکزیک, رسوایی جنسی‌, رسوایی سیاسی, تجاوز جنسی, زنان

ایالات متحده آمریکا, مکزیک

رسوایی دیپلمات ایالات متحده آمریکا در مکزیک؛ تجاوز به دست‌کم ۲۰ زن

رسوایی دیپلمات ایالات متحده آمریکا در مکزیک؛ تجاوز به دست‌کم ۲۰ زن جزئیات بیشتر🔽

30/10/2020 01:15:00 ب.ظ

رسوایی دیپلمات ایالات متحده آمریکا در مکزیک ؛ تجاوز به دست‌کم ۲۰ زن جزئیات بیشتر🔽

دادستان‌های فدرال آمریکا می‌گویند یکی از کارکنان پیشین سفارت ایالات متحده در مکزیک ، به دست‌کم ۲۰ زن مواد مخدر داده و پس از بیهوش کردن آنها به این زنان تجاوز کرده است. او همچنین از بسیاری از این زنان در حالی که بیهوش بودند فیلم گرفته است.

انتظار می‌رود که پرونده‌های شکایت زنان علیه او به دست‌کم ۲۴ شکایت افزایش یابد.اقدامات اف‌بی‌آی برای رسیدگی به این پرونده از شش ماه پیش آغاز شده است؛ یعنی از زمانی که پلیس مکزیک در ۳۱ ماه مه تماس تلفنی دریافت کرد مبنی بر اینکه زنی برهنه از بالکن آپارتمانی که توسط سفارت آمریکا در مکزیکوسیتی اجاره شده، در حال فریاد زدن است و تقاضای کمک می‌کند. ریموند از اوت ۲۰۱۸ میلادی در این آپارتمان زندگی می‌کرد.

نخستین نامزد ریاست جمهوری ۱۴۰۰ پا پیش گذاشت؛ دهقان: فضای مذاکره با خارج را فراهم می‌کنم اهدای کلید شهر تاریخی فلورانس ایتالیا به نسرین ستوده - BBC News فارسی حسین دهقان، سردار سپاه، کاندیدای انتخاب ریاست جمهوری می‌شود | DW | 24.11.2020

پلیس در جریان تحقیقات خود، بیش از ۴۰۰ عکس و ویدئو در حساب آی‌کلاد برایان ریموند پیدا کرد. در این ویدئوها او از دست‌کم ۲۳ زن درحالی که بیهوش بودند فیلم گرفته بود.ریموند مدت ۲۳ سال در کشورهای مختلف برای سفارت آمریکا کار کرده و در این مدت عمدتا یک سطح میانی دیپلماتیک داشته است.

تحقیقات درباره این پرونده با همکاری پلیس دو کشور مکزیک و آمریکا همچنان ادامه دارد و مراحل اولیۀ آغاز محاکمه او انجام شده است.وکیل ریموند تا کنون درباره اتهامات وارد شده به او هیچ اظهار نظری نکرده است.بنا بر اسناد دادگاه، ریموند تا اواسط ماه ژوئن همچنان مشغول به کار در سفارت آمریکا در مکزیک بوده است. اما در این زمان در پی بازجویی‌ها از او درباره حادثه ۳۱ ماه مه و توقیف تلفن‌های همراه و کامپیوترهایش، کار خود را ترک کرده است.

در صورت اثبات اتهامات او، این دیپلمات پیشین با مجازات تا ۲۰ سال زندان روبرو خواهد بود.رسوایی مالی پادشاه پیشین اسپانیا؛ خوان کارلوس به تبعیدی خودخواسته می‌رودبر اساس گزارش دادستان‌ها، ریموند که به زبان‌های اسپانیایی و چینی نیز تسلط دارد، ظاهرا یک زندگی «مثال زدنی» داشته و چهره‌ای کاملا متفاوت از شخصیت واقعی خود را در جامعه نشان داده است.

تا زمان یافت شدن عکس‌ها و فیلم‌ها، بسیاری از قربانیان او از آنچه برایشان روی داده بود اطلاعی نداشتند زیرا هرگونه تجاوز به آنها در زمانی انجام شده که ریموند آنها را بیهوش کرده بود. ادامه مطلب: euronews فارسی »

استقبال جامعه مدنی از تحقیق استرالیا درباره جنایات جنگی در افغانستان

«شکنجه‌ام می‌کردند و نمی‌گذاشتند بخوابم. وقتی خوابم می‌برد، یک سرباز توی سرم می‌زد و بیدارم می‌کرد.»

اینا که چشم ودل سیر بودن!😅 azadandish9 وقتی همه چیز ازاده و محدودیتی نیست باز هم تجاوز! دیپلمات حتما تحصیلکرده و از رفاه مناسبی هم برخوردار بوده اما باز هم عملی شنیع و پست انجام داده . همه اینها خروجی فرهنگ غربی یا جدا شدن دین از قوانین و فرهنگ جوامع هست. تقسير مسلمونا نيست؟؟؟؟ GhoreishiG لابد مدتی پیش« اوستا ترامپ» شاگردی کردهههه🤔😅

خامنه‌ای به جوانان فرانسوی: از رئیس جمهورتان بپرسید چرا از توهین به پیامبر دفاع می‌کنددادگاه‌های فرانسه در موارد بسیاری با استناد به این قانون، شکایت‌های وارده در مورد توهین به مقدسات را نپذیرفته‌اند. این شکایت‌ها غالبا در مورد مطالب یا تصاویر طنزآمیز و فکاهی بوده است. خاک بر سر خبرگزاری شما که پوشش میدید این خبرو من از خود کثافتش میپرسم چقدر گند زدین به مملکت که نود درصد جوانان مملکت آتئیست شدند و به سر تا پای اسلام و محمد و قران میرینن همین که یک جنایتکار میگه این سوال رو بپرسن و این جانی‌ها طرفداری می‌کنن ازش بنظرم خودش باید موضوع رو روشن کنه برای جوانان فرانسوی!

شمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 320 هزار نفر نزدیک شدشمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه با ترخیص 1662 بیمار دیگر از بیمارستان‌ها به 319 هزار و 181 نفر رسید. - خبرگزاری آناتولی

شمار بهبودیافتگان کرونا در ترکیه به بیش از 320 هزار نفر رسیدبا این این خبرگزاری شاخه رسانه ای ملت ترکیه و جدایی طلب است و دروغگو آمار کشته شدگان کرونایی استانبول از ۴۹۸ نفر در روز فراتر رفت

شمار مبتلایان به کرونا در جهان از مرز 45 میلیون نفر گذشت

شمار مبتلایان به کرونا در آفریقای جنوبی از 721 هزار نفر فراتر رفت

بیانیه جمعی از زندانیان سیاسی زندان اوین در حمایت از بهنام محجوبی