رسوایی ویدئو و عکس‌های سکسی در پارلمان استرالیا | DW | 23.03.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 63 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 29%
  • Publisher: 63%

انتشار ویدئو و عکس‌هایی از اعمال جنسی در پارلمان استرالیا دولت این کشور را تحت فشار شدیدی گذاشته است. نخست‌وزیر موریسون از افشاگری‌های «شرم آور» انتقاد کرد و وعده داد که در این زمینه اقدام‌های مناسب را انجام خواهد داد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

استرالیا بار دیگر شاهد یک رسوایی سکسی در دولت و پارلمان است. انتشار ویدئو و عکس‌هایی که از کارمندان دولت و نمایندگان مجلس این کشور منتشر شده، موجی از انتقادها و خشم مردمی را برانگیخته است.از قرار معلوم این تصاویر مدت‌ها پیش در یک گروه چت نمایندگان پارلمان و کارمندان دولت ائتلافی دست‌به‌دست می‌گشته و از جانب فردی با نام مستعار «تام» به رسانه‌ها رسیده است.

این فرد ناشناس همچنین مدعی شده است که کارمندان و نمایندگان در گذشته بارها برای انجام سکس از عبادتگاه پارلمان استفاده کرده‌اند.در هفته‌های اخیر هزاران نفر در شهرهای گوناگون استرالیا در اعتراض به آزار سکسی و کم کاری دولت در مبارزه با آن تظاهرات کردندبه گفته منتقدان، این گونه اعمال برای افراد عادی خشم اکثر شهروندان را برنمی‌انگیزد اما انجام آنها در مکانی که نماد قدرت ملت است، نمونه بارز «ورشکستگی اخلاقی» به‌شمار می‌رود.

به گفته «تام»، در پارلمان استرالیا فرهنگ مردانی جا افتاده است که «فکر می‌كنند می‌توانند هر كاری را که دلشان می‌خواهد انجام دهند».اسکات موریسون، نخست‌وزیر استرالیا ضمن انتقاد از این اعمال «شرم آور» وعده داد که اقدامات مناسب در این زمینه صورت خواهد گرفت.در نخستین واکنش، یک مقام دولتی اخراج شد. ماریس پین، وزیر امور زنان خواستار بررسی «فرهنگ کار» در پارلمان شد.

مدت‌هاست که پارلمان استرالیا به دلیل حاکمیت فضای کاری «مسموم» مورد انتقاد است. پیش‌تر اخباری مبنی بر قلدری مردان و آزار جنسی به‌ویژه توسط اعضای دولت ائتلافی گزارش شده است. در فوریه سال جاری بریتنی هیگینز، یک مقام پیشین دولتی، علیه یکی از همکاران سابق خود به اتهام تجاوز شکایت کرد.در هفته‌های اخیر هزاران شهروند استرالیایی در اعتراض به آزار سکسی و کم‌کاری دولت در مبارزه با آن، تظاهرات کردند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

کشوری که ولی فقیه نداره وضعش از این بهتر نخواهد شد

عوض قانون گذاری چی چی خانه راه انداخته اند

فیلمه کو

اگه ایران بودن منتشر کننده فیلمها رو بازداشت میکردن موضوع تموم میشد میرفت پی کارش، ولی خب اونجا استرالیا هست

از بیکاری دیگه چکار کنن دیگ کاری به فکرینا نمیایه 😐

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رسوایی داروی لاغری در فرانسه؛ داروسازی سِرویر ۲.۷ میلیون یورو جریمه شدشرکت داروسازی سِرویر در خصوص اتهام‌های «کلاهبرداری» از مصرف کنندگان داروی لاغری مِدیاتور و «قتل غیر عمد» و وارد آوردن «صدمات غیر عمد» به آنها مجرم شناخته و به پرداخت جریمه ۲.۷ میلیون یورویی محکوم شد. يك روز منم به خاطر اين داروهاي لاغري ميميرم
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تنزل مقام دو تن از اعضای کلیدی دولت استرالیا در پی رسوایی تجاوز جنسیاسکات موریسون اعلام کرد که به زودی افراد جدیدی جایگزین لیندا رینولدز، وزیر دفاع و کریستیان پورتر، دادستان کل این کشور و مشاور اصلی دولت در امور حقوقی خواهند شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

رسوایی ادرار کردن اجباری پیک‌ها و رانندگان آمازون در بطری‌ | DW | 04.04.2021شرکت آمازون به خاطر ارائه اطلاعات نادرست در مورد شرایط کاری پیک‌های خود از یک عضو مجلس نمایندگان آمریکا عذرخواهی کرد. این رسوایی به کارکنان محموله‌رسان آمازون برمی‌گردد که به خاطر فشار کاری ناچارند در بطری ادرار کنند. مسولین ج اسلامی بدون بطری در کل ایران ادرار کردند و از کسی هم عذرخواهی نشد!! 😮😮😮😮😯 این واقعا واقعیت داره من خودم این رو دیدم
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

رسوایی در معاملات ماسک در آلمان؛ استعغای یک نماینده دیگر مجلس | DW | 11.04.2021یوآخیم فایفر، نماینده پارلمان آلمان از حزب دمکرات مسیحی (CDU) که متهم به فساد مالی در تهیه ماسک‌های کرونا بود استعفا کرد. این نماینده مجلس مدعی شد مورد حمله هکرها قرار گرفته است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

از 'رسوایی بودجه' تا عذرخواهی ایرنا بابت جعل جداول | DW | 29.04.2021ابهامات بر سر دستکاری_بودجه همچنان ادامه دارد. پوزش ایرنا از بابت بی‌دقتی خبرنگارش نیز پرسش‌های بیشتری ایجاد کرده است. موضوع بر سر عدم شفافیت در افزایش بدون اطلاع هزاران میلیارد تومان به لایحه بودجه سال جاری است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »