رسمی؛ پرسپولیس برنده سوپرجام شد

15/07/1398 06:51 ب.ظ

با اعلام دادگاه بین المللی فیفا رسمی؛ پرسپوليس برنده سوپرجام شد

بعد از نزدیک به یک سال از ماجرای سوپرجام که با اعتراض استقلال همراه شد، دادگاه بین المللی رای به قهرمانی پرسپولیس داد. به گزارش "ورزش سه" و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس بر اساس این رای، دادگاه عالی ورزش حکم صادره برای این بازی از سوی کمیته انضباطی و کمیته استیناف فدراسیون فوتبال مبنی بر نتیجه 3 بر صفر به سود پرسپولیس را مورد تایید قرار داد.

در بخشی از این رای 30 صفحه ای که امروز دوشنبه برای باشگاه پرسپولیس ایمیل شد، چنین آمده است؛ « رای صادره توسط کمیته استیناف فدراسیون فوتبال ایران به تاریخ 6 شهریور 1397 که رای صادره کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در تاریخ یکم اَمرداد 1397 حمایت می کند، مورد تایید است.»

ادامه مطلب:
ilnanews »

حق رسید به حق دار فکر کردن اینجا هم امثال تاج و حسن زاده هستن براشون دربیاره

رای CAS صادر شد؛ پرسپولیس قهرمان سوپرجام شددادگاه عالی ورزش (CAS) امروز بالاخره رای دیدار سوپر_جام ایران میان استقلال و پرسپولیس را اعلام کرد بر اساس این رای پرسپولیس برنده دیدار سوپر_جام است و جام باید به این باشگاه تحویل داده شود

تایید قهرمانی سوپرجام پرسپولیس با حکم CAS

چرا درآمدی که تلویزیون از طریق «برنده باش» کسب کرد به مردم بازگردانده نشد؟تهران- ایرنا- مدیران صداوسیما پس از گذشت ۶ ماه از توقف مسابقه «برنده باش» هنوز درباره مبلغ در آمدی که از طریق مردم کسب کردند و مورد انتقاد مراجع و حتی رهبر معظم انقلاب نیز قرار گرفت توضیحاتی ارائه نداده و با واکنش کلیشه‌ای رد مسئله، در این خصوص شفاف‌سازی نمی‌کنند. مگر این همه پول های تاراج رفته از مردم به جیب مردم برمیگرده؟ ماشالله دولت یه قبا داره یه جیب داره ته نداره .. هاپولی شد رفت دیگه والا نیست که مال بیت المال حق الناس بود

استقبال رسمی از اردوغان در صربستان

زن بی‌خانمان متروی لس‌آنجلس نخستین اُپرای رسمی خود را اجرا کردانتشار ویدیویی از اپراخوانی یک زن میانسال در متروی لس‌آنجلس پایان خوشی برای او داشت. باریکلا.

ویدئو؛ برخورد تصادفی کوکتل مولوتف معترضان به یک روزنامه‌نگاریک روزنامه‌نگار حاضر در اعتراضات هنگ کنگ بطور تصادفی گرفتار آتش کوکتل مولوتف معترضان شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، بنا بر اعلام امیر علی حسینی مدیر بخش روابط بین الملل و با تایید بخش حقوقی باشگاه، C.A.S امروز 7 اکتبر برابر با 15 مهرماه 1398 بالاخره به انتظارها پایان داد و رای خود در ارتباط با پرونده دربی سوپرجام ایران در سال 97 را اعلام کرد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس بر اساس این رای، دادگاه عالی ورزش حکم صادره برای این بازی از سوی کمیته انضباطی و کمیته استیناف فدراسیون فوتبال مبنی بر نتیجه 3 بر صفر به سود پرسپولیس را مورد تایید قرار داد.

در بخشی از این رای 30 صفحه ای که امروز دوشنبه برای باشگاه پرسپولیس ایمیل شد، چنین آمده است؛ « رای صادره توسط کمیته استیناف فدراسیون فوتبال ایران به تاریخ 6 شهریور 1397 که رای صادره کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در تاریخ یکم اَمرداد 1397 حمایت می کند، مورد تایید است.»

این رای بخش های دیگری هم دارد اما در مجموع نتیجه بازی همان سه بر صفر به نفع پرسپولیس خواهد بود. به این ترتیب قهرمانی پرسپولیس در سوپرجام رسمی شد.