رسانه انگلیسی: بن سلمان پیش از نشست گروه ۲۰ پادشاهی خود را اعلام می‌کند

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 33 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تهران- ایرنا- تارنمای میدل‌ایست‌آی به نقل از منابع آگاه گزارش داد که ولیعهد سعودی قصد دارد پیش از نشست گروه ۲۰ در نوامبر سال جاری میلادی (آذر 99) پادشاهی خود را اعلام کند.

این تارنمای انگلیسی یکشنبه‌شب گزارش داد که «محمد بن سلمان» ولیعهد عربستان سعودی «احمد بن عبدالعزیز» و «محمد بن نایف» از شاهزاده های ارشد خاندان سلطنتی را بازداشت کرده تا پیش از نشست گروه ۲۰ در ریاض در نوامبر سال ۲۰۲۰ میلادی خود را پادشاه سعودی اعلام کند.

به گفته این منابع، پیش از بازداشت شاهزاده احمد یک فرصت دیگر به او داده شده بود تا حمایت خود را از بن سلمان اعلام کند. اما او امتناع کرده و گفته بود با وجود آنکه خود علاقه‌ای به سلطنت ندارد، اما از کس دیگری جز بن سلمان حمایت خواهد کرد. براساس گزارش میدل‌ایست‌آی، یکی از دلایل خارجی پاکسازی در خاندان سلطنتی عربستان در این برهه، نگرانی بن سلمان از این موضوع بوده که احتمال دارد دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا در انتخابات سال ۲۰۲۰ پیروز نشود.

به گزارش این رسانه آمریکایی، این دو شاهزاده از بارزترین شخصیت‌های سیاسی عربستان بودند و بازداشت آنان با هدف تقویت و تثبیت قدرت ولیعهد جوان سعودی و کنار گذاشتن رقبای جدی وی در قدرت صورت گرفته است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

دانش صحیح کشورداری درهیچ کشوری وجودنداردکه افراد،که توان مدیریت یک خانواده راندارند،بخواهند ملت وکشوری راعادلانه وصحیح اداره کنند.انکه اختلاف طبقاتی،ناهنجاری،فقروناامنی درکشورها وجودداردکه نمی بایست وجودداشته باشد،محصول ان است.کشورهابایدبراساس علم خالص واسلام خالص مدیریت شودوان ب

خبرگزاری ایرنا با بیشرفی تمام صفحه اول را به عناوینی بجز کشتار کرونا اختصاص داده. پست فطرتها از قتل عام گیلان خبر دهید.

رسمی شدن یک فاجعه ، بیچاره ملت عربستان 👎

اینها انگشت کوچیکه نظام هم نمیشن

به سلامتی و میمنت

داره به هلاکت نزدیکتر میشه...

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دستور اردوغان برای جلوگیری از عبور پناهجویان از دریای اژه | DW | 07.03.2020به دستور رئیس جمهوری ترکیه قرار است مسیر گذر مهاجران و پناهجویان به یونان و از طریق دریای اژه بسته شود. این آب‌راه کوتاه‌ترین و در عین حال خطرناک‌ترین مسیر ورود غیرقانونی مهاجران به خاک اتحادیه اروپا است. باز اردوغان رفت با روسیه و اروپا به توافق رسید. بیشرف فقط میخواست آدم ها ر‌و طعمه کنه و به عنوان اهرم فشار ازشون استفاده کنه باجش رو گرفت این مرتیکه باجگیر چقدر بیرحمی کرد در حق اهالی سوریه ، تازه گفته این راه راببندند
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

نجات بیش از صد پناهجو از خطر غرق شدن در دریای اژهگارد ساحلی ترکیه٬ 121 پناهجو را که یونان مانع ورود آنان به جزایر این کشور شده بود٬ نجات داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

انتشار تصاویر تازه‌ای از ملک سلمان پادشاه عربستان،‌ پس از شایعه مرگ اودر پی دستگیری سه عضو برجستهٔ دربار سعودی به‌ظن توطئه برای در اختیار گرفتن قدرت، شایعهٔ مرگ احتمالی ملک سلمان به گوش می‌رسید. خوب كه چى؟ البته این فیلم قدیمی است و فیلم هفته گذشته ملاقات سفرای آل سعود در اوکراین و اوروگوئه با ملک سلمان است. فکرکنم هدف ملک سلمان خاموش کردن صدای تندروهای اسلامیست
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

فروشگاه‌های البرز همچنان شلوغ است/روزهای خوبی پیش رو نداریمهشدار صریح معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی البرز: *فروشگاه‌های البرز همچنان شلوغ است *طی دو تا سه هفته آینده شاهد افزایش تعداد مبتلایان به کرونا خواهیم بود *روزهای خوبی پیش رو نداریم *اگر مردم رعایت نکنند، سرعت انتشار این ویروس افزایش می‌یابد حالا گیریم مردم رعایت کنن بیرون نرن از کجا بیارن بخورن اگر برن ماسک ندارن عادت کردین بندازین گردن مردم چه عجب یکی هشدار داد hamidkoper واسه زنده موندن فقط کرونا نگرفتن کافی نیست !!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

گزارش تاریخ| درخواست جبهه ملی از فدائیان اسلام برای حذف رزم‌آرا- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimرزم‌آرا مانع بزرگی در برابر ملی شدن صنعت نفت و نمایندگان اقلیت جبهه ملی در مجلس بود. نماینده دکتر مصدق و اعضای جبهه ملی در جلسه‌ای با نواب‌صفوی و فدائیان اسلام با پذیرفتن چهار شرط نواب، برای حذف رزم‌آرا به توافق رسیدند.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

بعد از کرونا، دوباره استقلال، پرسپولیس و تراکتور را خواهیم دید؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »