رسانه‌ها: اسرائیل در سازمان ملل از گروه تروریستی حزب الله شکایت کرد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رسانه‌ها: اسرائیل در سازمان ملل از گروه تروریستی حزب_الله شکایت کرد سفیر اسرائیل در این شکایت گفت که «تجاوزات تروریستی» حزب‌الله لبنان نقض قطعنامه‌های شورای امنیت است و می‌تواند به فاجعه و ویرانی در لبنان منجر شود.

رسانه‌های اسرائیل گزارش دادند که این کشور در شورای امنیت سازمان ملل از گروه تروریستی حزب‌الله شکایت کرده است.

سفیر اسرائیل در این شکایت گفت که «تجاوزات تروریستی» حزب‌الله لبنان نقض قطعنامه‌های شورای امنیت است و می‌تواند به فاجعه و ویرانی در لبنان منجر شود. گیلاد اردان درباره نیروهای حافظ صلح سازمان ملل مستقر در لبنان گفت که نقش این نیروها جلوگیری از این‌گونه اقدامات و جلوگیری از تبدیل جنوب لبنان به پایگاه تروریستی حزب الله است و افزود: «چنان‌چه یونیفل نمی‌تواند این ماموریت را اجرا کند، باید در ماهیت وجودی‌اش تردید کرد.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

علی‌نژاد: وزارت ورزش نقشی در قرارداد ویلموتس نداشته/ یکی از مسوولان سابق سازمان لیگ دستگیر شدمعاون وزیر ورزش: *وزارت ورزش نقشی در قرارداد ویلموتس نداشته *بعید می‌دانم که مبلغ قرارداد تاییدیه وزارت ورزش را داشته باشد *اعتقاد دارم با کمک سازمان بازرسی کل کشور و مجلس و وزارت اطلاعات این مساله برطرف شود *یکی از مسوولان سابق سازمان لیگ دستگیر شد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

'روحانی گزارش قابل دفاعی از قربانیان آبان دریافت نکرده است' | DW | 17.08.2020مشاور رئیس جمهوری ادعا می‌کند روحانی هنوز 'گزارش روشن و قابل دفاعی' در مورد کشته‌شدگان اعتراض‌های آبان دریافت نکرده است. او می‌گوید در مورد آمار قربانیان هر نهادی 'چیزی می‌گوید' و مسئول این کار قوه قضائیه است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ترامپ: اردوغان رهبری بزرگ و از بازیگران اصلی شطرنج سیاسی جهان است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

خط خبری رسانه‌های خارج از کشور، تحریک مردم برای فروش سهام شان استوزیر کشور: *خط خبری رسانه‌های خارج از کشور، تحریک مردم برای فروش سهام‌شان است *رسانه‌ها به صورت کارشناسانه و دقیق به بورس بپردازند و از تهییج افکار عمومی پرهیز شود *همه بورس‌ها در بعضی از مقاطع دچار نوسانات می‌شوند که این نوسانات باید جبران شود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ویدئوهای برگزیده هفته؛ از اعتراضات بلاروس تا دیدار با یکی از بازماندگان انفجار بیروتویدئوهای برگزیده این هفته، شامل تصاویری از اعتراضات مینسک، دیدار با یکی از بازماندگان انفجار بیروت، طغیان رودخانه در جزیره اویان یونان و درنهایت ویدئوی بزی می‌شود که از لذت گشت و گذار روی تختۀ موج سواری غافل نیست.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آغاز عملیات پاکسازی سواحل موریس از آلودگی نفتی ناشی از دو نیم شدن شناور ژاپنیعملیات پاکسازی ساحل ۱۵ کیلومتری جزیره موریس از آلودگی نفتی حاصل از دو نیم شدن نفت‌کش ژاپنی با مشارکت نیروهای داوطلب محلی و بین ‌المللی و همکاری سازمان‌های حامی محیط زیست ادامه دارد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »