رسانه‌های لیبی از تحرکات نظامی در طرابلس خبر می‌دهند

30/09/1400 06:20 ب.ظ

رسانه‌های لیبی از تحرکات نظامی در طرابلس خبر می‌دهند شبکه تلویزیونی الاحرار لیبی در گزارشی اعلام کرد که یگان‌های نظامی این کشور در برخی از مناطق طرابلس مستقر شده و بعضی از خیابان‌ها نیز به روی خودروها بسته شده است.

رسانه‌های لیبی اعلام کردند که یگان‌های نظامی این کشور در برخی مناطق طرابلس مستقر و چندین خیابان‌ نیز بسته شده‌اند.شبکه تلویزیونی الاحرار لیبی در گزارشی اعلام کرد که یگان‌های نظامی این کشور در برخی از مناطق طرابلس مستقر شده و بعضی از خیابان‌ها نیز به روی خودروها بسته شده است.

در حالی که خودروهای نظامی حضور پررنگی در منطقه زاویه و باب بن غشير دارند، برخی تحرکات نظامی نیز در مناطق سدره و طارق الشوق گزارش شده است. برخی تصاویر ویدئویی نیز نشان می‌دهد که وانت‌های سنگین مسلح در حال حرکت از شهر الزنتان به سمت طرابلس،‌ پایخت این کشور هستند.

دانشگاه طرابلس هم در بیانیه‌ای تمامی کلاس‌ها را به حالت تعلیق درآورده و از دانشجویان خواسته شده به دلایل امنیتی به خانه‌های خود بازگردند. همچنین رسانه‌های محلی اعلام کردند که نیروهای سازمان ملل در لیبی نیز دفتر خود را در منطقه عین زاره پایتخت تخلیه کرده‌اند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

سهم اعضا در اقتصاد اتحادیه اروپا؛ سنگین‌ترین رکود ناشی از کرونا در کدام کشورها رخ داد؟تولید ناخالص داخلی(GDP) اتحادیه اروپا بر پایه قیمت‌های جاری در سال ۲۰۲۰ با رشدی ۷.۶ درصدی نسبت به ۱۰ سال پیش به حدود ۱۳ هزار و ۴۰۰ میلیارد یورو رسید.

گزارش توییتری امیرعبداللهیان از حضورش در نشست وزیران امور خارجه سازمان همکاری اسلامی در پاکستانوزیر امور خارجه کشورمان گزارشی از حضور خود در نشست اخیر وزیران امور خارجه سازمان همکاری اسلامی در اسلام‌آباد ‌پاکستان منتشر کرد.

آمار رسمی کرونا در ایران؛ هشدار در مورد چرخش سویه اُمیکرون در همه استان‌های ایرانوزارت بهداشت ایران از مرگ ۴۳ بیمار دیگر مبتلا به کرونا در ایران طی ۲۴ ساعت منتهی به روز سه‌شنبه، ۳۰ آذرماه، خبر داد. محمد قاسم لا يدعي أنه المهدي ،. ولكن عددا كبير من الناس من جميع أنحاء العالم يعتقدون انه هو الإمام المهدي حيث تنطبق عليه كل مواصفات المهدي, تعرف على الحقيقة في هذا الفيديو انشالا نصیب خانواده های رادیو فردایی هابشه 🍆🍆🍆

صدها هزار نفر در خارطوم علیه کودتای نظامی تظاهرات کردندبنا بر گزارش‌ها نیروهای امنیتی علیه معترضان از گاز اشک آور و نارنجک‌های صوتی استفاده کردند. خرطوم به معنی بینی اما خارطوم چه معنی دارد .

حمله هوایی ائتلاف عربی به مواضع نظامی حوثی‌ها در صنعاجنگنده‌های ائتلاف عربی مراضع نظامی شبه‌نظامیان حوثی در پایتخت یمن را هدف قرار دادند. - خبرگزاری آناتولی

حملات دقیق ائتلاف علیه اهداف نظامی حوثی‌ها در فرودگاه صنعاائتلاف عربی حمایت از دولت قانونی یمن از اجرای حملات هوایی دقیق و مشخص علیه 6 هدف نظامی مشروع متعلق به شبه‌نظامیان حوثی‌ در فرودگاه صنعا خبر داد.ستاد