رسانه‌های آمریکا از مرگ حمزه، پسر اسامه بن لادن خبر دادند | DW | 01.08.2019

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 33 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 63%

از حمزه بن‌لادن به عنوان رهبر آینده القاعده سخن می‌رفت. او خواستار وحدت سازمان القاعده شده و دستور جهاد برای آزادسازی فلسطین و سرنگونی پادشاهی عربستان را داده بود. اکنون گفته می‌شود که حمزه بن لادن به قتل رسیده است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

رسانه‌های آمریکا از قتل حمزه بن‌لادن، فرزند ۳۰ ساله اسامه بن لادن خبر داده‌اند. او یکی از ۲۰ فرزند اسامه بن لادن است. از حمزه بن لادن پس از مرگ پدرش به عنوان جانشین رهبر کنونی القاعده، ایمن الظواهری سخن می‌رفت.

این در حالی است که دونالد ترامپ در برابر پرسش خبرنگاران درباره خبر قتل حمزه بن لادن حاضر به اعلام موضع نشده است.اطلاعات دقیقی پیرامون زمان و مکان قتل حمزه بن لادن منتشر نشده است. تنها گفته شده که او در جریان یک عملیات نظامی که با مشارکت آمریکا صورت گرفته، کشته شده است. گمانه‌زنی می‌شود حمزه بن لادن ظرف دو سال گذشته به قتل رسیده باشد.در ماه فوریه سال جاری، دولت آمریکا برای دریافت اطلاعاتی پیرامون محل اختفای حمزه بن لادن جایزه‌ای معادل یک میلیون دلار تعیین کرده بود.

"نیویورک تایمز" در گزارش خود اعلام کرده است که به احتمال زیاد حمزه بن لادن پیش از تعیین جایزه برای یافتن او در جریان حملات نظامی به قتل رسیده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

بعد جقش اینا رو گفته بوده انتحاری بره برای رضا خدا،پشیمونی بعد جق چکار نمیکنه

این با خانوادش در ایران زندگی میکرد تحت محافظت شدید کمیته ۴۰۰سپاه قدس، فک نکنم کشتن کسی که کمیته ۴۰۰ ازش محافظت میکنه راحت باشه!

طبق گزارش فرانس نیوز،حمزه بن لادن در حال استفاده از یک کاکتوس خاردار برای استفاده داخل مقعدی دچار پارگی روده ی بزرگ شده و با خونریزی داخلی کشته شده است.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اخباری از کشته شدن پسر اسامه بن لادن در عملیات اطلاعاتی آمریکااخباری از کشته شدن پسر اسامه بن لادن در عملیات اطلاعاتی آمریکا شبکه 'ان بی سی' اعلام کرد، سازمان‌های اطلاعاتی آمریکا مدعی‌اند حمزه پسر اسامه بن لادن که 'رهبری اصلی' در تشکیلات القاعده محسوب می‌شود، کشته شده است. دوماد جمهوری اسلامی به فاک رفت،همزمان با تحریم ظریف،این دو خبر مکمل هم بودند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رسانه‌های آمریکایی از مرگ «حمزه بن‌لادن» رهبر القاعده خبر دادند♦️ رسانه‌های آمریکایی از مرگ «حمزه بن‌لادن» رهبر القاعده خبر دادند ⚡️ آخرین پیام حمزه بن‌لادن یک سال پیش منتشر شد. وی در آن پیام عربستان سعودی را تهدید کرده و از ساکنان منطقه موسوم به شبه‌جزیره عرب خواسته بود علیه حاکمان خود قیام کنند. نگا سبیل حمزه بکنین .انگاربکسباددوچرخه
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

مقام های آمریکایی می گویند حمزه بن لادن 'مرده است'به گفته مقام های امنیتی آمریکا حمزه، پسر اسامه بن لادن بنیانگذار گروه القاعده، درگذشته است. در این گزارش ها که به نقل از منابع نام برده نشده گزارش شد جزییات محل یا تاریخ مرگ حمزه بن لادن روشن نیست. آمریکا که قبلأ میگفت حمزه بن لادن درایران زندگی میکند و درهمان ایران هم ازدواج کرده ومراسم عروسی برگزار کرده است. قبلأ هم می گفتید ظریف درحکومت ایران هیچ کاره است حالا چیز دیگری میگویید.واقعأ رسانه های آمریکا درست میگویند که دولت ترامپ همه دروغگو هستند آیا حمزه بن لادن برای جهان خطرناکتر بود؟ یا مسعود بهنود!؟آیا خطر القاعده بیشتر بود یا خطرBBC!؟دوستان میکروبهایی مانند القاعده،در بستر و حمایت پشت پرده سازمانهای جاسوسی کهBBCیکی از شاخه و مظاهر آن هست،تولید و تکثیر می گردد و موجبات سرگرمی و عقب ماندگی ملتها و استمعار نو می گردند کتاب جنگ بی پایان نوشته میشل کلر را بخوانید ، ایشان یکی از اعضای ارشد پنتاگون است که بعد از جدایی از پنتاگون شروع به نوشتن واقعیات حاکمیت آمریکا و روابط خارجی و دخالت در جنگ های ویرانگری که راه انداخته نوشته شده ، نکته جالب اینکه این کتاب در سال ۱۳۵۶ یک سال قبل از انقلاب اسلامی
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

حمزه بن لادن کشته شده استدر سال‌های اخیر این گمانه‌زنی وجود داشت که حمزه بن‌‌لادن رهبری گروه انصار الفرقان سوریه را بر عهده دارد؛ سازمان نوظهوری که توانسته بود شمار قابل توجهی از جنگجویان اسلام‌گرای بریده از جبهه النصره و داعش را به خود جلب کند. Bravo. Hope it's true. They don't deserve to be alive. 😍
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

روایت جالب نجات امرالله صالح از حمله مهاجمان انتحاری از زبان خودشروایت جالب نجات امرالله صالح از حمله مهاجمان انتحاری از زبان خودش صالح: یکی از بستگان همکارم که کشته شده بود مرا با سیلی زد
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا رسما از آلمان خواست به ناوگان محافظت بین‌المللی از تنگه هرمز بپیونددسفارت آمریکا در برلین می‌گوید از دولت آلمان درخواست کرده به ناوگان بین‌المللی برای محافظت از کشتی‌های تجاری در تنگه هرمز بپیوندند. در بیانیه سفارت آمریکا آمده: 'ما رسما از آلمان خواسته‌ایم که برای امنیت تنگه هرمز به فرانسه و بریتانیا بپیوندند و با ستیزه‌جویی ایران مبارزه کند.' زر اومده این المان بدبخت هنوز امید داره سفره ده هشتاد پهن بشه ولی چکنیم که لولو موطلایی ممه رو برد آلمان؟؟؟ 😂😂😂😂😂 متاسفانه روابط اقتصادی.. سیاسی آلمان و ملا رژیم بسیار عالیست و همیشه هم بوده !!
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »