رسالت علوم انسانی؛ توجیه گر خشونت یا مروج صلح ؟

14/10/1398 07:22 ب.ظ

رسالت علوم انسانی؛توجیه گر خشونت یا مروج صلح؟ علوم انسانی می تواند با استفاده از روش های،خود در تحقق صلح به مثابه ارزش غایی زندگی اجتماعی تلاش کند و مانع ایجاد خشونت در جامعه شود. ویدئو کامل:

علوم انسانی می تواند با استفاده از روش های،خود در تحقق صلح به مثابه ارزش غایی زندگی اجتماعی تلاش کند و مانع ایجاد خشونت در جامعه شود.

ادامه مطلب:
IRNA_1313 »

دولت افغانستان خواستار آتش‌بس برای ادامه مذاکرات صلح با طالبان شددولت افغانستان خواستار برقراری آتش‌بس از سوی گروه طالبان برای ادامه مذاکرات صلح شد. - خبرگزاری آناتولی

'با رویکردی که یک قطره نفت را ارزشمند‌تر از یک قطره خون می‌داند، صلح برقرار نمی‌شود'مصطفی شنتوپ، رئیس مجلس ملت کبیر ترکیه: 'با رویکردی که یک قطره نفت را ارزشمند‌تر از یک قطره خون می‌داند، صلح در خاورمیانه برقرار نمی‌شود. مردمان این منطقه ابتدا باید از آرامش و صلح حمایت کنند' مصطفی شن‌توپ رئیس مجلس ملت کبیر ترکیه (درباره کشته شدن قاسم سلیمانی): کشته شدن یک مقام دولتی کشوری مستقل و دارای حقوق حاکمیت توسط مقامات یک کشور دیگر در یک کشور ثالث از لحاظ حقوق بین‌الملل نگران‌کننده است.

قاسم سلیمانی؛ ژنرال رهبر یا قهرمان مردم؟sharagim_zand دقیقا ... ماموریت او قتل عام مردم داخل نبود ، وظیفه اش قتل عام در خارج از ایران بود! این فرد بی سواد و احمق بواقع فکر میکرد که عددی است در معادلات سیاسی و نظامی دنیا ! اما از هزار پا فقط یک پای آن قطع شده! پاهای دیگر و سـر این هزار پا هنوز زنده هست !

تعویق امتحانات روز دوشنبه دانشگاه علامه طباطبایی/دانشگاه تعطیل نیستدر پی اعلام وزارت علوم مبنی بر اختیار دانشگاه‌های تهران در تعطیلی مراکز آموزشی خود در روز دوشنبه ۱۶ دی‌ماه برای شرکت در مراسم تشییع پیکر پاک سردار قاسم سلیمانی، مقرر شد که هر یک از دانشگاه‌ها به صورت مستقل در خصوص تعطیلی یا عدم تعطیلی مراکز آموزشی خود تصمیم گیری کنند. Just for laugh! 🤣🤣😂😂

دلایل محبوبیت سردار سلیمانی/ او به همه جریانات درون نظام وفادار بود/ ایران اجماع جهانی علیه ترامپ ایجاد کندوزیر کشور دولت اصلاحات گفت: مهم ترین دلیل محوبیب سردار سلیمانی ، اخلاص و وفاداری او به همه جریانات نظام است و همه جریانات سیاسی بین‌المللی از سلیمانی به عنوان کسی که با ریشه کن کردن عوامل شرارت؛ صلح و امنیت را به منطقه برگرداند، یاد می‌کنند. انتقام از خامنه ای باید گرفت باید گفت افعی کبوتر نمیزاری .تاریخ دوباره تکرار میشه و نوبت به خامنه ای سه تا مثل میرزا قاسمی تسلیت بسه

عکس روز: اژدها بر روی یخ | DW | 04.01.2020اژدها بر روی یخ مسابقه قایق‌رانی بر روی یخ یکی از سنت‌های قدیمی در شمال شرقی چین است. در این مسابقه نواختن طبل برای ایجاد هماهنگی میان اعضای تیم نقش مهمی دارد. عکس‌های روز دویچه‌وله در این لینک: