رسانه ملی باید پل ارتباطی بین مردم و مسئولان باشد/ نتیجه همکاری دولت و رسانه ملی باید امید‌آفرینی بین مردم باشد

24/07/1400 03:59:00 ب.ظ

دکتر «پیمان جبلی» رئیس سازمان صدا و سیما روز شنبه با آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور دیدار و گفتگو کرد.

سید ابراهیم رئیسی

رئیس جمهور در دیدار رئیس صدا و سیما: رسانه ملی باید پل ارتباطی بین مردم و مسئولان باشد/ نتیجه همکاری دولت و رسانه ملی باید امید‌آفرینی بین مردم باشد

دکتر «پیمان جبلی» رئیس سازمان صدا و سیما روز شنبه با آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی ، رئیس جمهور دیدار و گفتگو کرد.

آیت‌الله رئیسی با تاکید بر توجه به سه مقوله دقت، سرعت و صداقت در امر اطلاع‌رسانی و تبیین اقدامات، دستاوردها و عملکرد مدیران و مسئولان کشور، افزود: نتیجه این عملکرد و همکاری مشترک دولت و صدا و سیما باید موجب امیدآفرینی بین مردم شود.

ادامه مطلب:
پاد »

پل ارتباطی بخوره تو سرتون، این خندق های جلوی زندگی مردم رو بردارید

راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات بدون همکاری با بخش خصوصی امکان‌پذیر نیستوزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور در کنفرانس ظرفیت شبکه ملی اطلاعات و توسعه پایدار زیرساخت‌ها، از نزدیک با توانمندی‌ها و ظرفیت‌های بخش خصوصی برای توسعه و راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات آشنا شد. آره حتما از بخش خصوصی استفاده کنید! یه خط تلفن میخواستم فناپ تلکام گفت باید تو مجتمعتون ۲۵ نفر متقاضی باشه تا بتونیم خط بدیم. میشه به همون سبک قدیم سیم تلفن از جلوی خونه ها رد بشه و هرکسی خواست بره از مخابرات خط بخره؟! از طلا گشتن پشیمان گشته ایم، مرحمت فرموده ما را مس کنید!

کشته شدن ده‌ها حوثی طی کمین ارتش ملی یمن در مأربمنابع نظامی از کشته شدن ده‌ها شبه‌نظامی حوثی در کمین ارتش ملی یمن خبر دادند.طبق این منابع در کمین ارتش ملی یمن که روز جمعه، 15 اکتبر، با پشتیبانی نیروهای 👌👌👏👏

توضیح سخنگوی وزارت خارجه در خصوص تیتر گزینشی برخی رسانه ها درباره قراداد مشارکت راهبردی ایران و چین و واردات واکسنسعید خطیب زاده سخنگوی وزارت خارجه در خصوص تیتر گزینشی برخی رسانه ها از اظهارات وی در زمینه قراداد مشارکت راهبردی ایران و چین و واردات واکسن اظهار داشت: تقریبا بیش از ۸۰ درصد واکسن وارد شده به کشور، از چین و دیگر کشورها، طی نزدیک به دو ماه گذشته و آغاز به کار دولت جناب آقای دکتر رئیسی محقق شده است، که در پرتو در اولویت اول و فوری قرار گرفتن واردات واکسن از سوی رئیس جمهور محترم و دولت سیزدهم بوده است. کارشکنی مافیا در دولت روحانی تبدیل به اولویت دولت ابراهیم شد چرا وارونه جلوه میدهید؟ انگار مردم نمیفهنند، دنبال حفظ پست و مقامید؟ پاچه خوار! خطيب_زاده خداییش پاد دولت 11 و 12 کجا و این کجا. ببین تفاوت ره از کجاست تا به کجا سرت‌سلامت‌شیخ

فرآیندهای پیچیده و فسادزا با همکاری دولت و مجلس باید کوتاه شودتهران - ایرنا - رییس قوه قضاییه گفت: شخصاً قائل بودم و دنبال این هستم که بعضی از فرآیندهای پیچیده و فسادزا را با همکاری دولت و مجلس کوتاه کنیم تا با شفاف‌تر، چابک‌تر و کارآمدتر شدن ساختارها، مشکلات مردم کاهش یابد. والا به خدا،این سوسول بازیا یعنی چی؟مثل دوره خلخالی مستقیم ببرین واسه اعدام،وکیل هم میتونه بعد از اعدام دفاعشو بکنه اقای اژه ای ایا تازه وارد قوه قضائيه شدید؟ نکته شما هم ویرانه تحویل گرفتید؟

حسینی: قرار است کشور شرایط بهتری داشته باشدمعاون پارلمانی رئیس جمهور: *قرار است کشور شرایط بهتری داشته باشد *باید مشکلات مردم مناطق مختلف را از نزدیک دید و لمس و برای گره‌گشایی تلاش کرد *در دولت سیزدهم اینگونه نیست که دیواری بین مردم و مسئولان کشیده شود *نگاه ما باید به کل کشور باشد ۴۳ ساله این قراره با چه امکاناتی قرار است کشور شرایط بهتری داشته باشد ؟ فروش نفت که در کما است . اندک درآمد کشور هم که در حلقوم حزب الله و حشد الشعبی و حوثی ها و ... ریخته می شود . با چه امکاناتی می خواهید شرایط کشور را بهتر کنید .

کشته شدن ده‌ها عنصر شبه‌نظامی از جمله 3 فرمانده حوثی‌ در جنوب مأربمنابع نظامی ارتش ملی یمن از درگیری شدید میان ارتش ملی یمن و شبه‌نظامیان حوثی در جنوب استان مأرب خبر دادند.طبق این منابع با ادامه محاصره منطقه «العبدیه» در خدا رحمت کند

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، رئیس جمهور در این دیدار با اشاره به نقش مهم صدا و سیما به عنوان رسانه ملی در تبیین مسائل و مشکلات مردم و بیان دیدگاه‌های مسئولان کشور، گفت: صدا و سیما باید پل ارتباطی بین دولت و دیگر مسئولان کشور با مردم باشد.به گزارش پايگاه اطلاع رساني دولت به نقل از مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، عیسی زارع‌پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات صبح جمعه در کنفرانس ظرفیت شبکه ملی اطلاعات و توسعه پایدار زیرساخت‌ها، با تاکید به این نکته که در این حوزه بین وزارت ارتباطات و بخش خصوصی فاصله‌ای نیست، گفت: هدف هر دو مجموعه حفظ استقلال کشور در فضای مجازی است.15 اکتبر ,2021: 11:32 شب GST آخرین به روزرسانی: 15 اکتبر ,2021: 11:57 شب GST Share آدرس کپی شد منابع نظامی از کشته شدن ده‌ها شبه‌نظامی حوثی در کمین ارتش ملی یمن خبر دادند.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، سخنگوی وزارت امور خارجه تاکید کرد: رسیدن به سقف ۷۰ درصد واکسیناسیون جامعه طی کمتر از دو ماه، خود بهترین‌ گواه از همت و جهادی است که در دولت سیزدهم صورت گرفته است.

آیت‌الله رئیسی با تاکید بر توجه به سه مقوله دقت، سرعت و صداقت در امر اطلاع‌رسانی و تبیین اقدامات، دستاوردها و عملکرد مدیران و مسئولان کشور، افزود: نتیجه این عملکرد و همکاری مشترک دولت و صدا و سیما باید موجب امیدآفرینی بین مردم شود. کد خبر: 372062 . زارع‌پور به توانمندی‌ها در حوزه نرم‌افزار، سخت‌افزار و محتوا در کشور اشاره کرد و گفت: یکی از موانع پیش روی ما ناباوری ظرفیت‌ها و استعدادهای داخلی است، در صورتی که راه‌حل تمام مشکلات کشور در داخل وجود دارد و دولت سیزدهم بر این اعتقاد است که مشکلات کشور با ظرفیت داخلی قابل حل است.