رسانه‌‌ها از کشف و خنثی‌سازی یک حمله تروریستی مورد حمایت ایران در بحرین خبر دادند

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺رسانه‌‌ها از کشف و خنثی‌سازی یک حمله تروریستی مورد حمایت ایران در بحرین خبر دادند ⚡️رسانه‌ها روز یکشنبه ۳۰ شهریور از خنثی کردن توطئه پیکارجویان مورد حمایت رژیم حاکم بر ایران برای انجام حملاتی علیه دیپلمات‌ها و اتباع خارجی مقیم بحرین خبر دادند.

رسانه‌ها روز یکشنبه ۳۰ شهریور از خنثی کردن توطئه پیکارجویان مورد حمایت رژیم حاکم بر ایران برای انجام حملاتی علیه دیپلمات‌ها و اتباع خارجی مقیم بحرین خبر دادند.

خبرگزاری‌های آسوشیتدپرس و رویترز، از قول تلویزیون دولتی عربستان سعودی و مقام‌های دولتی بحرین که هویت آنها را فاش نکرده‌اند، این گزارش را منتشر کرده‌اند. بر اساس این گزارش‌ها، از آنجا که وزارت کشور بحرین و رسانه‌های رسمی آن کشور حاشیه جنوبی خلیج فارس هنوز به این دستگیری‌ها اذعان نکرده‌اند، جزئیات این حمله نامعلوم مانده است.

با این حال، در تصاویر پخش شده از تلویزیون دولتی سعودی به نظر می‌رسد ماموران پلیس بحرین با یورش به محل اختفای پیکارجویان ۹ تن را بازداشت کرده‌اند. این گزارش می‌گوید ماموران امنیتی در بحرین عقیده دارند علاوه بر ۹ فرد دستگیر شده، ۹ تن دیگر که در ایران هستند، نیز در این نقشه دست داشته‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

شروع شد! بحرین و امارات خائنانه یک غلطی کردند حالا اگر اتباع آنها به عمل خائنانه آنها -به هر نحوی -اعتراض کنند،دائم در گزارش ها اسم ایران می آید! خوب خودتان یک غلطی کردید! اگر مردم بحرین یا امارات عمل امرای خود را خیانت بدانند و به آن اعتراض کنند به ایران چه ربطی دارد؟

عدالت_خدارو_عشق_است که دست بالای دسته. گروه ضربت برای سرکوب ملت آوردند- ترامپ هم ناوگان_ضربت برای سرکوب سپاه خامنه ای آورده. خامنه ای به ملت زور میگه- ترامپ به خامنه ای. زیرپا گذاشتن حقوق بشر در ایران درمقابل زیرپا گذاشتن برجام توسط ترامپ. موشک جواب موشک .قربونت برم خدا.

نامزدهای جمهوری خواهان و دموکراتها رقابت اصلیشان برسر نابودی هر چه سریعتر رژیم ملایان در ایران است.هر نامزدی که شدت عمل بیشتری در براندازی ملایان رافضی و نابودی شیعه اثنی پشه ای از خود نشان دهد او پیروز است با بدست آوردن بیشترین رای ملت_امریکا. اعدام_نوید_افکاری=نابودی ملایان.

اینقد کصشر نوشتید خسته نشدید؟ آخه کونیا،اگه ایران بخواد بزنه ی جوری میزنه ک نفهمن از کجا خوردن . حالا با این اخبار زردتون میخواید خایه مالی کیو بکنید

این بچه بازیها کار برامپ وتهمت به ایرانه

خب چهار دهه با رفتارای تروریستی شون مماشات کردید، حالا هم با ذوق دم از مذاکره باهاشون میزنید، خوب معلومه چهار نعله می تازند و از هیچ رفتار تروریستی در کشورهای منطقه خاورمیانه خودداری نمی کنند.

کس و شعر کمتر بگین

شروع شد.

اغا تبيع الحساب كم تومان اني يدفع الكم

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ایران: برجام یک بار مذاکره و مهر و موم شده استسخنگوی وزارت امورخارجه ایران: برجام یک بار مذاکره و مهر و موم شده است، هر اقدامی که بخواهد این مهر و موم را باز کند یعنی پایان برجام سخنگوی وزارت امورخارجه ایران: اگر کسی بخواهد پای خود را از گلیم خود بیرون بگذارد واکنش ما سخت خواهد بود
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

استقلال یک - الشرطه یک / سرنوشت صعود به الاهلی کشیده شداستقلال تهران در دیدار مقابل الشرطه عراق به تساوی یک بر یک دست پیدا کرد تا راه سخت برای صعود از گروه A داشته باشد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

یارسان بعد از انقلاب اسلامی؛ حکایت یک کوچ دسته‌جمعی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

شیوع کرونا در آذربایجان شرقی بالاتر از میانگین کشوری استمعاون وزیر بهداشت: *شیوع کرونا در آذربایجان شرقی بالاتر از میانگین کشوری است *تعداد موارد بستری از ۴۰ مورد، به ۱۵۰ الی ۱۷۰ نفر در روز رسیده *شاهد رشد صعودی بیماری کووید۱۹ هستیم *وضعیت نگران‌کننده است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مهم‌ترین عنصر برای دوری از بحران‌ها ارتباط حاکمیت با درون جامعه و مردم استجهانبخش خانجانی گفت‌: در شرایطی که جهان به واسطه سیاست‌گذاری‌ها و ایدئولوژی‌های نظام بنای رویارویی با ایران دارد، مهم‌ترین عنصر موثر برای دوری از بحران‌ها چیزی جز ارتباط حاکمیت با درون جامعه و مردم نیست.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

یادداشت سفیر ایران نزد اتحادیه اروپا؛ «مسئله فراتر از برجام است»این یادداشت توسط غلامحسین دهقانی، سفیر ایران نزد اتحادیه اروپا و بلژیک نوشته شده و بیانگر دیدگاه تهران درباره اقدامت اخیر آمریکا برای بازگرداندن تحریم‌های سازمان ملل علیه ایران و نقش اروپاست. این مطلب صرفا بیانگر نظرات نگارنده است و دیدگاه یورونیوز را منعکس نمی‌کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »