رسانه‌های اسرائيل از حمله سایبری بزرگ به شبکه‌ سایت‌های دولتی این کشور خبر دادند

24/12/1400 12:18:00 ق.ظ

تا کنون اختلال در وبسایت‌های وزارت‌خانه‌های کشور، خارجه، دادگستری، کار و رفاه اجتماعی، بهداشت و درمان و حتی دفتر نخست‌وزیری گزارش شده است.

تا کنون اختلال در وبسایت‌های وزارت‌خانه‌های کشور، خارجه، دادگستری، کار و رفاه اجتماعی، بهداشت و درمان و حتی دفتر نخست‌وزیری گزارش شده است. نسخه چاپی رسانه‌های اسرائیل شامگاه دوشنبه ۲۳ اسفند اعلام کردند در «بزرگ‌ترین حمله سایبری که تا کنون علیه این کشور انجام شده»، وبسایت‌های وزارت‌خانه‌ها و نهادهای دولتی این کشور هک شده است.

روزنامه «هاآرتص» به نقل از یک مقام امنیتی در وزارت دفاع اسرائيل گفته است: ابعاد حمله نشان‌دهنده این است که یک دولت یا سازمان بزرگ، پشت این حمله است. او به کشور خاصی اشاره نکرد ولی کارشناسان در رسانه‌های مختلف از جمهوری اسلامی ایران به عنوان عامل این حمله نام می‌برند.

گروه «نت‌بلاکز» که محدودیت‌های اینترنتی را در سراسر جهان رصد می‌کند، وقوع اختلال و کاهش شدید دسترسی به اینترنت در اسرائيل را تایید کرده و نوشته است که پس از وقوع این اختلالات، شبکه دولتی میزبان سایت‌های اسرائيلی در سطح بین‌المللی از دسترس خارج شد.

خبر حمله به شبکه سایت‌های دولتی اسرائیل در حالی مطرح می‌شود که در ساعات گذشته، مسئولان سپاه پاسداران ادعای حمله موشکی به یک مرکز موساد در اربیل عراق را مطرح کرده‌اند و همچنین می‌گویند یک شبکه خرابکاری وابسته به اسرائيل که قصد خرابکاری در تاسیسات هسته‌ای فردو داشته است را بازداشت کرده‌اند. headtopics.com

انتقام سخت قاسم کتلت چی شد 😂

ادامه مطلب:
RadioFarda‌|‌راديو فردا »
Loading news...
Failed to load news.

اردوغان از سرخوشی آواز خواند!

اردوغان با آواز خوانی پیروزی خود در انتخابات را جشن گرفت. ادامه مطلب >>

«مخلان امنیت عمومی در چهارشنبه سوری» تا پایان تعطیلات نوروزی در بازداشت خواهند بوددادستان عمومی و انقلاب تهران، گفت: با افرادی که با اخلال در نظم و امنیت عمومی، امنیت خاطر شهروندان را به مخاطره اندازند قاطعانه برخورد خواهد شد و تا پایان تعطیلات نوروزی در بازداشت خواهند بود. دقت کردین دیشب هم چه قبل از شلیک موشک به اربیل و چه بعد شلیک موشکها اسمان ایران کلیر نشده بود چون جان انسانها هرگز برای رژیم اخوندی ارزش و اهمیت نداره و همه مردم بیگناه فقط برای اخوند یک سپر گوشتی محسوب میشن مسولین رژیم فاسد اخوندی چقدر بی وجدان و حیوان صفتن

آمار بالای جانباختگان چهارشنبه سوری امسال نسبت به سال گذشته/قطع عضو ۱۸ نفر تا کنونسخنگوی اورژانس کشور: *جانباختگان چهارشنبه سوری امسال نسبت به سال گذشته بیشتر است *متاسفانه چهار تن فوت شدند *تاکنون ١٨ نفر دچار قطع عضو شدند *زمان زیادی برای پیشگیری نداریم *فکر می‌کردیم که شهروندان رعایت کنند

شمخانی: تا زمان تأمین مطالبات قانونی خود در مذاکرات وین باقی می‌مانیمدبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان تاکید کرد: تا زمان تامین مطالبات خود و دستیابی به «توافق قوی» در مذاکرات وین باقی خواهیم ماند. شمخانی همان نیست از غارت ایران شده شاهان چه زندگی درست کرده بعد کسی که مال حرام بدست گرفته بعد شده نوکران برده های روسیه و چین چطور شده در امنیت ملی عجب ایران امنیت داریم چون این نعمت وجود نداره 😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆 علی شمخانی به عرض تان برسانم جمهوری شیطانی ایران تا زمانی که نوکران برده ها در استعمار جهان و روسیه چین باشد هرگز حکومت مستقل ملی دموکرات سکولار مانند حکومت های جهان ندارید و تازه در حد حتی خداوندگار تان چین روسیه نیستید پس نوکر و برده چه به این حرفها 😆😆😆😆😆😆😆😆😆 علی شمخانی ژست پست تون و پست هاتون و سخنرانی هاتون رو فقط می تونید به بسیجی های الدنگ و طرفداران بی مغز بگید بسیار اینها خوشحال می شن افتخار می کنند که شما هستید اما برای ما ایرانی ها محال که باور کنیم شمخانی ایرانی وجدان داره ترس خدا داره محال باور کنیم باشه

۱۴ استان ایران درگیر گردوغبار؛ وضعیت تا نیمه فروردین ادامه داردستاد ملی مقابله با گردوغبار با اعلام این‌که منبع گردوغبارهای اخیر هم داخلی و هم خارجی است، از احتمال ادامه‌دار بودن این وضعیت تا نیمه فروردین ۱۴۰۱ در جنوب و غرب ایران خبر داد.

افزایش بازه زمانی نیمسال دوم تحصیلی تا یک ماه/ نحوه آموزش بعد از تعطیلات نوروز فعلا مشخص نیستمعاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش با اعلام افزایش بازه زمانی نیمسال دوم تحصیلی تا یک ماه گفت:‌ نحوه آموزش بعد از تعطیلات نوروز فعلا از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا مشخص نشده است.

«نگرانی» در اسرائیل از نوع واکنش آمریکا به حمله اربیلیک روز پس از حمله موشکی سپاه به اربیل، رسانه‌های اسرائیل گزارش داده‌اند که این کشور از این‌که ایران به «اهداف آمریکایی» حمله می‌کند اما آمریکا واکنشی نشان نمی‌دهد، «مضطرب» شده است. تجویز میشه پوشک دولایه استفاده کنین.