رسانه‌های اسرائیلی: شلیک موشک از سوی ایران به یک کشتی «اسرائیل» در دریای عرب

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 51%

رسانه‌های اسرائیلی: شلیک موشک از سوی ایران به یک کشتی «اسرائیل» در دریای عرب العربية

ایران اخبار, ایران سرفصلها

خبرنگار «العربیه» گزارش داد که خدمه این کشتی خارجی بوده و اسرائیلی نبودند. در گزارش «کانال 12» اسرائیل هم ماهیت زیان‌های وارد شده به کشتی، مشخص نشده است.

در این گزارش آمده که دستگاه امنیتی اسرائیل و همچنین مالکان شرکت دارنده کشتی که مقر اصلی آن در حیفا است، از این حادثه مطلع شدند. مقرر شد که کشتی به حرکت خود در مسیر ناوبری دریایی منتهی به هند ادامه دهد. سازمان امنیت اسرائیل در حال بررسی ابعاد این اقدام تهاجمی نظام ایران است، در حالی که برآوردهای امنیتی اسرائیل نشان می‌دهد که ایران قصد دارد با ضربه زدن به کشتی‌های اسرائیلی در دریای عرب و آب‌های خلیج، جبهه دریایی را علیه اسرائیل بگشاید.

درهمین راستا، «وال استریت ژورنال» نیز در گزارشی در 11 مارس 2021 گزارش داد که اسرائیل دستکم 12 کشتی عازم سوریه را هدف قرار داده که احتمال می‌رود حامل نفت ایران هستند. انگیزه اسرائیل از این اقدامات نگرانی از این است که از درآمد فروش این نفت برای تامین بازوهای نظامی ایران در خاورمیانه استفاده شود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

خامنه‌ای به پایانت سلام کن جهنم بیتاب دیدن توست

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رسانه عبری: کشتی اسرائیلی در نزدیکی سواحل امارات هدف حمله موشکی قرار گرفتشبکه «کان» اسرائیل حمله موشکی به یک کشتی این کشور در سواحل امارات متحده عربی را تایید کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

رسانه اسرائیلی: موساد عامل حادثه در تاسیسات نطنز استموساد ایران دستشه متاسفانه پان ایرانیست ها گرا میدن به اینا وقتی تشگیلات و حکومت کشور با ایرانشهریهای نژادپرست شرکای اشرار فرقه فارسیسم اشغالگر ایران با صلیبچیهای انگلستان آمریکا فرانسه مشترکست نتنها حمله به نطنز و بمب گذاری در نطنز مثل آب خوردن ممکنست در تمام مراکز مهم کشور و عملکردهای حکومت جاهلیت تحمیلی شئونیزم فارسی براحتی ممکنست
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

یک رسانه‌‌ اسرائیل مدعی شد که یک شناور باری اسرائیلی مورد حمله ایران قرار گرفته‌استیک شبکه تلویزیونی اسرائیلی مدعی شد که یک شناور باری این کشور در دریای عمان مورد حمله موشکی ایران قرار گرفته‌است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

درپی شلیک بیش از دویست راکت حماس و حمله تلافی‌جویانه اسرائیل، ۲۴ نفر در غزه کشته شدنددرپی شلیک بیش از ۲۰۰ راکت از غزه به سوی مناطق مختلف اسرائیل، از جمله اورشلیم، ارتش اسرائیل به حماس هشدار داد همه گزینه‌ها را علیه این گروه شبه نظامی روی میز دارد. بزنید مادر این حماسی های مزدور که پول راکت پرانی هاشون چمدانی از سفره مردم زیر خط فقر ایران تامین میشه با عن یکی کنید.ترسوها به مناطق غیر نطامی موشک پرانی میکنند. وجود ندارند رو درو با ارتش اسراییل بجنگند. تروریست که شاخ و دم نداره خايه داري بزن ببينم تا اونام بزنن بعد دعوا بشه بشينيم يه دل سير بخنديم سابق میگفتن سنگ مفت گنجشک مفت! حالا میگن موشک مفت! دویستا شلیک ۷ تا به چند خونه اسیب رسونده! فقط برای ازاد کردن ۷ میلیارد دلار جذاسلامی!خود موشک ها رو به اوراقچی ها میفروختن بالای ۷ میلیارد میشد! اینهمه هم مشکل حمل ایران به غزه رو با ایران ایر هم نداشتن! بنازم مغز میدان را!!
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

حمله حماس و جهاد اسلامی به پایتخت اسرائیل: شلیک بیش از ۱۳۰ موشک از غزه به تل‌آویودر ادامه حملات موشکی حماس و جهاد اسلامی به اسرائیل، شامگاه سه‌شنبه تل‌آویو و مناطق اطراف آن هدف ده‌ها موشک قرار گرفتند. حماس که پیشتر تهدید کرده بود پایتخت اسرائیل را هدف قرار می‌دهد، اعلام کرد که در این حملات ۱۳۰ موشک به تل‌آویو و حومه آن شلیک کرده است.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »