رزمایش روسیه، چین و ایران؛ از تصورات جمهوری اسلامی تا اهداف چین و روسیه

04/11/1400 06:36:00 ب.ظ

موضوع این یادداشت حسین آرین مروری مختصر بر اجزای این رزمایش و بررسی اهداف و تصورات جمهوری اسلامی است و، در مقابل، نگاهی به اهداف متفاوت اما واقعی روسیه و چین از مشارکت در آن است.

موضوع این یادداشت حسین آرین مروری مختصر بر اجزای این رزمایش و بررسی اهداف و تصورات جمهوری اسلامی است و، در مقابل، نگاهی به اهداف متفاوت اما واقعی روسیه و چین از مشارکت در آن است. موضوع این یادداشت حسین آرین مروری مختصر بر اجزای این رزمایش و بررسی اهداف و تصورات جمهوری اسلامی...

موضوع این یادداشت حسین آرین مروری مختصر بر اجزای این رزمایش و بررسی اهداف و تصورات جمهوری اسلامی است و، در مقابل، نگاهی به اهداف متفاوت اما واقعی روسیه و چین از مشارکت در این رزمایش و همکاری‌هایی از این قبیل.

او همچنین گفته است که «برگزاری مقتدرانه این رزمایش با میزبانی و فرماندهی ما نشان می‌دهد نیروهای دریایی جمهوری اسلامی ایران متشکل از ارتش و سپاه از توانمندی بسیار خوبی در برنامه‌های امنیت‌افزای مشترک با یکدیگر ومرکب با دیگر کشورها رسیده‌اند و می‌توانند کمربند امنیتی ایجادشده در شمال اقیانوس هند و دریای عمان را تقویت کنند».

یکان‌های شرکت‌کننده روسیه یک ناوگروه متشکل از سه ناو را از بندر ولادی وستوک، از ناوگان اقیانوس آرام که یکی از مقتدرترین ناوگان‌های این کشور محسوب می‌شود، برای شرکت در این رزمایش اعزام کرد. در این رزمایش، یکان‌های زیرسطحی شرکت نداشتند و نگاهی به انواع تمرینات انجام‌شده نشان می‌دهد که در مجموع این رزمایش ابعاد گسترده و پیچیده‌ای نداشت و در واقع یک رزمایش معمول و رایج بود. headtopics.

ادامه مطلب:
RadioFarda‌|‌راديو فردا »

چرا چیزی که گران شده دیگر ارزان نمی‌شود؟

به زبان ساده، چسبندگی قیمت به وضعیتی گفته می‌شود که «قیمت اسمی» کالاها در برابر متغیرهای کاهشی اقتصاد کلان مقاومت می‌کنند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

شکست دختران فوتبال ایران در مقابل دیوار چین🔺شکست دختران فوتبال ایران در مقابل دیوار چین ▪️در این دیدار که در ورزشگاه مومبای آرنا در شهر بمبئی هند برگزار شد تیم ایران که در رده‌بندی جهانی در رتبه ۷۰ قرار دارد، در پایان با نتیجه ۷ بر صفر بازی را به چین واگذار کرد. ⬇️ بیشتر بخوانید:

زلزله 5.8 ریشتری در شمال غرب چینزمین لرزه‌ای به بزرگی 5.8 ریشتر استان چینگهای در شمال غرب چین را تکان داد. - خبرگزاری آناتولی

چین ۷ - ایران صفر؛ شکست دختران تیم ملی مقابل پرافتخارترین تیم آسیا

آیا چین و روسیه سابقه غارت کشورها و آزار ملت‌ها را ندارند؟

ایران-چین؛ زنان ایران مقابل ابرقدرت فوتبال آسیا