رزمایش مشترک عقاب TurAz 2020؛ ورود جنگنده‌های اف-16 ترکیه به آذربایجان

10/05/1399 12:12 ب.ظ

جنگنده‌های اف-16 ترکیه به منظور شرکت در رزمایش مشترک با جمهوری آذربایجان وارد این کشور شدند. 31.07.

31.07.2020 باکو/ خبرگزاری آناتولی وزارت دفاع جمهوری آذربایجان اعلام کرد: از جنگنده‌های اف-16 ترکیه که به منظور شرکت در بخش «عقاب TurAz 2020» رزمایش مشترک بزرگ وارد کشور شدند، استقبال به عمل آمد.

براساس این گزارش، در مراسم استقبال از جنگنده‌های ترکیه سرود ملی دو کشور نواخته شد.

بخش هوایی رزمایش نظامی مذکور که «عقاب TurAz 2020» نام دارد؛ در شهرهای باکو، نخجوان، گنجه٬ کوردمیر و یولاخ آغاز شده و 10 اوت به پایان خواهد رسید.

ادامه مطلب:
aa_persian »

رزمایش مشترک ترکیه-آذربایجان؛ نیروی هوایی وارد گنجه شد

آغاز رزمایش بزرگ ترکیه و آذربایجان

رهبر انقلاب اسلامی: حج رزمایش قدرت در برابر مستکبران استتهران- ایرنا- رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت فرارسیدن ایام حج فرمودند: حج، رزمایش قدرت در برابر مستکبرانی است که کانون فساد و ظلم و ضعیف‌کُشی و غارتگری‌اند و امروز جسم و جان امّت اسلامی از ستمگری و خباثت آنان آزرده و خون‌آلود است.

سران کشورهای اسلامی در پرتو اراده و مساعی مشترک، موجبات وحدت و یکپارچگی روزافزون جهان اسلام را فراهم آورندرئیس جمهور در پیام های جداگانه به سران کشورهای اسلامی ضمن تبریک فرارسیدن عید سعید قربان، ابراز امیدواری کرد که سران کشورهای اسلامی در پرتو اراده و مساعی مشترک بتوانند موجبات وحدت و یکپارچگی روزافزون جهان اسلام را فراهم آورده و با اتخاذ تدابیر مناسب شاهد کنترل و غلبه بر ویروس کووید19 باشیم که گریبان‌گیر بشر امروز شده است.

رزمایش مشترک ترکیه-آذربایجان؛ نیروی هوایی وارد گنجه شد

آغاز رزمایش بزرگ ترکیه و آذربایجان