رزمایش مشترک آمریکا و اسرائیل برای درگیری احتمالی با ایران

11/08/1400 11:40 ب.ظ

رزمایش مشترک آمریکا و اسرائیل برای درگیری احتمالی با ایران به گزارش کانال 12 تلویزیون اسرائیل، یگان ویژه تفنگداران دریایی آمریکا رزمایش مشترکی را با کماندوهای نیروی دریایی این کشور با هدف آمادگی برای درگیری احتمالی با ایران آغاز کرد.

نیروی دریایی آمریکا و اسرائیل رزمایش مشترکی با هدف آمادگی برای درگیری احتمالی با ایران آغاز کردند. - خبرگزاری آناتولی به گزارش کانال 12 تلویزیون اسرائیل، یگان ویژه تفنگداران دریایی آمریکا رزمایش مشترکی را با کماندوهای نیروی دریایی این کشور با هدف آمادگی برای درگیری احتمالی با ایران آغاز کرد.

بر این اساس، نیروی ویژه 51 آمریکا که به همراه ناوشکن ایالات متحده آمده بودند، سپس از طریق هوایی به شهر ایلات در جنوب اسرائیل منتقل شد.

در این خبر آمده است که نیروهای آمریکایی و اسرائیلی که پیش از این نیز رزمایش مشترک برگزار کرده بودند، برای اولین بار با سناریوی امکان «تسلط ایران بر یک کشتی یا کنسولگری آمریکا» رزمایش انجام دادند. براساس این گزارش، نیروهای آمریکایی پس از پایان رزمایش به منطقه خلیج اعزام خواهند شد.

ادامه مطلب:
aa_persian »

درگیری تیم اسکورت نیروی دریایی ارتش با دزدان دریاییدرگیری تیم اسکورت نیروی دریایی ارتش با دزدان دریایی تیم اسکورت نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران مستقر بر نفتکش ایرانی بامداد امروز در مسیر عزیمت به خیلج عدن، پیش از ورود به تنگه باب المندب با دزدان دریایی درگیر شد. نتیجه چه شد؟ 🤷🏾‍♀️🤷🏾‍♀️🤷🏾‍♀️🤷🏾‍♀️🤷🏾‍♀️🤷🏾‍♀️

درگیری تیم اسکورت نیروی دریایی ایران با دزدان دریاییتیم اسکورت نیروی دریایی ارتش ایران مستقر بر یک نفتکش این کشور با دزدان دریایی درگیر شد. - خبرگزاری آناتولی

لبنان خواستار گفت‌و‌گو با عربستان برای کاهش تنش‌ها شدلبنان روز دوشنبه خواستار مذاکره با عربستان سعودی برای کاهش مناقشه دیپلماتیک ناشی از اظهارات اخیر یک وزیر لبنانی درباره جنگ یمن شد. عبدالله بوحبیب، وزیر امور خارجه لبنان، به خبرگزاری فرانسه گفت: «لبنان از عربستان سعودی دعوت می‌کند که برای حل همه مشکلات باقی مانده از قبل، و نه فقط اختلافات...

کاریکاتور/ مرگ تدریجی پوشاک‌داخلی با ورود پوشاک‌‌بنگلادشی با یک‌دهم قیمت!- گرافیک و کاریکاتور کاریکاتور تسنیم | Tasnimمرگ تدریجی پوشاک‌ داخلی با ورود پوشاک‌‌ بنگلادشی با یک‌دهم قیمت! مسئولین بی عرضه پوشاک بنگلادشی نیست که یک دهم قیمت هست، اینجا چون پوشاک بنجل ایرانی رو ده برابر قیمت می کنن تو کون مردم، مال بنگلادش ارزون به نظر میرسه. اولا قیمت پوشاک بنگلادش واقعی و منصفانه است چون اون بیچاره‌ها سرمایه‌ای برای دامپینگ در بازار پوشاک ایران ندارند. پس واقعیت اینه که این صنعت پوشاک داخلیست که قیمتش ده برابر قیمت واقعی است. ثانیا پیش و بیش از بنگلادش، ترکیه صنعت پوشاکمون رو بیچاره کرده. چرا برای اون اعتراضی نیست؟!

پاسخ منفی پاکستان به دعوت هند برای شرکت در کنفرانس افغانستانمشاور امنیت ملی نخست وزیر پاکستان از عدم شرکت در کنفرانس افغانستان که قرار است هند بانی برگزاری آن باشد، خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

درخواست برای آزادی فعالان محیط زیست زندانی در ایران در آستانه آغاز کنفرانس اقلیمی گلاسگوکمیته مبارزه برای آزادی زندانیان سیاسی در نامه‌ای به رئیس کنفرانس اقلیمی گلاسگو و ارسال رونوشت آن به گرتا تونبرگ، فعال شناخته شده محیط زیست، و دولت‌های شرکت‌کننده در این کنفرانس، خواستار فشار دولت‌ها به جمهوری اسلامی برای آزادی فعالان محیط زیست زندانی شد. 2 اخطار تمام شان جاسوسان غربی هستند.باید اعدام شوند. اگرراست میگیدگناه این بنده خداراعلنی کنید تا مردم بفهمن که شما دروغگوی بدهستید

نیروی دریایی آمریکا و اسرائیل رزمایش مشترکی با هدف آمادگی برای درگیری احتمالی با ایران آغاز کردند.قدس/ خبرگزاری آناتولی

به گزارش کانال 12 تلویزیون اسرائیل، یگان ویژه تفنگداران دریایی آمریکا رزمایش مشترکی را با کماندوهای نیروی دریایی این کشور با هدف آمادگی برای درگیری احتمالی با ایران آغاز کرد.

بر این اساس، نیروی ویژه 51 آمریکا که به همراه ناوشکن ایالات متحده آمده بودند، سپس از طریق هوایی به شهر ایلات در جنوب اسرائیل منتقل شد.

در این خبر آمده است که نیروهای آمریکایی و اسرائیلی که پیش از این نیز رزمایش مشترک برگزار کرده بودند، برای اولین بار با سناریوی امکان «تسلط ایران بر یک کشتی یا کنسولگری آمریکا» رزمایش انجام دادند.

براساس این گزارش، نیروهای آمریکایی پس از پایان رزمایش به منطقه خلیج اعزام خواهند شد.

هدف از برگزاری این رزمایش که نیروی دریایی اسرائیل و یگان کماندویی نیروی دریایی شایتت 13 در آن شرکت داشتند، قدرت نمایی در برابر تهران، بازدارندگی و نشان دادن همکاری اسرائیل و آمریکا اعلام شد.