رزمایش نظامی مشترک آمریکا، مصر و امارات در دریای سرخ

31/04/1398 08:51 ب.ظ

رزمایش نظامی مشترک نیروهای هوایی و دریایی مصر، امارات متحده عربی و آمریکا در آبهای بین المللی دریای سرخ آغاز شد. Aydoğan Kalabalık,Nazanin Hansu (Razavi)   | 22.07.

Aydoğan Kalabalık,Nazanin Hansu (Razavi) | 22.07.

2019 Al Qahirah قاهره/خبرگزاری آناتولی تامر الرفاعی، سخنگوی ارتش مصر با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: رزمایش نظامی مشترک نیروهای هوایی و دریایی مصر، امارات متحده عربی و آمریکا با عنوان «سلام عقاب- 2019» در آبهای بین المللی دریای سرخ آغاز شد و عربستان سعودی به عنوان ناظر در آن مشارکت می‌کند.

وی اظهار داشت: در این رزمایش نظامی ناوها، قایق‌های موتوری، کشتی‌های مین‌روب و تعدادی از جنگنده‌های F-16 مشارکت دارند. هدف برگزاری این رزمایش از بین بردن مواد منفجره زیر آب، مین‌روبی برای حفاظت از امنیت دریاها است.

ادامه مطلب:
aa_persian »

حرف مفت ميزنه اين كوتوله انگليس وحشي انگليس امريكا اسرائيل ال سعود و ال نهيان در يمن بحرين جزيزة العرب افغانستان عراق و... مردم مظلوم را قتل عام ميكنند و خودشان فرياد وامصيبتا سر ميدهند و ايران را متهم ميكنند اين معاون نيز مزدوري بيش نيست برو به جهنم روباه زاده مكار انگستان وسط منجلاب برگزیت گیرکرده، خانم ترزا می مست کرده و جلوی دوربینها قرمیده و نخست وزیر بعدی هم تکلیفش مشخص نیست. وزیر امور خارجه ای باید در مقابل ایران تصمیم گیری کنه که هفته دیگه معلوم نیست چیکاره باشه.توی این کش وقوس ایران ناوجنگی انگلیس را هم متوقف می کرد اتفاقی نمی افتاد اینجا کسی به چیزشم نیست که شما چه غلطی میکنید و چی میشه ببینم بچه ی باباتون نیستین که شما انگلیسا یکی از یکی ولدالزناتر

YouTube

بریتانیا: به دلیل تهدیدها نیروهای نظامی بیشتری به خلیج اعزام می‌کنیموزارت دفاع بریتانیا روز یکشنبه 21 ژوئیه 2019 اعلام کرد، نیروهای نظامی بیشتری برای خلیج اعزام خواهد این خلیج ھم خلیج آمریکا و بریتانیا شد۔۔۔۔ خلیج‌ها زیادن کدوم خلیج؟ خلیج فارس

جرمی هانت: بریتانیا نیروی نظامی بزرگی به خلیج اعزام می‌کندجرمی هانت، وزیر خارجه بریتانیا روز دوشنبه برای در پارلمان این کشور حاضر شد تا به نمایندگان درباره اعزام کنید بعد از چند روز هم برمیگردن بریتانیا شماها اصلا قصد جنگ با رژیم ملاها رو ندارین خلیج فارس persian gulf يالان ده

استقرار نیرو، جنگنده‌ و سامانه‌های موشکی آمریکا در عربستان شروع شدارتش آمریکا استقرار صدها سرباز، جنگنده و سامانه‌های موشکی در پایگاه شاهزاده سلطان در نزدیکی ریاض را بعد از موافقت پادشاه سعودی با استقبال از نیروهای آمریکایی در عربستان شروع کرد. این گام از ترس تقابل نظامی در سایه تنش‌های روزافزون میان تهران و آمریکا و حملات مداوم انصارالله برداشته شده است.

بریتانیا برای مقابله با «دزدی دریایی ایران» ناوگان دریایی اروپا تشکیل می‌دهدوزیر خارجه بریتانیا: اگر ایران به رفتارش ادامه دهد باید در انتظار حضور نظامی گسترده‌تر در آب‌های ساحلی‌اش باشد حضور گسترده در سواحل ایران!!!؟؟؟ چو ایران نباشد تن من مباد مردک دوره قاجار۲۰۰ساله تموم شده مگه توهم زدید بی شعدری که نمیدونه باید بجای مجلس صعرا و کبری نفکش ایرانی رو ازاد کنه بهتره در جهلالتش باقی بمونه ترامپ نتانیابو بولتون و پمپئو کم بود الان باید توهمات و زر زر کردن و تهدید رسانه ای توخالی مقامات انگلیس رو هم بشنویم مثله اینکه تا ایران اقدام جدی تری انجام نده حساب دستشون نمیاد بیایید بیایید مام به خدا حوصله مون سر رفت این دو روز هیچی نگرفتیم و ساقط نکردیم اصن پکریم

رزمایش نظامی مشترک نیروهای هوایی و دریایی مصر، امارات متحده عربی و آمریکا در آبهای بین المللی دریای سرخ آغاز شد.

Aydoğan Kalabalık,Nazanin Hansu (Razavi) |

22.07.2019

Al Qahirah

قاهره/خبرگزاری آناتولی

تامر الرفاعی، سخنگوی ارتش مصر با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: رزمایش نظامی مشترک نیروهای هوایی و دریایی مصر، امارات متحده عربی و آمریکا با عنوان «سلام عقاب- 2019» در آبهای بین المللی دریای سرخ آغاز شد و عربستان سعودی به عنوان ناظر در آن مشارکت می‌کند.

وی اظهار داشت: در این رزمایش نظامی ناوها، قایق‌های موتوری، کشتی‌های مین‌روب و تعدادی از جنگنده‌های F-16 مشارکت دارند. هدف برگزاری این رزمایش از بین بردن مواد منفجره زیر آب، مین‌روبی برای حفاظت از امنیت دریاها است.

این رزمایش مشترک به دنبال توقیف نفت‌کش انگلیس در روز جمعه از سوی سپاه پاسداران ایران در تنگه هرمز و افزایش تنش‌ها در خلیج فارس برگزار می‌شود.