رزمایش مشترک ترکیه و آذربایجان در قارص ادامه دارد

31/02/1401 11:24 ب.ظ

رزمایش صحرایی نیروهای مسلح ترکیه و جمهوری آذربایجان در استان قارص ادامه دارد. - خبرگزاری آناتولی

رزمایش صحرایی نیروهای مسلح ترکیه و جمهوری آذربایجان در استان قارص ادامه دارد. - خبرگزاری آناتولی وزارت دفاع ترکیه طی بیانیه‌ای اعلام کرد که رزمایش صحرایی نیروی عملیاتی آتش مشترک/گردان مشترک حیدر علی‌اف-2022 (ترکیه-آذربایجان) که با مشارکت نیروهای مسلح ترکیه و نیروهای مسلح آذربایجان در استان قارص انجام می‌شود با موفقیت ادامه دارد.

وزارت دفاع ترکیه طی بیانیه‌ای اعلام کرد که رزمایش صحرایی نیروی عملیاتی آتش مشترک/گردان مشترک حیدر علی‌اف-2022 (ترکیه-آذربایجان) که با مشارکت نیروهای مسلح ترکیه و نیروهای مسلح آذربایجان در استان قارص انجام می‌شود با موفقیت ادامه دارد.

ادامه مطلب:
aa_persian »

رزمایش گسترده سپاه و بسیج در میانه اعتراضات مردمیدر حالی که اعتراضات مردمی در شهرهای مختلف ایران علی‌رغم جو شدید امنیتی ادامه دارد، سپاه پاسداران و سازمان بسیج اقدام به رزمایشی سراسری کردند. معلوم که گداخونه رادیو فردا چیزی برای گفتن نداره مواظب باشید جیره گدایتون قطع نشود هرگردان حدودهزارنفره،یعنی این همه خانم مسلح آموزش دیده داریم؟عمرا

ده‌ها کشته در درگیری‌های میان نیروهای نظامی و معترضان در بدخشان تاجیکستاندرجریان درگیری‌ها میان نیروهای نظامی و معترضان در بدخشان تاجیکستان دست‌کم ۱۰ تن کشته شدند. وزارت کشور تاجیکستان همچنین از بازداشت ۷۰ نفر خبر می‌دهد. دیکتاتور کیری تاجیکستان

رکوردشکنی تورم در اروپا؛ مصرف‌کنندگان در کدام کشور با بیشترین افزایش قیمت روبرو هستند؟اروپا و دیگر مناطق جهان پیش از تهاجم نظامی روسیه به اوکراین با افزایش قیمت انرژی روبرو بودند که عاملی تورم‌زا محسوب می‌شود. اروپایی ها فقط و فقط به دلیل جنگ روسیه و اوکراین این چنین دچار مشکلات عدیده ای شده اند. حال آیا به کشوری که بیش از ۴۰ سال جنگ و تحریم های ظالمانه تحمیل شده، تورم و مشکلات اقتصادی غیر منتظره است؟ این مهم تنافی سوء مدیریت در کشورمان نمی باشد.

همکاری نخبگان آلمانی در سرکوب یهودیان و دیگر اقشار در آلمان نازینخبگان و رهبران مدنی آلمان چقدر در هولوکاست نقش داشتند؟ چه انگیزه‌‌هایی منجر به بروز طیف وسیعی از کنش‌های اجتماعی در آلمانِ آن سال‌ها شد؟دامنه کنش‌های اجتماعی که از تبعیت از حکومت تا مشارکت در جنایت را در برمی‌گرفت، تا چه حد گسترده بود؟ یهودی‌ستیزی

هشدار انجمن جامعه‌شناسی در مورد تعمیق بحران‌ها در ایران | DW | 21.05.2022انجمن جامعه‌شناسی ایران در بیانیه‌ای ارتباط دادن اعتراض‌های صنفی در ایران به نهادهای خارجی را 'غیرقانونی و فرافکنی' برشمرد. این انجمن هشدار داد که استفاده حکومت از ابزارهای کنترلی، بحران‌های جامعه را عمیق‌تر می‌کند.

ثبات نسبی در بازار نفت؛ احتمال افزایش واردات نفت در چین | DW | 20.05.2022بهای نفت در روز جمعه تغییر چندانی نداشت و بشکه‌ای ۱۱۱ دلار معامله شد. با کاهش محدودیت‌های کرونایی در شانگهای انتظار می‌رود که تقاضا برای واردات نفت از سوی چین، به عنوان بزرگترین واردکننده نفت خام جهان، افزایش یابد.

رزمایش صحرایی نیروهای مسلح ترکیه و جمهوری آذربایجان در استان قارص ادامه دارد.آنکارا/ خبرگزاری آناتولی

وزارت دفاع ترکیه طی بیانیه‌ای اعلام کرد که رزمایش صحرایی نیروی عملیاتی آتش مشترک/گردان مشترک حیدر علی‌اف-2022 (ترکیه-آذربایجان) که با مشارکت نیروهای مسلح ترکیه و نیروهای مسلح آذربایجان در استان قارص انجام می‌شود با موفقیت ادامه دارد.

در بیانیه فوق عکس‌های مربوط به این رزمایش منتشر شده است.