رزمایش مشترک مصر و روسیه در دریای مدیترانه

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رزمایش مشترک روسیه و مصر به نام «پل دوستی-4» در دریای مدیترانه انجام شد. - خبرگزاری آناتولی

ديانا شلهوب/ خبرگزاری آناتولی

ارتش مصر امروز شنبه طی بیانیه‌ای اعلام کرد که رزمایش دریایی مشترک «پل دوستی-4» نیروهای ویژه این کشور و روسیه در دریای مدیترانه به پایان رسید.سرهنگ غریب عبدالله‌حافظ، سخنگوی ارتش مصر در 6 دسامبر اعلام کرده بود که هدف از این رزمایش، تبادل تجربیات و انجام برخی تمرینات نظامی در این چارچوب است. سخنگوی ارتش مصر اظهار داشت که این رزمایش همچنین در چارچوب ارتقای سطح تعلیمات و تبادل تجربیات نظامی ارتش این کشور با نیروهای مسلح کشورهای دوست انجام می‌شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اردوغان: برقراری صلح و ثبات پایدار در افغانستان آرزوی مشترک ماسترئیس جمهور ترکیه تاکید بر ضرورت حمایت از افغانستان گفت که برقراری صلح و ثبات پایدار در این کشور آرزوی مشترک جهان اسلام است.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پایان مذاکرات کوتاه کمیسیون مشترک برجام؛ به پیش‌نویس‌های ایران بعدا پاسخ داده می‌شودهشتمین نشست کمیسیون مشترک برجام عصر پنجشنبه در وین برگزار شد. انریکه مورا پس از این نشست گفت عزم و اراده جدیدی برای دستیابی به توافق را شاهد بوده است. علی باقری نیز گفت قرار شد پاسخ طرف‌های مقابل به پیش‌نویس‌های ایران بعدا و در کارگروه‌ها دنبال شود. کص ننه همتون از اون خاویرسولانا ، لاریجانی ، جدیدی ، ظریف ، باقری و اتحادیه اروپا که عمر سه نسل رو بگا دادید کسکشای بی‌ناموس دلار شد ۳۲ت
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

اولیانوف: نشست کمیسیون مشترک کوتاه و سازنده بودنماینده روسیه در مذاکرات وین نشست کمیسیون مشترک برجام را سازنده توصیف کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اولیانوف: نشست کمیسیون مشترک کوتاه و سازنده بودنماینده روسیه در مذاکرات وین نشست کمیسیون مشترک برجام را سازنده توصیف کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اولیانوف: ایده های ایران در مذاکرات باید کاملا در نظر گرفته شودنماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین بر ضرورت پرداختن به ایده ها و مطالبات دولت جدید ایران در مذاکرات وین تاکید کرد. چرا این خبرا فقط در خبرگزاری شماست For several years, you Russians have used Iran as a tool to achieve your own interests against the West. Iran is no longer the Iran it used to be, it can defend its rights with full authority...! روسیه همیشه دقیقه نود جاخالی میده
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

روسیه طبق دستور پوتین به اسارت گرفتن دلفین‌ها را برای نمایش و تفریح ممنوع می‌کندمدیر شاخه سازمان غیردولتی صلح سبز در روسیه می‌گوید رویکردها در قبال «کودکان، سالمندان و حیوانات» گویای بسیاری از مسائل درباره جوامع است. Спасибо президент путин 👍 ولی کودکان مسلمان سوری را سلاخی کردن جزو تفریحات سالم صلیبی هاست .لعنت بر دنیای کثیف مسیحیت
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »