رزمایش غیرمترقبه ارتش ایران در ارومیه

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رزمایش غیرمترقبه نیروی زمینی ارتش ایران صبح امروز با حضور فرمانده کل ارتش این کشور در منطقه «باری» ارومیه برگزار شد.

رزمایش غیرمترقبه نیروی زمینی ارتش ایران صبح امروز با حضور فرمانده کل ارتش این کشور در منطقه «باری» ارومیه برگزار شد.نیروهای تیپ 41 مستقل پیاده «قوشچی» از توابع ارومیه استان آذربایجان غربی ایران به عنوان یکی از یگان‌های نیروی زمینی این کشور صبح امروز طی رزمایشی غیرمترقبه در منطقه باری این شهر به تمرین‌های نظامی مختلف در مقیاس بزرگ پرداختند و مانورهای گوناگون رزمی را اجرا و شبیه‌سازی کردند.

به گزارش ایرنا، هدف از این رزمایش که با حضور سید عبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش ایران برگزار شد، حفظ آمادگی رزمی نیروهای ارتش، تمرین سرعت عمل و ارزیابی یگان‌های حاضر در آن اعلام شده است. بر این اساس، شعار این رزمایش «یک هدف، یک گلوله» بوده و در آن ‌یگان‌های واکنش سریع و متحرک هجومی با پشتیبانی بالگردهای هوانیروز حضور یافتند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رزمایش «غیرمترقبه» ارتش ایران در مرزهای شمال‌غربیهم‌زمان با تحولات در مرز ترکیه و سوریه و درحالی‌که براساس گزارش‌ها ارتش ترکیه در شرف ورود به شمال سوریه است، نیروی_زمینی_ارتش جمهوری اسلامی ایران، بامداد چهارشنبه، در مرز ترکیه در غرب و شمال‌غربی ایران، رزمایشی از پیش اعلام‌نشده برگزار کرد. رزمایش و همچنان ژ۳ اسلحه سازمانی ارتش جمهوری اسلامی است
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

رزمایش غیر مترقبه ارتش در منطقه شمال غرب ایرانفرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی گفته است که نیمه شب گذشته این ماموریت به یگان‌های ارتش ابلاغ شد و این یگان‌ها بلافاصله وارد منطقه رزمایش شدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آغاز رزمایش غیرمترقبه نیروی زمینی در شمال غرب کشوررزمایش غیر مترقبه نیروی زمینی ارتش با حضور امیر سرلشکر موسوی در شمال غرب کشور آغاز شد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

آماده مقابله با تهدید دشمن در هر سطحی هستیم/ یگان‌ها آزمون خوبی در رزمایش داشته‌اندفرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در رزمایش غیرمترقبه نیروی زمینی ارتش با بیان این‌که یگان‌ها آزمون خوبی از نظر سرعت عمل و رسیدن به اهداف رزمایش داشته‌اند، گفت: برای هر سطحی از تهدید که دشمن طراحی کرده باشد، آماده‌ایم و مقابله می‌کنیم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

رزمایش نظامی عظیم ناتو در کشورهای حوزه دریای بالتیک | DW | 07.10.2019ارتش آمریکا برای یک رزمایش نظامی در چارچوب ناتو ۲۰ هزار سرباز به کشورهای حوزه بالتیک می‌فرستد. در این رزمایش که بزرگ‌ترین از نوع خود در ۲۵ سال گذشته به‌شمار می‌رود ۱۷ کشور عضو ناتو شرکت می‌کنند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آغاز رزمایش غیرمترقبه نیروی زمینی در شمال غرب کشوررزمایش غیر مترقبه نیروی زمینی ارتش با حضور امیر سرلشکر موسوی در شمال غرب کشور آغاز شد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »