رده‌بندی ۲۰۲۲؛ بهترین شرکت‌ها برای کار کردن در اروپا و آمریکا کدامند؟

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 58 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 27%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رده‌بندی ۲۰۲۲؛ بهترین شرکت‌ها برای کار کردن در اروپا و آمریکا کدامند؟ جزئیات بیشتر🔽

گلس‌در از کارکنان شرکت‌ها می‌خواهد که نظرات خود را در مورد کارفرمایشان در قالب ۹ جنبه و شاخص مختلف ارائه کنند. شاخص‌ها و جنبه‌هایی همچون میزان فرصت‌های شغلی موجود، سطح حقوق و مزایا، فرهنگ و ارزش‌های متعالی سازمانی، تعادل میان زندگی کاری و شخصی، رضایت از مدیریت ارشد و تنوع کاری مطلوب. سپس از آنها سوال می‌شود که تا چه میزانی حاضرند کار در آن شرکت را به دوستان خود پیشنهاد کنند و در نهایت نیز از آنها خواسته می‌شود که به شرکت خود یک امتیاز کلی نیز بدهند.

در میان شرکت‌های کوچک و متوسط نیز کیلیان‌بوست، شرکت بازاریابی، و گرور گیمینگ، شرکت تولید بازی‌های رایانه‌های، با کسب امتیاز مشابه ۴.۹ اول و دوم شدند. شرکت‌های فعال در حوزه فناوری سهم پررنگی در فهرست بهترین شرکت‌ها برای کار در سال ۲۰۲۲ دارند. در این میان، شرکت نرم‌افزاری سیلز‌فورس در تمامی کشورهای اروپایی و آمریکایی رتبه‌ مطلوبی را کسب کرده، چنان که در آلمان، فرانسه و بریتانیا در میان سه شرکت برتر، در ایالات متحده جزء ۱۰ کشور برتر و در کانادا در رتبه ۲۲ قرار گرفته است.

افزون بر سیلزفورس، سه شرکت گوگل، مایکروسافت و اس‌آ‌پ که یک شرکت نرم‌افزاری آلمانی است، همزمان در فهرست بهترین‌های هر پنج کشور بریتانیا، فرانسه، آلمان، ایالات متحده و کانادا حضور دارند.گزارش گلس‌در نشان می‌دهد که در آلمان، پنج شرکت سیلزفورس، گوگل، بین ‌اند کمپانی، مرسدس بنز و پورشه بهترین‌ها بوده‌اند و در فرانسه نیز شرکت‌های بیومریو، سیلزفورس، بین اند کمپانی، مایکروسافت و آرتی‌ئی مطلوب‌ترین شرکت‌ها برای کار کردن بوده‌اند.

همچنین در آمریکا نیز شرکت‌های انویدیا، هاب اسپات، گروه مشاوران بوستون، ئی اکس پی ریالتی و باکس در صدر قرار گرفتند و در کانادا نیز شرکت‌های دل تکنولوژیز، رستوران‌های زنجیره‌ای کگ، روش، سی‌ئنا و گوگل رتبه‌های اول تا پنجم را کسب کردند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

فعال کارگری: اطلاعات سپاه از پرونده‌سازی برای همسرم برای فشار علیه من استفاده کردآرش جوهری، فعال کارگری زندانی، می‌گوید که اطلاعات سپاه برای همسرش که اخیرا برای اجرای حکم حبس راهی زندان شده، به منظور تحت فشار قرار دادن او، «پرونده سیاسی» درست کرده‌ است.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

موسوی : مجلس هنوز برنامه مشخصی برای چگونگی اجرای حذف ارز ترجیحی دریافت نکرده استسخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان این که بنا براظهارات صریح رئیس سازمان برنامه و بودجه در صحن علنی مجلس، دولت به دلیل محدودیت های ارزی ناچار به حذف ارز ترجیحی است گفت: هنوز برنامه مشخصی درباره چگونگی حذف ارز ترجیحی و مقابله با آثار آن بر روی معیشت مردم به مجلس ارائه نشده، این درحالی است که هم در قانون بودجه ۱۴۰۰ و هم در تفاهمی که بین سازمان برنامه و کمیسیون های مجلس انجام شده بود، دولت برای تدوین بسته های حمایت معیشتی از مردم، اختیارات لازم را داشته است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تلاش آمریکا برای خارج‌کردن باقی‌‌مانده شهروندان آمریکایی از افغانستانوزارت خارجه آمریکا اعلام کرد که واشینگتن در تلاش برای کمک به ده‌ها شهروند آمریکایی و خانواده‌های‌شان از افغانستان است.به گزارش خبرگزاری «رویترز»، ند پرایس،
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

داورزنی: تمایلی برای حضور در فوتبال ندارم چون خانواده‌ام را دوست دارمبحث حضورم در پرسپولیس برای گذشته بود داورزنی: تمایلی برای حضور در فوتبال ندارم چون خانواده‌ام را دوست دارم 😆😆😆😆
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

جلال‌زاده: پیشنهادات 4+1 برای توافق موقت ایده‌آل ما نیسترئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ایران از پیشنهادات 4+1 برای توافق خبر داده که ایده‌آل ایران نیست. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

درخواست 'نوری' از ستاد کرونا برای «حضوری» شدن مدارسوزیرآموزش و پرورش: *از ستاد کرونا خواسته‌ایم تا جایی که امکان دارد اجازه بدهند مدارس حضوری شوند *مدارس با رعایت پروتکل‌های بهداشتی باید باز و معلمان آنجا حضور داشته باشند *آموزش و پرورش نباید در مواجهه با آسیب‌های اجتماعی ناشی از کرونا منفعل باشد بیخود کردی امکان تیغ زدن کند شده حالا میخوان اجباری کنن که عمرا نمی فریتین بچه ها را راست میگه نباید منفعل باشن باید فعال باشن برای مرگ و میر و ابتلای بیشتر نه اینکه خداوندگاران رعایت پروتکل هان کل توان وزارت آپ صدور بخشنامه است. بنده خدا اطلاع نداره از وضعیت مدارس . طرف از رودخانه رد میشه میره کلاس.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »